Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Horthy éranak azért nézz utána kicsit, mert épp akkor virágzott az ország!
Ha ennyire gyülölsz itt lenni hogy ezt a sok szép jelzőt raaggatod mindenkire (kivétel aki egyetért veled),nrm lenne egyszerűbb ha fognád a motyód es lelépnél?
Nem kell utlevél se.Mindenhol olcsobb,jobb,konnyebb es meg tálképű,purgyé,országnyomor sincs.
Kicsit öreg már, de egyszer meg lehetne dugni....
Az a niemand is a zsidesz beépített ügynöke.
Azon nem kell gondolkozni szélberni már jelentkezett önként
Te nem vagy okos, ugye?
Néha megkérdezhetnél pár embert aki abban az időben jött át nagymagyarországra, mi is volt az oka.
Persze, az IMF. Miért nem mindjárt Soros?
Á be is fejezem.
Orbánimádás van ebben az országban :D még ha az agyzsibbasztottak le is tagadják.
Ne gyűjjön a mingrács, legyen bözsiutalvány meg otthonicsokk meg a tálképűnek stadion mezőfaszomra. Kisvasút a purgyénak. Meg a sajátláb a ledlámpással.
Elképesztő, ebben a tempóban hamar beérjük akármelyik banánköztársaságot.

De mindegy is mert teljesen mindegy, a retkesnél nincs jobb ez már tény :D :D
Megérdemli ez az ország a nyomorát.
Ne "hülyerenszerezd", hanem azt írd mi a bajod vele! Mert annyi erővel bárkiről lehet állítani, hogy hülye rendszer!
Nekem az a legnagyobb bajom - a lopásokon, értelmetlen pénzszóráson kívül - hogy erőltetett menetben folyik a Horthy-rendszer restaurációja, aminél pedig sötétebb korszak nem sok volt a magyar történelemben. És a hülye nép még tapsol is hozzá...
Több tényt,kevesebb butaságot!
Csaut nem a nép döntötte meg,hanem az IMF!
Pont leszarták,hogy mit csinál a néppel mert senkit sem érdekel!
Annyi volt a bűne,hogy kifizette a román állam összes tartozását és nem akart új hiteleket fölvenni!
A törlesztésbe majdnem éhenhalt románia erdélyestül,de végül kis számú provokátor jóvoltából a géniusz és akadémikus neje hunyt el!
Most kell megnézni romániát,olyan bábkormány ül bukarestben amilyet keveset lát a világ!
A nagy forradalmi hevületben azért azon gondolkodtál már,hogy kit fogtok a fidesz helyére ültetni.....................ha esetleg???
nem tartom valószínűnek Esetleg abban bízhatnánk, hogy lefordulnak rólunk mint a piócák mint az amelyik elég vért szívott már
Erre is kicsi esélyt látok De ha így is lenne mindíg lesz helyette ugyanúgy más aki folytatja Orbánék sem csináltak mást Csak folytatták amit az elődjeik, meg jobban bele is borozdoltak
itt is...
Ceausescut is megdöntötték, mikor tele lett a nép töke, reméljük is ez lesz....
elővesztek 30 évvel ezelőtti újságcikkeket, minek?
Alapvetően amiről mondjuk személy szerint 5 évvel ezelőtt meg voltam győződve azt jött egy újabb tapasztalat azóta lehet pont az ellenkezőjét gondolom és? Vélemények vannak és változnak 1 év alatt is. 30 évet kutatgatni felesleges.
Az, hogy orbán soros ösztöndíjas volt sosem tagadta
Ha meg végig olvasod a cikket Ő még 30 év után 54 évesen is ugyanazt állítja mind 24 éves szakállas cigányként kevés emberről mondható ez el pláne a poltikában ahol divat a pártok közti ugra bugrálás
Én a fidesz politikai céljaival tudok a legjobban hasonulni az összes párt közül. Sajnos a jobbik szétverődött a mi hazánk mozgalmat meg várjuk mire jut 3 év múlva
Amiért én fideszből kiszerettem illetve inkább orbán és bandájából az az a mérhetetlen mennyiségű pénz elherdálása és ellopása ami egész elképesztő méreteket ölt amit mi kis emberekként nem is igen tudunk felfogni.
Van e a világon olyan, hogy egy miniszterelnök a poros cigánylakta faluban ahol felnőtt a kertje végébe egy futbal arénát felépít körbe kisvasuttal? és ez nem szúrja a európa szemét Ez csak egy a 1000-ből, mert a másik 999 is teljesen nyílvánvaló mészárostól- garancsiig, szíjig stb.
Ilyenről európában egy helyről tudtam a közeli szomszédunkról. románia. Ahol csaucseszku csinálta pont ugyan ezt.
eZ NAGYON NÉZŐPONT KÉRDÉSE kinek mi a vicc
UPC segélyvonalra beérkezett aranyköpések
1. Felhasználó: "Az Entert ütni kell vagy írni?"

2. Felhasználó: "Jesszusom! Beszippantotta a CD-t!"

3. Ügyfélszolgálat: "Milyen levelező programja van?"
Felhasználó: "Kitekintő Gyorsvonat."
Ügyfélszolgálat: "Az meg miféle?"
Felhasználó: "Hát az Outlook Expressz."

4. Felhasználó (Nő): "Aszongya nekem ez az Outluk Varázsló, hogy én vagyok a Tóth Géza!"

5. Ügyfélszolgálat: "Mi a jelszava?"
Felhasználó: "A jelszavam? Hát volt egy jelszó, mikor még úttörő voltam, de már nem emlékszem rá..."

Read more: http://www.topviccek.hu/#ixzz5bofU8gXO
Elég sz*r vicceket meséltek mostanában.
Sajnos így van!
Van egy mentős barátom,ő mondja,hogy tökéletes állapotú hullákat szoktak kiszedni a prémium autókból.
A 20 légzsák megvédi a testet kivűlről,de az iszonyat lassulástól semmi sem védi a belszerveket!
Soros. Olvassatok régi újságot:
ja ja a kétfarkú kutyapárt Nálam erős mezőnyben volt a jobbik és a kétfarkú kutyák
Örök életet megy ingyen sört ígértek Ez volt a legszimpatikusabb választási hazugság az összes közül
csak sikerül talán
Nos a kérdés nem valós
Arra akartam rávilágítani, hogy téged hiába szorít bármi az ülléshez 160-nál
Minden szerved kiszakad a helyéről akkora lassulásnál
Nem kell semmit sem lefejelned, ha így alakul akkor neked csöngettek
mi a fasz...
nA,
EZ CSAK