Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolom nem jöttél rá mire való ,vagy szúrta a szemed !
Inni kell vele...segítek...
Ezt a rud(l)it beszopta az bömösös...ilyenkor jó lenne egy 40-es automata gránátvető a kocsikra, sec pec atomjaira lőné a bambi familit és lehetne tovább menni, a gazdájuk meg a maradványokat összekaparhatná, ha már nem tudta távol tartani bambiékat az úttól...
Na erre kíváncsi vagyok hogy hogy leszel megelégedve vele.
Ezt most találtam:
Vádlott pontosítsa az eseményeket!
- Az úgy volt tekintetes bíróság,hogy 2 órával a szokásos időpont előtt értem haza.A férjem ott hemperget meztelenül egy idegen nővel.
- Aztán mi történt?
- Aztán mindketten meghaltak Covidban bíró úr.
Amugy most landolt a postatol egy erdekes,olcso cuccolos kinabol.
Valamikor kiprobalom motoron,ha bevalik ekgondolkodom hogy megváljak szeretett swmotech rearbag-tól.
megnéztem a szomszédot, a keze nem annyira piros és most már csak kicsit fáj neki de egész jó dagadt még
szomszéd faluban a pap meghalt a vírusban, ebből látszik hogy nem az úr találmánya a vírus mert akkor a szolgáit csak megkímélné
Tobb kell annál.
Egy kis hardvax, és seráfütty!
Bambi rokonai rendesen leamortizálták a fényezést.
amikor elindul az adrenalin nem sok funkció működik ezeknél, amúgy se egy okos jószágok, a lovak hozzájuk képest atomfizikusok
Amelyik lemászott a csomagtérről, milyen egy balfasz volt már az elugrásnál elbaszta Szerencséje a bömbinek, hogy nem lovak voltak, mert azokon lett volna patkó
Az ilyesmi motorral is elég kellemetlen lehet:

http://youtu.be/2ClTFC-A4Po
Na...ennyitek legyen életetek végéig !
Nekem van négy ugyan ilyen állapotban.
Van itthon vagy 10 darab, gazdag vagyok.
Szerintem simán kihúzható. Láttam már ilyet mosógéppel, az neccesebb,ha valami nem oké az csinál helyet.
eladó egy vadi új mekis szívószál, ilyet már sosem lehet többet beszerezni így az ára napról napra emelkedni fog
250 ezerre gondoltam érte vagy 125-ös endúró csere
ez beletartozik a napi szervizbe
enni inni szarni hugyálni feltétlen fontos a munka elvégéséhez
bármelyiket kihagyod a munkavégzés sikeressége bizonytalanná válik
A világ leglazább állata, a szarokrája!
Te még a szarból is hasznot húzol?
Én most kakikálok, fizetésér...
csak az dolgozik aki szegénynek gondolja magát
Jó reggelt! Jó munkát aki dolgozik. Aki nem, az pedig kapja be a lóét!
már miért kellene?
mindkét tárgy hihetetlen sokáig bírja és egyiknek se kell szellőzés