Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"a vízkő akkor válik ki amikor elpárolog a víz " ezt én cáfolnám A bojlerbe 1-2 évente nálam legalább 10-15 kg keletkezik belőlle Pedig onnan nem párolog el a víz A tartály folyamatosan tele van. ugyanis ahogy felülről használod el a melegvizet alúlról ugyanabban az ütemben töltődik felfelé a tartály. Vagyis a hidegvíz tolja felfelé a melegvizet, ugyanis a meleg víz ritkább amikor meg a leáramló csőhöz ér jut el a tusodig
Szerintem a meleg hatására válik ki belőlle gondolom főként kálcium és magnézium lehet ez. A párolgásnak szerintem ehhez semmi, inkább a melegnek van hozzá köze(szerintem)
Európában leszünk mi a nyugalomsziget nem Európa! De ha a V4-ek betartanak az ndk-s hormon kezelt gerelyhajítónak és csicskáinak akkor kicsit lehet nagyobb az a "sziget".
Át kéne írni a környező területeket a határainkon kívül mert szép hazánk már csak a csodával határos.
Szerintem nem ennyire bonyolult a helyzet.
Én azt gondolom a fő cél az volt hogy sterezzenek egy csomó munkást akik kicsi pénzért dolgoznak (török vendégmunkásokkal bejött már) plusz emelkedik a népesség nő a fogyasztás stbstb
És ismét megindul a gazdasági fejlődés
Aztán elkúrták, nem gondoltak arra hogy demokratikus módon munkára ezeket nem tudják rákényszeríteni
utána látta ezt pár pénzügyi hiéna és elkezdte tolni ezt a migráns üzletet hogy,legyen némi haszna is a,helyzetből
egy idegen puska golyó elsütése nélkül is megingott a rendszer, mire költ? sátrakra, kordonokra, fegyverre, és olyan eszközökre ami egy csendes nyugodt országban max a foci drukkerek néha néha összecsapását mérsékli ! ezek olyan kiadások amik viszik a zsozsót, add hozzá az egészség ügyet, rendfenntartást a rendőrök túlóráival, a bűncselekmények drasztikus növekedését, ami visz viszi a lét dodót zsét júrót. egy ideig finanszírozható, amíg van tartalék vagy a megnövelt adókat be tudják hajtani, de amint ürül a költségvetés úgy folyamodnak hitelért, a hitelekért már nem csak garanciát hanem biztosítékot jogot gazdasági előnyt is kicsikarhatnak a bankokon keresztül azok akik még nagyobb sakk táblán játszanak. egy kikötőre rá tenni a kezed, te mondod meg hol ki mikor mennyiért, csilliárdszor csilliárd bevétel. onnan csak felfelé lehet bukni.
ha jól olvastam akkor kína megépített egy rövidebb utat a két tenger között + valamilyen szállítási cécóba is bele kerültek, így csak ők mondják meg ki mennyiért mehet rajta, ha engedik.
van olyan arab ország ahol..... van alap fizetés minden állampolgárnak alanyi jogon, oda hogy engednének be retkeket ! a másik hogy őket irányítják, oda mennek ahová szól a jegyük , pénzük, térképük. amint láttad német ország és a még jólétibb államok amiket megcéloztak ! miért is európa motorja a cél ? gazdaság jólét rend éssssssss nekik már volt egy afférjuk a zsidókkal ugye tudjuk, tehát nem akarnak még egyszer ilyen háborúsdiba belekeveredni, hisz tudjuk ők eltüzelik a maradékot ! valaki, ki tudja ki, meghozta a döntést hogy jöhetnek. csak nem tudja senki mi indokból !
eu brüsszel.
ideális szavazó, már csak jogot kell kreálni hozzá ! érdekes hogy minden bevándorlókat segítő kormány őket isteníti a hazája állampolgáraival szemben ! csak az a gond hogy egy ideig megy is a nincs véleménye akarata elv, de mivan ha......... öcskös most mondja hogy megszűnik az olcsó kínai sírkő és alapanyag, ugyanis a kicci kínai gazdaság eljutott oda hogy vége a napi 1 dodós munkaerőnek, és bizony ott is emelni kell a béreket, amit beépítenek a vételárba azaz áremelés lesz, tehát egy ideig némán és bután szavazni fognak de idővel ők is akaratosabbak lesznek.
lásd a nagy civil szervezeteket, elosztogatnak pár millát a milliárdokból az elesetteknek, de ha egy haja szála görbül a bevándorlónak akkor minden pénzt megadnak érte hogy védjék...... mit is, honnan származik, hol adózott, hol dolgozott, mit és miért követett el, hja nem ismeri a törvényeket : a törvény nem ismerete nem mentesít a felelősségre vonás alól ! nem lesz a nyugalom szigete európa, azt a leg elején kellett volna egy összeurópai hadsereggel kivédeni, tűzparancs a határon, aki menedéket akar kérni az előbb igazolja magát ! nincs meg? elhagyta? a cipőjét miért nem hagyta el? vicc ezen kifogások ! európa elbukott, a szélein az uniónak olasz görög horvát részen megállíthatók és vissza fordíthatók ezen csőcselék. bentebb már nem. hiú ábgránd
Akkor nekünk mért kötelező?
