Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

úgy van az is egy formája a diktatúrának.
A mai fejlett világban viszont nincs már királyság. Illetve ahol még van az csak jelképes szintű
Az európai fene nagy demokrácia meg tök jó
A saját kezükkel nem találják meg a seggüket
Mikor lesz vegyészmérnöki diplomád??
Pl:királyság!
A niggert kihozhatod a dzsungelből, de a dzsungelt a niggerből soha
Vagy hazamegy.....
És sörré....
Az ideális nő,szex után pizzává változik!
Mondom én, nehezen tántorodnak el :))
Hajrá Pocses, eddig jó.
Anyád!!!
De a geci nem azt akarja - akármit is harsog a propagandája.
úgy van ahogy sanya mondja A diktatúra szó hallatán minden ember a fejét fogja ördögtől valónak tartja éhezés, gyász, bánat, szenvedés, keserűség, kínzás, börtön, elnyomás. Ez jut erről a diktatúra szóról mindenkinek eszébe. Pedig nem. Az egyik legtisztább uralkodási forma. A mi nagy demokráciánk arra jó, amit látunk itt a politkai fronton egy nagy bullshit az egész Jelen pillanatban nálunk magyarországon annyival másabb a helyzet, hogy 3ik szezont nyitotta a fidesz 2/3-al gyakorlatilag jelen pillanatban it is az van.
Egy kiegyenlítődött demokráciában nem lehet kormányozni.(jól kormányozni biztos nem) Az egyik ezt akar a másik meg azt beleugat mindenki mindenbe majd jó nem szavazzák meg egymás törvényjavaslatait Azt helybetopi van. Egy diktatúrában az van amit egy ember mond. Ha az az ember normális gondolkodású és országa javát és felvirágoztatását akarja akadály és mindenféle gáncsoskodás nélkül megteheti
Programozó megy haza éjjel egykor részegen a munkahelyéről az albérletébe. Egyszer csak elé veti magát egy kicsi béka. Mivel nem sikerül elsore ráugrania a kis jószágra, a béka gyorsan kiabálni kezd:
- Programozó! Programozó! Én egy elvarázsolt szépséges királykisasszony vagyok, akit egy gonosz boszorka változtatott át! Csókolj meg, akkor visszaváltozom, és már mint bűbájos királylány megcsókollak!
- Hö-hö - mondta a programozó, és zsebretette a békát.
A 4-es villamoson egyszercsak hallja, hogy a béka mocorog a zsebében, hát kiveszi:
- Programozó! Programozó! Csókolj meg, akkor visszaváltozom szép királyleánnyá, utána egyszer megdughatsz!
- Hö-hö - mondta a programozó, és ismét zsebretette a békát. Alig ért haza, a béka megint ficánkolni kezdett a zsebében
- Programozó! Programozó! Csókolj meg, meglátod szép királyleánnyá változom, utána egy egész hétig azt csinálsz velem amit akarsz!
- Hö-hö
- Neee, várj még! Mondd már meg, miért nem akarod, hogy visszaváltozzam királyleánnyá, és egy álló hétig minden kívánságod teljesítsem?
- Tudod királylány, rengeteg a munkám, stresszben élek, alig vagyok otthon, egy királylány púp lenne a hátamon. De egy beszélő béka? Hö-hö. Az funny.
Maga a diktatúra simán csak azt jelenti, hogy egy személyi parancs uralom (mármint hatalomgyakorlás terén), azt, hogy ez milyen módon valósul meg az minden korban más módszereket jelent, ma már nem feltétlenül a véres totál elnyomás lehetséges hanem egy csomó más finomított eszköz révén is teljesülhet. Tök másképp uralkodik egy ókori, középkori vagy csak egy múlt századi diktatúra mint ma, de attól még ugyanaz.
Pocses jól belendültél, ne hagyd abba
Azért mert akkor te nem tudod mit jelent a diktatúra szó . Azt viszont én nem tudom hogy tehetsz e róla hogy érted-e a szavak jelentését
Hogyan gyártsunk házilag műanyagot?
1. Vegyünk tíz csomag sósrudat (ropit).
2. Adjunk hozzá 1 liter vizet.
3. Főzzük 1 órán keresztül, majd szurjük le a levét, a fennmaradó ropimasszát dobjuk ki, arra már nem lesz szükség.
4. A lébe tegyünk egy félkilós polipot, majd főzzük ismét 1 órán keresztül.
5. Szűrjük le újra és máris készen van a polip-ropilén.
George tiz év után megunja a mókuskereket, és elköltözik Tasmániába az isten háta mögé. Teljesen egyedül él, kéthetente egyszer jön posta, ételért is csak hetente egyszer jár be a távoli városba. Három hónap után egyik este kopognak, belép egy nagydarab, szakállas ember és azt mondja:
- Helló, Joe vagyok, a szomszéd, itt lakom 10 km-re a hegy másik oldalán. Szombaton bulit rendezek, gyere el.
- Rendben, köszönöm - feleli George - úgyis ideje megismerkednem a helyiekkel.
- Akkor viszlát szombat este - mondja Joe. - De azt még el kell mondanom, hogy ezeken a bulikon elég nagy ivászat szokott lenni.
- Ó, az nem baj, birom én a piát.
- Szinte biztos, hogy verekedés is lesz ám.
- Őőő, én általában elég jól kijövök mindenkivel.
- És még valami - mondja Joe. - Kemény szex is szokott lenni.
- Azt nem bánom - válaszol George. - Már három hónapja élek itt egyedül. Jut eszembe, hogyan öltözzek?
- Az mindegy, csak mi ketten leszünk....
ő: Mitt tennél ha meghalnék? Újra nősülnél?
Férfi: Kizárt.
Nő: Miért nem? Nem szereted a házaséletet?
Férfi: Dehogynem.
Nő: Hát akkor miért nem házasodnál meg újra?
Férfi: Oké, ujraházasodnék.
Nő: Szóval mégis...(fájdalmas kifejezéssel az arcán)
Férfi: (hangosan felnyög)
Nő: És a mi ágyunkban aludnál vele?
Férfi: Hol máshol tudnánk aludni?
Nő: Lecserélnéd az ő képeivel az enyéimet?
Férfi: Hát ez tűnik a megfelelő dolognak.
Nő: Használná a golfütőimet?
Férfi: Nem, mert ő balkezes.
Nő: (csend)
Férfi: Basszameg.
Legyen egy mélymagyarok topik , ott lehet ne visszakövetelni Erdélyt és a Felvidéket, meg szarral dobálni a gecit.
Ezek csak fotelforradalmarok ha accijo van a lidlibe eldobjak a kaszat-kapát es szaladnak vasarolni.
1. Fontos, hogy olyan nőt találjunk, aki szeret főzni és takarítani
2. Fontos, hogy olyan nőt találjunk, aki jól keres
3. Fontos, hogy olyan nőt találjunk, aki szereti a szexet
4. Fontos, hogy ez a 3 nő soha ne találkozzon egymással
Sokszor próbáltam de már nem érdekel... lehetne egy politikai totyik ahol szívhatják egymás vérét a kedves választópolgárok.
Azt hittem ez a vicces topic. De mindig akad egy balfék aki megpendit valami politikai vitára okot adó dolgot és aztán 8 ódal után valami kényszeredett pistikés faviccel lehet csak kibillenteni az idillt amibe aztán egre többen beleállnak. Amugy meg köcsög fidesz
Győr mellett is volt "láger" ami akkor volt itt a belvárosban, brutális putri stb...
Lehet, éppen ez a célja??!