Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nézd, a lehetőség sehol nem ugyanaz a világon, de a gondolkodás, hogy nekem nincs ennivalóm, akkor minek csinálok még 10 gyereket, az nem a lehetőségről szól. És ezt a nyugati kultúra még mindig nem tud mit kezdeni, elfogadni a tényt, hogy vannak akik másként gondolják az életet. És ezt ne az oktatásra bontsd, meg a szegénységre, mert a valóban természeti népek nem népesednek túl, annyian vannak, amit az adott terület elbír, ez ilyen egyszerű. A Föld sem bír el 40 milliárd embert jelenleg, ha ennyi lenne hirtelen, nincs az a technológia ami ezt át tudná hidalni.
Termelni nem tanították meg őket? Miért szerinted Ők hülyék, nem tudják hogyan kell termelni? Akik bejöttek Ők termelni akarnak szerinted? Hát nekem vannak kétségeim.
még itthon is...
Magyarokat is sok helyen a cigányokkal mossák össze....
Az nem elég! Bizonyítani kell, habár a múltheti....na jó nem írom le.
A fajon belül! Szóval meg is válaszoltad!
mutassam meg? nézz körül.....
Igen, de vannak rasszok, ha már a biosznál járunk, amik azért eléggé elkülönülnek egymástól. Kívül és belül is különbözünk, ettől szép a világ, elég csak a mongolredőre gondolni csak.
Mutasd ezt a statisztikát vagy fajelméletet! Mondjuk a Hitler is egy kretén nemzetnek tartott minket.
Ini néha meglepsz olyan normálisakat írsz! Ha talán nem csak kihasználja őket a nagyérdemű fehér nép, akkor most nem lenne ez a probléma.
van is
Még mindig nem érted
Ott egy ndk gyerek és egy nszk gyerek
Kb ugyanavval a képességgel született kb azonos kultúra és szokások csak a lehetőség más és emiatt a fejlettség is...
Afrika
Már a 80 ad években is tele volt mondennel az afrikaiak segítése. Gyógyszer oltások stb
Kurva jól hangzott de termelni nem tanították meg őket....ittt az eredmény
Az teljesen más! Az embert tovább bontani fajokra nem kisit idiótaság! Meg ha már így van lehetne olyan, hogy idióta és normális magyar!
volt olyan "földrajz" könyv is, hogy a föld lapos és a nap a föld körül kering....
Az ember az egy faj! Érdemes lenen átlapozni ismét a biológia könyvet!
Pedig nem. Voltak statisztikák IQ-ra, fajonként. A néger elég hátul végzett, legelöl meg az indiai volt. A "civilizált" európaiak az első harmadban
Minden nép közt van csőcselék, de sehol nem írtam, hogy őket kell beengedni. Csak azt, hogy káros az általánosítás, vicces, hogy ezt pont motorosoknak kell mondani.
Tudás oldalról? Szerinted a háború végén merre ment az értelmiség, keletre? Úgy könnyű felépíteni egy országot, ha az értelmiség a Ny-i oldalra megy, ahogy a háború során általuk ellopott javak döntő része is ott lett elrejtve, gyárak áttelepítve, majd kapnak egy akkora tőkeinjekciót, amitől egy afrikai állam is talpra tudna állni, 56-után meg annyi szakképzett magyar fiatalt, aminek most is bármelyik ország örülne. Ez volt a nagy produkció? Kb. mintha egy féllábúval versenyeznél a seggberúgó versenyen atlétaként.
Sok összetevője van ennek, de az egyik alap, hogy ha te tudod - mert erre neveltek - mennyi gyereket tudsz felnevelni, más meg úgy gondolja, hogy annak ellenére, hogy nincs mit enni, még jöhet a 10-ik gyerek is, azzal te nem tudsz mit kezdeni. De egy egyszerű kérdés, másik természeti nép, nincs különösebb iskolázottsága, pld. eszkimók, Miért nem népesednek túl? Pedig ők is közelebb vannak a természethez mint te. vagy én.
meg egy szír pénzváltóm is van.... a névjegyén csak egy telefonszám van és a név: ANDRÁS
Egy husszein nevű tag a halasi kórházban is van
De ő még régebben jött ide, egyszer műtött már
én is ismerek néger kardiológust, qrva jó fej... de ő megállt a határnál, szépen becsekkolt, tanult sok-sok évet, dolgozik.... na ebből egyet sem láttam a vonuló tömegből, akiket NEM tudtunk megállítani, csak átbuszoztattuk és vonatoztattuk őket az osztrák határhoz. lassan oda kell majd kerítést építeni, hogy ne tudják visszaküldeni nekünk
Az ifor állomáshelyei között született pár keverék egyed
Én nem félek az ilyesmitől! Szerintem sok helyen észre se vennék ha az addig ott lakókat kicserélnék migránsra, sőt lehet kevesebb lenen a lopás.
és mennyi afromagyar lesz majd?
Ezt a két fimet ajánlom neked:Sérülés, Egy csoda teremtése!
Vannak Nobel-díjasaik! Az pedig nem tudom, hogy az amerikaiak közül mennyi afroamerikai.