Értem hogy kizsákmányoló európaiak felelőssége,de mint magyarország volt egyáltalán gyarmatunk akiket kizsákmányoltunk?
Azért nem mennek az arab migránsok a gazdag arab országokba mert nem engedik be öket!Amikor elkezdödött ez a nagy migrácio a gazdag arab országok szo szerint kimondták hogy senkit nem fogadnak be!
pont nagyban gondolkodom és hosszú távon
a német gazdaság-ország térdel le a sok migritől
addig rendben hogy az imf-usa-soros-faszbánja ki megszerzi a német kikötőket-tavakat-hegyeket-bármit
mit ér el vele?? addigra lesz ott 30 milla migri aki nem csinál semmit
kb mintha te a cigánysoron vennél-kapnál 5 házat meg a sarki kisboltot......
Pont nem akarom ezt a sorosozással leegyszerűsíteni.Mert az csak egy baba a kirakatban.
Azt az egyet nem értem miért nem akarnak menni a gazdag arab országokba.
Kicsiben gondolkozol... nem a migri fogja kapni a hitelt, és nem is ő fogja visszafizetni (ő csak feléli) - hanem a befogadó állam, pl. a német, és az gazdag...tudja szavatolni a visszafizetést. Így tette rá az IMF a kezét pl. a görög kikötőkre. Ki van próbálva a módszer.
Szóval a migri csak eszköz.
ez addig igaz amíg el tudják hitetni hogy vissza fogják fizetni az elfogyasztott termékeket
pl nálunk van egy bolt a csóróknak, írják a füzetbe ki mit vásárol aztán amikor megjön a segély vagy a családipótlék vagy mittudoménmi akkor kifizetik egyben az elmaradt összeget
ez a bolt sokkal jobban pörög mint az amibe csak kp-re vásárolhatsz
néha beesik pár nemfizető, volt aki inkább elköltözött vagy nem járt abba a boltba többet csak hogy ne kelljen kifizetni azt a pár tízezret, ezt biztos kompenzálják némi sunyisággal és még akkor is megéri
de ha soha többet nem fizetne senki sem akkor a boltnak vége van hiszen nincs bevétel csak kiadás
pont ez van a migrik által birtokolt területekkel, amíg kap segélyt addig tud vásárolni, ha nincs több segély nem fog vásárolni
és szerintem 2-3 generáción belül nem lesz jómunkásember egyikből sem ennyi idő alatt meg nullázódik az ország ha a migri lesz a többség....
Soros papa már 2 éve ezzel jött... véletlenül van is neki egy naaaaagy alapkezelője
Fogyaszt, és azzal értéket teremt.... talán ez fura, de hidd el, így van
És akaratosak, de könnyen kezelhetők: vagy megvenni vagy megverni lehet őket, az igazi hatalom kezében mind2 lehetőség ott van Kezelhetők, mert ostobák.
Asszem már felajánlottak a befogadó országoknak kedvezményes hitellehetőséget.
abban az esetben ha csinál valamit akkor fogyasztó
és ezek szerintem akaratosabbak mint bármelyik német szalagmunkás
Fogyasztó... és csak az. Nincs véleménye, nincs akarata. Ideális.
csak még azt nem tudom felfogni miért lesz jó az usának vagy a sorosnak vagy bárkinek aki nem európában él hogy ide özönlik minden lusta ember?
rövidtávon még csak van értelme mert egy kicsit letérdel pár ország, így mondjuk az usa több cuccot el tud adni oda ahová eddig az európai termék ment ( bár ez is sánta hiszen lassan minden indiában- kínában készül)
de miután meghal az az ország gazdasága ahol egy dolgos emberre már 5 migráns jut akkor vége is van mindennek, hiszen a migri nem tud venni terméket se az usától se máshonnét mert ugye nem dolgozik nem termel
szóval senkinek sem lesz ez jó
Lesz még az öreg kontinens nyugalomszigete kicsiny hazánk.
Bezony....itt egy olyan speciális háború folyik Európa ellen,ahol nincsenek fegyverek,és a a leigázó hadsereget a megtámadott ország pénzeli és eteti... De hát meg is érdemlik....
A félelem rendszerint a tudatlanságból fakad.