Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dk kivételével senki sem akart -- elég szar meglátás
Ezek a csúnya migránsok, már az arab számok is...
http://youtu.be/vbbSE_AMBGo
Nem a választási utóhatásnak még le kell csengeni Ez az élet rendje. Aztán visszatér minden az eredeti kerékvágásba " Mi dolgozunk Ők lopnak" alapon
2015 ben épp arról beszélgettünk a cimborákkal amikor valójában megindult a migránsdömping és néhány hónap alatt elárasztották az országot és több mint 400 ezren tökön-paszújon át vágtatták át rajtunk, óriási szeméthegyeket hagyva maguk után és amikor építették a kerítést és orbán annak ellenére karakánul kiállt az invázió megállításában amikor kevés kivétellel az összes uniós ország szorgalmazta azt, hogy na ha most lenne a választás az a fidesz számára fáklyás menet lenne. Mondom addig viszont még 2,5 év van tehát már ez a migránsozdi rég le fog csöngeni Ebben is tévedtem Símán elnyújtották és életben tartottá(egyébként nem is alaptalan) riogatást, ami a mostani eredményükhöz segítette Őket. Ezzel a lépéssel igazából a jobbik vitorlájából is kifokták a szelet akik még hamarabb és még radikálisabban léptek volna fel az országot elárasztó tömegekkel
Ha a választás arra az időszakra esik amikor a kerítést építették és cívódás volt a még migránspárti nyugateurópával, szerintem kijelenthetjük, hogy a választási részvétel 10%-al nagyobb lett volna a fidesz meg 90% mindent vitt volna. Gyakorlatilag nem maradt volna parlamenti párt rajta kívül a parlamentben(szerintem)
Meg sem tudnátok lenni a sok politikus meg a politika nélkül? Okvetlenül szükséges, hogy itt is ezzel foglalkozzatok??!
Én pedig számítottam, hogy nyernek, de arra nem, hogy ennyivel. Mondjuk ez az utolsó 4 évig, de nem tudom milyen fantasztikumokat fognak kitalálni és csinálni. Mert amigrán, soros, ensz nem fog 4 évet kibírni.
Úgy gondoltad és úgy gondolta mindenki, mert a közvélemény kutatások azt jósolták, hogy magas részvételi aránynál az ellenzék jár jobban mert változást akar Ez az egész abból indult ki, hogy az elvakult 2 millió fideszhívőt fogja csak tudni mozgósítani a fidesz. Tehát a nagy részvételi arány ellenzéki pozitívuma akkor lett volna igaz, ha ezen felül nem bír a fidesz a kb. 1 millió bizonytalanból maguk mellé állítani egyetlen lelket sem. és a többlet részvételi szavazatok a kormányváltás mellé tették volna le a voksukat. Ez csak egy teória volt ami nem jött be, mert a riogatással a fidesz még egy fél millió embert az urnákhoz tudott csalogatni a saját javára. Ilyen formán azok is elmentek szavazni akiknek egyébként esze ágában sem lett volna. Mert nehogymár lerohanjanak bennünket a migránsok. Elhitték azt, hogy csak a fidesz nem akar migránsokat, holott a dk kivételével senki sem akart Így a félreinformálódott nép magabiztosan bebetonozta a fideszt a következő 4 évre. 2 évig még van mit lopniuk az úniós pénzekből, utánna a mi javaink következnek
Én meg pont nem értem az egésze!
Csak a környezetemet végigkérdezve kb 15 emberből 2 ha mondta hogy a fideszre szavaz... Akkor honnan a p*csából van a többi?
Sőt ha belegondolok hogy elég sokan mentek szavazni, én úgy gondoltam, mert változást akartnak(nem hittem volna hogy ennyi marhát a saját oldalára tud még állítani), valahogy nem jön ki a matek.
Ha, szavazással bármit ellehetne dönteni, már rég betiltották volna.
Teljes mértékben egyetértek veled, és nagyon letaglózott ez az egész! Jól sikerült az agymosás!
De.
Nem hülyeség!
Ez egy hülyeség...de jól tartja magát....
Most pedig úgy állunk, hogy 16 évig egy kis szünettel 1 miniszterelnökünk volt, aki ráadásul roma származású és sok migráns cigánygyűlölő és a cigányok együtt megszavazták. Ez így kicsit sarkos tudom, de van benne igazság, mi ez ha nem ellentmondás?!
