Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csináld egy feldobozolt motorral, azzal kb. ott parkolsz ahol akarsz...
Nettó 350 nem habzik rosszul
Igaz ebből elmegy 150 a kocsira meg a parkolásra
Plusz másfél km távoktól lehet a pakkot cipelni mert tuti nem lesz közelebb parkolóhely
Azran emiatt a 8 óra nem 8 lesz hanem 15
Szóval tuti melo. Nem is értem miért hirdetik hiszen olyan sornak kellene állni ott a munkafelvételnél mint hajdanán az ájfón5 első napi vásárláskor
aki akar dolgozni az dolgozzon ehun-e
https://www.penzcentrum.hu/kar...'..'
Vakuznak és dübörögnek, de még nem esik!
a fizetést mindig úgy kell nézni hogy heti 40 órával
20-23 nap*8 óra az 160-184 óra
mert ha mondjuk heti 6x12 óra van 400 ezerért az azért nem olyan fasza bér......
Persze lehet keresni, de menni kell, ha mondják. Illetve ne feledje senki sem, hogy rengeteg melós nem audis dolgozó. Külsős cég alkalmazottja, jóval kevesebbet kapnak. Van ismerősöm aki lassan 20 éve ott nyomja, nyilván már nem a soron dolgozik. Ö nem panaszkodik. Egy fiatal srác lelépett tőlünk tavaly, Audiba ment karriert építeni, már ott hagyta. Ahogy írták lent is, biorobotok kellenek oda... Van aki bírja és van aki nem. Sori melós akkor keres jól ott, ha megy hétvégén is és van túlóra.
Valóban volt béremelés nekik, nem is rossz, így maradnak meg a robotok.
Másik "jól fizető" cég a Leier. Na ott megint lehet melózni szakadásig. 3-400 k meg van, de sok órával.
Összességében erre felé nem csak a fizu a gond, hanem a megélhetés. Minden jóval drágább mint Pesten, vagy az ország másik felén. A határ közelsége miatt pedig az értelmes, dolgozni akaró és tudó melós réteg kint dolgozik Ausztriában, tehát a "maradékkal" kell gazdálkodni.
Az elmúlt pár évben kaptam olyan mókusokat, hogy sírva fakadtam. De már úgy vagyok vele, hogy inkább dolgozok én többet, de alkalmatlan hülye nem kell! Tovább tartott elmondani neki, hogy mit csináljon, mint ha én megtettem volna.
Ezek maszekok ,soha nem dolgoztam még csak maszeknál. Tatabányán ígértek 1800-at máshol 20 ezer nap. És akik ott élnek azok tapasztalat nélkül kezdőként többet kérnek.
Igen, de azért folyamatosan dolgozni kell, amíg tart a munkaidő! Ugyanis az a neve!! Nem szieszta, másnaposság kipihenése, stb. !! MUNKAIDŐ!!
A Mercinek sincs túl jó híre, ott is akkora a népvándorlás. Be se tanul és már el is ment.
"azt hallom" na ezt osszad azért gazdagon...
Ezt hogy érted, hogy szöknek. most volt pár hónapja valami lázadozás azt kaptak is fizetés emelést bőven a melósok nem hivatalos információkból azt hallom, hogy ott az átlag melós is 4-6 száz körül visz haza Mifelénk ennyit egy bankigazgató keres, hová szöknének?
Főleg azért jó nyugaton élni,mert sokkal több a lehetőség az 1szerü ember számára is a határ közelsége miatt.
Az akkor nem is olyan fényes engem 2x is hívtak a naaaagy óóódiba azt nem vállaltam. Biorobotnak véletlen sem mennék sehova hiába kicsit több a pénz.
Hol ígértek ennyit? Én a "fényes nyugaton" élek, műszakban dolgozok. Sori melós 3 műszakban pótlékokkal jó ha 150 k hazavisz. Van aki többet, pl régóta a cégnél van, speciális gépet hajt, jobb az orabére... Nálunk a jó órabér: 1.200 FT (bruttó).
Van persze pár cég ami többet ígér és fizet is, de ott menni kell hétvégén is. Meg persze van egy nagy Audink Győrben, az álom gyár, ahonnan szöknek meg az emberek.
Érthetetlen. Járok szte minden héten baz megyében, de olyan érzetet ad, mintha Indiában volnék.
"TVK"..., Jabil...
Eddig sem voltak a béka segge alatt az albérletek, de a "(nem) migránsáradat" miatt kicsit ugrottak az árak... 4000 "vendégmunkás" az egy nagy városban is eléggé feltolná az árakat, nem hogy még itt! :D
mi a fene van leninvárosban, hogy ilyen magasak az albérleti díjak?
Kecsón ( ami azért megyeszékhely, gazdag város és sok munkalehetőség van, meg egyetemek stb) egy panel megy 90-ért, egy társas 120-ért úgy, hogy alaposan ki van glancolva, meg kb. új minden benne.
ebből a 300 ft-os gundel menüből én is rendelnék. Ételest vinnem kell vagy kicsomagolják és házhoz szállítják ennyi pénzért?
Igen sajnos így van nem mindegy hol él az ember én Békésben tapasztalom 150 ezret alig akarnak fizetni 10 óra munkáért ,a dunántúlon ingyen szállás ingyen meleg ebéd és 9 óra munka ami könnyebb én 400 -at ígérnek ami elég csábító.Múlthéten kérdeztem kaptam vagy 7 ajánlatot 1 nap alatt. És ott annyiért nem vállalja senki mi meg örülnénk neki mert jut a családnak és még mi is megélünk,csak rá megy a családi élet sajnos
Kis félreértés van nálad. Nem arról van szó, hogy nekem arra lenne szükségem és rinyálok a többért, hanem arról, hogy a vidék az még mindig nem Pest ebben az országban semmilyen tekintetben. Ez a vízfejűség van, volt és lesz is még jó sokáig. Aki pl a parlamenti étkezdében eszi a többfogásos Gundel menüt 300 forintért, az egy idő után hajlamos azt hinni, hogy meg lehet élni 47 ezer forintból. Egy Pesthez szokott is hajlamos azt hinni, hogy az egész országra érvényes ami ott van, pedig nagyon nem, és ráadásul ez országrészenként sem egyforma. Meg kell csak nézni mondjuk Győrt és Nyíregyházát, vagy Székesfehérvárt és Békéscsabát. Aki akarja látja a különbséget. Szerintem nem célszerű általánosítani, ahogy itt páran teszik.
én majd 20 évig pestre jártam dolgozni, ha az a köcsögbuzi közlekedésfelügyelet nem kavar be szerintem még most is ott lennék
de azért számolni csak tudsz hogy mondjuk az ország 1/5 része pesti, ehhez jön még másik max 1/5 rész aki oda mászkál melózni
aztán nincs hely a maradék 3/5 résznek
amúgy szerintem több az előny mint a hátrány
2 napig tartott, utána leázott-elázott mert szétnyílt a seb, mondjuk az első nap nem áztattam sokat a kádban
Tiszta móka-kacagás ez a fórum........
A másik meg ha csak kevéssel maradna több akkor senki nem vállalkozna, mert akkor inkább elmegy melósnak, és müszakvégén a szögre akaszt mindent ami amelóval kapcsolatos, meg a melósokkal