Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Soros.
Te utaltál rá, hogy több helyről tájákozódsz gondolom M1 meg a nagy ősmagyar oldal is közte van.
Fura mód én valamiért nem minősítelek téged, de te engem igen, érdekes ez, nem?!
Az autistákat bántani és degradáló kifejezésképp használni, hát mit mondjak nem túl okos jellemre vall.
Sehol nem írtam, hogy nagyra becsülöm őket, csak gondolom te is még a gyurcsánynál vagy leragadva. Amúgy pedig a kutyákra szavaztam
Hát ja!
Viszont nem szabad lebecsülni őket és a mögöttük álló érdekeket!
Van pár példa,hogy jó szervezéssel mire képesek!
Pl. arab tavasz,majdan.
Betalált meg M1??
Mint említettem nem vagy túl okos!
Azt hiszem befejezem a veled folytatott kommunikációt,mert az "érvrendszered" egy nyolcéves autista szintjén megakadt.
Az pedig ,hogy egy focimániákus cigány is vonzóbb alternatívát tud nyújtani az országnak ,az az általad oly nagyrabecsült férgek szégyene!
Jobban es tömörebben nem lehet elmagyarazni,csak ennek felesleges.Troll,es annak el hogy etessék.
Amugy aprilis 8.-an ugy volt a massza aki most lazad tobben van.Ok.
Jelenleg tuntet nagyvonalúan 10e idióta,a tobbi 8.990.000 meg nem,az elozo allitas szerint akkor a forradalom kissebbsegben van.Meg egy a nyomorult troll se ment ki tuntetni.
Hát igen, ha a bal oldali csürhe tényleg akarna valamit akkor össze állnak egy makulátlan arcot kitesz fővezérnek aztán lehetne szervezkedni
Ja az index és az atv-t nem igazán mondanám távol állónak a fidesztől.
Látom betalált! Mondjuk szar lehet rasszistaként a Orbánt választani.
A mondandódban pedig ellentmondás van, nézek M1-gyet és ott azt mondják, hogy 2.5 millióan imádják őket, bíznak bennük stb. Akkor most ki hazudik? Mondjuk az is érdekelne a királyi csatornán milyen elfogulatlansággal tájékoztatnak.
Akkor ez patkánylázadás, értem. Viszont, ha majd a többség "idegenek" egyszer netén fellázadnak akkor az az elit felszólalása lesz, oké.
Nem vagy túl okos
Néhány agyhalottan kivül senki sem imádja!
Annyi a történet,hogy az úgynevezett ellenzék kimondhatatlanul szarabb mint a jelenlegi kormány,az emberek pedig úgy döntöttek,hogy a kisebbik rosszat választják!
Aki őrjöngve csaholja,hogy "ezektől mindenki jobb" az ostoba és a saját sikertelenségét az elvakult orbángyűlöletben fejezi ki.
Ezek többnyire egyoldalúan "tájékozódó" (rtl,index,444,atv) lények .
Párszázan üvöltik,hogy "mi vagyunk a többség"!
Szánalmas ,de jó látni,hogy a normálisabbja távol marad ettől a patkánylázadástól!
Maga a miniszterelnök is "idegen" és imádja a nép és ő csinált nekünk jólétet ebben az országban, szóval nincs baj az "idegenekkel"
Az a “vicces” hogy az égész afrikai túlszaporodás egy nagyon emberbarát dolog miatt jött létre
Mert ugye számoljuk fel az éhezést a betegségeket gyerek halál stb stb
Amelyek nagyon jó dolgok, csak megélhetési lehetőség nem került az egyenletbe
Ki az aki máshogy tenne?
Ki az aki szeretné, hogy a szomszédja egy "idegen" legyen?
És ilyen kérdésekért kell nemzeti konzultáció csinálni milliárdokért?

Egyébként meg van nekünk elég "idegen" akiket eltartsunk.
Ezek sem különbek.
Kurva mindegy, ha az ütközés rugalmatlan, megdöglesz. A bordák úgy nyílnak ki, mint a szekrény ajtaja...
EGYETÉRTEK! Csak tudod sajnos, nem rajtunk múlik a határ védelme! Mert mi így tennénk!
14,5 de ki számolja
Remélem nem komolyan kérdezed. Miben ülsz a kocsiban?
Ja, segítek! Az ülésben.
Ez mind szép és jó, csak mindenki tudja, hogy nem kivitelezhető.
és az mihez feszít hozzá?
na az a baj amíg csak a száj a nagy addig persze, hogy bejönnek, ha akarnak
"Tűzparancs" ennyi. Ha a kerítésre 3 nyelven ki lenne írva, hogyha ezt itt átléped a legutolsó dolog ami átvillan az agyadon az a 14 mm gépuska töltény lesz akkor meggondolná a migri
180km-er. azt durván 300 mozgó géppuskafészekkel meg lehet védeni. Nincs olyan gyalogsági ellenállás amit körzetenként 2-3 kerepelő géppuskával ne lehetne megállítani
Amikor batyujával a hátán fegyvertelenül pergőtűzbe kerül, már nem marad ideje elgondolkodni, hogy mit rontott el
300 géppuska, töltő, söfö,r fegyverkezelő, váltás 2000 határőr játszva megvédené a határt bármekkora túlerő ellen.
Egyébként a pszihikai hatás ami a legnagyobb fegyver Elég lenne max 2 véres konfliktus, még a kóbor kutya sem akarna arra a határszakaszra tévedni.
Csak hát a töketlenség megy. Kategórikusan ki kell jelenteni. Aki az országhatárt illegállisan átlépi az halálnak halálával hal
Az, hogy szaladgálunk utánnuk, meg visszavisszük őket a határhoz az nem komoly dolog . Jó, hogy még a vállukat nem veregetjük meg nekik
Picsákat. Átjöttél? Puff. Na ki akar még jönni?
igen.
Ha nem vagy bekötve és nekicsapódsz valaminek előtted, akkor igen.
Szerinted miért az övfeszítő?
Te vagy a tűzoltó?
Az pont nem olyan fasza.
A lassulás megöl
Akkor kb egyetértünk.
Viszont megvédeni a házadat csak úgy tudod ha körbekeríted.
Ha nem akkor kikerülik, és ott mennek be ahol nincs kerítés. /175km mellett/
Létszámot emelni?????
Na itt van a legnagyobb probléma.
Rendőr, határvadász, honvéd, börtönőr, tűzoltó........
Inkább már leszerelnek, mint fel.
Az eszközökben akkor bíznék ha nem rombolták volna le a honvédséget.
Voltam versenyen és egy harckocsizó sráccal beszélgettem a laktanyájukban és elkeserítő adatokat osztott meg.
Csak mi, átlagember elhisszük az adatokat, statisztikákat amik a médiában félrevezetnek.
Úgyhogy hidd el, ha ezek megindulnak, akkor be is jönnek!
SAJNOS.