Részemről ennyi, elég azzal szembesülni, hogy 2.4 millió... nem tudok szépen fogalmazni... milyen ember él köztünk.
Ha voltál, ha nem akkor is szavaztál.
the hungary road 4.
Ez a 2/3 abszolút nem papírforma Erre a győzelemre a fidesz a a leg vadabb, leg mélyebb álmaikban sem gondoltak. Ennél a választásnál nem tűzhettek ki mást célül, mint az abszolút többség elérése(50%+ 1 szavazat) Ebbe is csak haloványan reménykedhettek. Szétosztogatták az adófizetők pénzét (kül-és belföldön) szavazatok megvásárlásához, elköltöttek több milliárdot kormánypropagandára, beleértve a legalább 3 visszaküldetett migránsklérdőívet ami semmi más nem csak közvélemyény kutatás volt, hogy hol tarta %-osan a fidesz és arra volt válasz,hogy lehet-e majd a kormánypropaganda alapja. (lehetett) Bejött a jól bevált recept. Előszőr megfélemlítünk, utánna felajáljuk, hogy megvédünk és ezt csak mi tudjuk megtenni
Úgyhogy ez qrvára nem papírforma volt Ígazolodott az a tézis ami 4 éve is. ez a választás ezt erősítette meg. Miszerint az állami médimokkal megfelelően lehet bomlasztani az elmét, manipulálni a bírka népet. A 4 évvel ezelőtti egy főpróba volt, amikor hónapokon keresztül mindenhonnan a rezsicsökkentés folyt. ( ami később kiderült kulmártás az egész, mert a földgáz igazi hasznát off shore cégeken keresztül állami vezetők nyúlják le sok száz milliárdos saját haszonnal. A mostani földgáz ára meg még kevesebb már a piaci ár miatt, úgyhogy erről ennyit)
Sajnos ilyen agyhalott az emberek pont fele. 5 millióból 2,5 millió. Nagyon szarúl fog érinteni a 2020-as únius források elapadása Amikor már nem tudják az únió által nekünk nyújtott pénzek 30%-át ellopni, majd mi következünk. Ez két év múlva derül ki, a márc 15-én beígért megtorlás pedig hamarosan Nem kizár még akasztás is lesz mint 58-ban. Sajnos nem azok lesznek a kötél végén akiknek kellene
Azt lehet mondani,hogy bejött a papírforma.....mert én kb.pont ilyesmire gondoltam... Nem is nagyon lehetne másképp....De őszintén szólva engem nem is nagyon érdekel....el se mentem szavazni direkt. A módszerváltás óta ha jól tudom 7 miniszterelnök volt...és én ebből lényegében semmit se vettem észre. Volt egy időszak,mikor a Jobbikban bíztam...azt hittem talán megindulhat itt valami.Eljárogattam a Jobbik majálisra is a Hajógyári szigetre...jól is éreztem magam....főleg hogy nem láttam cigányt... De aztán ezek jól szembeköpték azokat a hazafiakat,akik tényleg komolyan gondolták....Ebben az országban persze nem először történt ilyen... Na mind1...és bocs mindenkitől,hogy kicsit "hangosan" gondolkodtam...
