Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van jó cipzár is és alig drágább
A shox a gagyi. Sok éve volt egy Shox pró kesztyűm évekig bírta
Aztán sehol sem láttam. Volt más. Aztán egyszer felfedeztem valamelyik web boltban rendeltem egyet az első nap szétment
Normalis meteraru boltban 100-200 Forint a cipzar kocsi , van hogy cserevel együtt...
Retesz is van benne?
Már megint a Tesla...ezek nem tudják mikor kell feladni
Azt áruld el nekem, hogy a 3D-s tervrajzot honnan szerezted hozzá?
Ezaz, sok földhözragadt,
gyere inkább játszunk az "Elite: Dangerous"-al az rendes felnőtteknek való, űr kereskedős, felfedezős, lövöldözős játék

Motort le kéne adni éves szervizre, de ilyen jó időben nem akaródzik.
Inkább megjavítottam a gagyi SHOX-os Sixgear ruhám cipzárjait.
3D nyomtatóval újra nyomtattam a csúszkát, és eddig úgy tűnik, hogy durván jobban bírja mint az eredeti kínai fos, szóval ez a szánalom, hogy csak egészen picit kellett volna megerőltetni magukat, és lehetett volna jó is.
Nyenyőcével jöttem túlórázni a nagy gyárba!
Baszki, csak december lesz es egy halom felott "férfi" tankos jatekon elvezkedik.
Motorozzatok mar, ennel az olaj, gumi, premium benzin szentharomsag is jobb, pedig az az alja.
Ha egy még ki nem fejlesztett tankhoz összeszeded a tervrajztöredékeket,akkor nem kell xp a kifejlesztéshez.
Mert Te 5 éve regeltél,én meg béta tesztelő voltam.
hát ezt már csak holnap megy 2 vh-s tankos doksi film a tv-ben inkább most azt n ézem
ha rákattintasz a manusra...kiadja a képzettségét....elcseszni nem lehet.....
..meg aztán bizonyos ideig visszacsinálhatod ha meggondoltad magad..
A T67 viszont aprít. Már két kivalóságjel figyel rajta
Oldalt be tudod állítani hogy csak a barakban lévőket mutassa
...bár a sima macskát annyira elbutították ,hogy használhatatlan lett..
csak nehogy azt alegénységet rúgjam picsán amit használok, meg képzek évek óta
csak azt nem tudom ,hogy miért tették tier 7-be a szuperpokolmacskát????
A barakban az eladott tankokból megmaradt legénység van...és betelt. Menj a barakba és küldj el legénységet.
Vagy mikor adod el a tankot, megkérdezi hogy barakba akarod e küldeni a legénységet...pipáld ki hogy nem
aha mint általában mindenki. ez azt írja ki, hogy nincs elég férőhely a barakban és ezért sikertelen az eladás Azért nem értem, mert ha én akarom eladni, miért nekem kell a hely? Inkább fel kellene egynek szabadulni. egyébként meg kiírja,hogy a férőhelyek száma meg 16 vagy mit tudom én mennyi
Az élet nagy kérdései
A látótavolságodat megnöveli
A billentyűd jobb oldalán lévő számsort használod mikor beütöd az árát?
majd mindjá rakok ilyesmit. Periszkópom van a tigrisen is az pl. mire jó mert én még nem jöttem rá ( ha már úgyis nyílt napot tartunk )
Hosszú elmagyarázni...de a fejlesztést könnyítik.