Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen küldök belőlle neked is
Kicsit arrébb meg Fehérgyarmat.
Van is...itt van 40km-re....Balassagyarmat
Akkor világosíts fel. Azért, hogy én nem tudok róla éppen lehetett. Persze évszámot is írjál kb. hány ezer éve
megint tévedsz... volt gyarmatunk...
az osztrák sosem fog közösködni velünk....
Ők a némethez húznak...Nekik mi csak cigányok vagyunk...
útálom is minden mint a szart köcsög az összes...ingyenélő sóher gecik...
Persze, de már jelen lett.
Amikor az előbb írtam, készültem kimenni fagyiért a konyhába. Ez akkor még jövő volt....
Mostanra már a jelen és lassan a múlt lesz a fagyi.
van jövőd ?
Én...nekem...engem?
Mást is látsz még a jövőmben?
Látod, hogy vicces?
Ezt nem mondjátok, hogy még mindig a vízkő a téma
Ősrégi..Indián nőre rázuhan egy szikla a vízesésnél mikor mossa a ruhát. Erre a férje, basszus ez már a második mosógép a héten amit a vízkő tesz tönkre..
De csak nagy vonalakban. Vizkö mindenhol keletkezik, hidegvizben is. Keletkezése összefügg a viz keménységével, de alapjában véve a hömérséklet változás és a nyomásváltozás okán válik ki. A wc tartályban is van, pedig ott aztán nem forr semmi. Ha a vizáramlási iránya vagy sebessége megváltozik, az nyomás változást is okoz. A bojlerben mindkét tényező jelen van (nyomás változás, -áramlás felfelé- és hőmérsékletváltozás is. Az, hogy az alján, a fütöszál körül jelentősebb a jelenléte, köszönhető a gravitációnak is.
Nem forr.
A fűtőszál körül forr a víz és ott lesz a vízkő
nem az origó hanem műs médium hozta le hogy mondják lefelé a külföldiek a párizsi londoni kirándulásokat a támadások miatt, félnek a turisták is. jól jelzi mind azt ami ott van. egy ismerős jár ki külföldi börzékre, eddig eccer sem akarták feltörni a teherautójukat, most már megpróbálták, vajon az olasz maff meg a fia ?
szerintem a vicc készülődik brüsszelben ! az lesz a vicc ha idejönnek a fekák meg a arábusok, nem fogod majszolni a hambit az utcán, dugva fogod még a street fúúúúd kajcsit is lenyelni, mert vagy kiveszik a csepp kezedből vagy agyba főbe vernek a dísznyóságok miatt, de a nődet is dugnod köll vagy ők fogják dugva tartani !
Benéztem ide, de elnézést....tévedtem. Azt hittem ez a viccek topik........
Nekünk nem volt sosem gyarmatunk. Gyarmat mindíg is mi voltunk. Először a labanc sógórnak, majd 40 évig szovjetúniónak, jelen pillanatban nyugateurópa gyarmata vagyunk, csak kezdik rossz szemmel nézni, hogy lázonganak a rabszolgái
mÁR RÉG EGYEZTETNI KELLETT VOLNA EGY KELET EURÓPAI RÉGIÓ MEGVALÓSÍTÁSÁT. Legalább most a v4 egyfelé húzza a szekeret. Bele lehetne vonni ebbe osztrákiát is.
Megfelelő feltételek mellett a környező országok is csatlakozhatnának. Lehet jobban járnánk pekingel és moszkvával mint brüsszellel és washingtonnal. persze nem biztos,