Az is már milyen dolog, hogy azok is szavazhatnak, akik életvitel szerűen soha sem laktak hazánkban, mert 100 éve trianonban leválasztották Őket
(az milyen volna már, hogy romániai választásokon mi anyaországi magyarok is szavaszhatnánk az rmdsz-re, vagy szlovákiba, vagy ukrajnába )
Persze, hogy az mind fidesz párt. nem véletlenül van a segnyalásuk a kettős állampolgárság és a pénz kihordása. 100 %-ban egyet értek, hogy támogatni kell a leszakadt hazánk fiait, de nem megvenni a szavazatukat. Az ellenzéknek nincs pénze szavazat vásárláshoz sem külföldön sem itthon(erzsébet utalvány, 12000 ft-os gázszámalcsökkentés)
1. FIDESZ-KDNP (48,51 százalék, 2 540 970 szavazat) ezektől kellene a pénzt ellopni
2. JOBBIK (19,51 százalék, 1 021 857 szavazat)
3. MSZP-PÁRBESZÉD (12,33 százalék, 646 004 szavazat)
4. LMP (6,92 százalék, 362 591 szavazat)
5. DK (5,58 százalék, 292 131 szavazat)
Mélységesen csalódtam a sok bírka emberben
Na hasonlítsuk össze amit 2 hete jósoltam és ami a választás eredménye lett
Röviden azt mondtam, hogy
1, a fidesz nyerni fog de nem lesz meg a feles többsége sem Ebből annyi jött be,hogy a fidesz nyert, de 2/3-dal a rohadék, a sok szemellenzős miatt
2, mondtam, hogy a jobbik befut a 2-ik helyre de jobb eredménnyel mint 4 évvel ezelőtt. Befutott a 2-ik helyre, talán hangyafaszányit jobb is lett az eredménye a 4 évvel ezelőttinél bár én konkrétan szignifikáns bővülésre gondoltam
3, Mondtam, hogy az mszp befut a 3-ik helyre a sok még előző rendszerből életben maradt nosztalgiázó nyugger miatt. (ez így lett)
4, Mondtam, hogy az LMP befut a 4-ik helyre 5-7%-al. ( ez is bejött)
5, mondtam, hogy a dk ki fog esni, mert gyúrcsány 200 ezres tábora nem lesz elég. De közel 300 ezer idióta voksolt rá így bekerült a parlamentbe

Összeségébe a legfontosabb jóslatom, hogy a fidesz ne ekkora arányban nyerjen, hanem csak akkorában amiben a jobbik párt majd megkerülhetetlen lesz nem jöt be.
Mélységesen csalódott vagyok! Nem hiszem el, hogy nem látnak az emberek az orrukig sem. Mondjuk lehet, hogy nem mert a fidesz már a szemüket is kilopta
A médiumok évek alatti tudatos felvásárlása(kb 70%-ban kormánypárté a média.) Ha nincs G nap akkor még a hír tv-is kormánypárti. Az rtl meg a reklámadó miatt rágott be, így gyakorlatilag ez a két média maradt ellenzéki kézen.
Nos ezekben a médiumokban göbbelsi módon folyt a propaganda. Mosták át az emberek agyát a migránsozással. Úgy látszik ezeknek minden bejön 4 évvel ezelőtt a (kamu) rezsicsökkentéssel nyertek előző négy évvel, meg nem Ők nyerték meg a választást, hanem a mostani ellenzék annyira közútálatnak örvendett, hogy azok vesztették el(öszödi, beszéd, okt 23-i rendőrterror, ezek elsikálása és a hatalomról való ragaszkodás a nyílvánvalóvá váló lemondás helyett)

Csak a saját családi és baráti körömbe végzett felmérés igazolta, a agymosás hatékonyságát. Anyósom, apám egyik ismerős horgásztársam mondta, hogy a fideszre szavaz, mert Ő nem akar migránsokat.
Azt amit mondtam, meg sem halották A fideszes propaganda gépezet folyamatosan azt súlykolta, hogy ha nem rájuk szavaznak akkor ide beözönlenek a migránsok. Szerintem a dk-n kívül egyik párt sem akar ide migránsokat beengedni Megdöbbentő és hazug lejárató kampány folyt a jobbik ellen is. (112 pert nyertek meg a kormánypárt ellen a hazugságok miatt, de ezt nem hallja bírka a nép )
A határvédelmi kerítés a jobbikos Toroczkai László ötlete. Ennek mintájára építette a fidesz meg kb. 10-szeres túlárazásban amit szétosztottak maguk között
Ha jobbik lenne kormányon azóta nem csak kerítés hanem határ vadász ezredek, aknazár és tűzparancs is lenne. A fidesz mégis el tudta hitetni azza a két és fél millió idiótával, hogy be akarja engedni ide a migránsokat.
Mélységesen csalódott vagyok. Így talán akkor éreztem magam utoljára amikor az mszp a második 4 éves ciklusát is megnyerte 2006-2010 között

Az volna az igazából igazságos, ha a fidesz maffia attól a 2,5 millió embertől lopná csak el a pénzt aki rájuk szavazott (tőllem akár kisajátíthatna mindenüket) A többi ember meg azt kapná ami valójában jár neki
Ilyenkor kéne 3 kéz