Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is ezt mondom, egy népnek azt mondani, ne így hanem úgy..persze akár hangyáért is adhatnák..de ne itt és ha idejönnek és nem viselkednek szépen, akkor rálépünk a tökükre és hanyatt lökjük őket, mert mi meg így gondolkodunk az erőszakolókról.
persze, mert fizethetné a teljes összeget, elvégre számíthat a kaja ellenében utána valamire nem? Én kérek elnézést.
Hülye vagy! nem erőszak volt, hiszen kilátszott a lábszáruk és a nyakuk! Ilyen kihívóan biztos akarták, de ez különben sem számít, hisz nálunk ez a szokás, így természetes...

... szóval ezzel az abszurddal csak arra céloztam, hogy nem ugyanaz az, hogy én utazom, vagy ide utazik az afrikai - de persze ezt te is tudod, csak adod a hülyét, hogy generáld az indulatokat. Fizetnek is érte, vagy nálad ez csak hobbi?
ott másképp vannak a dolgok, amíg ott maradnak kit érdekel hogy kecskéért vesznek asszonyt?
ha mindenkinek jó akkor nem kell vele foglalkozni
A másik hogy azért mert ezer éve befejezettnek megszivattak az ott élőket,most nekünk kéne a szivatast elszenvedni?
Ha tehetünk ellene nem kéne hagyni hogy eltunjunk.
Most egy Avart se látsz,ez mentség arra hogy 50 év múlva önként ne lehessen látni Magyart?
Valaki nagyon fordítva ül a lovon,vagy Lamborghini.
Nem elmaradott..csak a mi szemünkben, Ők köszönik szépen teljesen jól érzik így magukat és nem értik, te miért mondod rá, hogy Ő elmaradott..Csak azért mert te nem vagy elég erős elvenni másét, ha neked szükséged van rá, attól Ő még nem elmaradott..csak mások a gátlások, az erkölcsi fékek, ezt vagy elfogadják, vagy 1000 év múlva is így gondolják hidd el..
mégis elvárják a nők hogy ne egyenlően bánjunk velük
pl elhívsz valami muffot kajálni és kifizetteted vele a felét akkor meg is van a sértődés
Ja 1000 éve...azóta néhány dolog történt, őseinket összemosni a jelenkor nomádjaival?
Ez az adni dolog, egy érdekes kérdés, mert szerinted a nők iránti tiszteletet adni kell? Azt, hogy egy férfi egyenlő egy nővel és a nő nem mikrohullámú sütő, amit adni venni lehet, azt adni kell?
Én is!
Állítólag az elődeinktől(hunok) borzalmasan rettegtek mindenhol. Állítólag nem egy ministráns fiúból verődött társaság voltag. Fosztogattak, raboltak gyilkoltak. Éves járandóságot vetettek ki minden településre amit az ellenőrzésük alatt tartottak. Jószág, gabona stb. egyéb szolgáltatásban. Ahol ezt nem tudták előteremteni, ott lekaszabolták a férfi lakosságot, elhurcolták a nőket és gyerekeket a falut porig égették. Én így tudom a történelmet
Az egyik elmaradott kultúra a másik azért nem! Istvántól!
Afrikába még mindig marháért, meg kecskéért adják a nőt, a csonkítást a többnejűséget ne is említsük, ott még mindig másodrangúak, semmiben nem különböznek az araboktól. És ezen ifjak jöttek ide udvarolni..A nők tiszteletét mi kitől kaptuk ajándékba? Csak ha már a magyar oldalt nézzük.
Egyébként farmom van, szóval nem szorulok rá! A földem művelt!
Elmaradott kontinensről beszélünk, ott még változtatható a nők helyzete! A arab világ más, az nekem se begyere. Láttam már afrikai parasztot, szóval a munkához való hajlam is változtatható! Utoljára írom le, nincs olyan népcsoport ami ne használná ki a lehetőségeket. Azzal élnek, amit adnak nekik.
Azért annyira nem volt jó amit írtam...verselemzés..
Fura ízlésük lehet
Nem is hisszük különbnek magunkat, ők mások, de nekem az Ő "másságuk", ha a munkához való viszonyulást, vagy a nők tiszteletét nézzük csak akkor sem jön be, ez így érthető ugye?
Pedig van egy csoport, akinek az a vágya!
Mennyi migránst erőszakoltak meg nálunk? Szerintem egyet sem.
Látom megfogtad a lényeget! Ezt az egyet elírtam, jogos, de ha verselemzést írok, akkor....
Amit te mondasz "mondatelemzés" és amire közben gondolsz, csak nem találod a megfelelő szót az a mondat jelentésének értelmezése, a mondatértelmezés két különböző dolog, ám
Fordítsuk meg anno a nagy fehér nép hány feketét erőszakolt meg?! Nem akarjátok megérteni, hogy különbnek hinni a fehéret a feketétől vagy bármilyen bőrszíntől nettó hülyeség.
Embereke hasonlítasz zöldséghez, gratulálok!
Tavaly mennyi nemi erőszak történt itthon és ebből mennyi volt migráns?