Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de nem korda gyuribácsira gondoltál ugye
Te mondtad hogy nem ismered a munkásságát!!!
Akkor honnan tudod milyen példával jár elől?
Pontosabban 100...
De a börtön edzést nyomom,nem szeretem a súlyzózást. Bár neked ez semmit nem mond te picsa!
Járunk?
Rájöttem...te szerelmes vagy belém tuti!
Kutyafülét az, ha az lenne aminek beállítja magát, akkor is legfeljebb a TIK-ben ül és várja a telefonokat. de azon is legfeljebb annyit kap, hogy mikor főzze le a kávét a többieknek.
A monitorján sem analóg óra mutatja az időt, mert azt már nem tudja értelmezni.
És értsd már meg hogy én soha nem hősöztem le magam....te állítottad ezt. Mert irigy vagy...
Hány női mellet csókoltál meg eddig (anyádé nem ér!) jjahhh...akkor egyet se ?
Egy ismeros beesett az egyik epitkezesen a betonozasra elokeszitett vasrudak koze, az durvabb volt.
Már mindegy, lejárattad magadat.
Ja, az az igazi férfi, aki 120-at nyom fekve, értem ezek szerint IQ nem kell hozzá ez a te "éned"
A nőismerősöd nem értem, hogy került ide, engem biztosan nem ismer - már csak abból gondolom, ha veled szóba áll, akkor biztosan nem az esetem
Ha te vagy az Alfa, akkor én nem is szeretnék az lenni de toljad még ezt a "keményfaxú kan vagyok" dumát, nagyon szórakoztat
Azért megpróbálnék jó példával ELÖL JÁRNI és nem csak a képemet rázni a kamerába osztva a sok baromságot.
És amihez értek, lehet, ezt kellett volna elsőnek írnom.
Gyere bábozzunk egyet cicám
Te fényeztél idióta...csak segítettem ,mert béna volt picit
Biztos ettől vagy egy hős alfa.
Hakapeszi maki vagy te baszod.

:-D
Egy alfa?
Aha, pont azokra jellemző, hogy magukat fényezik így.

Ha-ha-ha-ha!
De ha ez lenne a munkád ......................
Ma már kialfáztam magam...most pihenek! Na meg szétcsapok a csajok között itt is
Nem tudom mi az a libsi...nem politizálok. Ha valami kitüntetés akkor köszönöm
Cicát még nem hoztam le ,de pár öngyilkos jelöltet sikerült. Illetve egy csajt kidobott a barátja az ablakon ,az meg felszúródott egy zászlórúd egyik ágára...átszúrta az egyik combját és úgy csüngött. Őt is én hoztam le...már ha ez számít. Bár a cica fontosabb tudom az ilyeneknek mint te
Alfa, mi baszki, mit szivtal?
Mera tipikus alfa itt bassza a rezet az SM uzenofalon.
Na menyema a nyannyeres himzetteritok koze a dolgozoszobadba alfazni.
Most vert szivam na, ne fordulj be. Karacsony van.
Jo F2 nek mindennap fulltime, de en videki vagyok.
Ha érdekel a valóság élesben ,ajánlom hogy nézd meg az “egy idióta külföldön-t”.
Ott eléggé más nézetből mutatja be a faszi a valóságot az utazásai során
Lehet, de én meg sem próbálom, hogy így hívjam fel magamra a figyelmet.
Úgy gondolod, hogy az ilyen személyeskedés az előrébb visz bárkit is? Ezzel csak saját magadról állítasz ki véleményt. Ez egy rendkívül rossz, libsi-bolsi szokás, hogy a vitázók személyiségét próbálod kikezdeni.
Hiába vagy te "hős", megbaszhatod, hány cicát hoztál ki égő házból, hány mamszkit vittél át a zebrán, senki le sem szarja, amíg így nyilvánulsz meg.
Spec Magyarosi erdekes eset, az utazos vlogjait mindig megnezem, kulonosen a haverjaval egyutt keszult epizodokat.A techvideoi is jok.
Amugy a csavo tenyleg egy egy koruton beluli indexes alomban nevelkedett libbsi tipus, neha nagyon idealizalt kozmopolita vilagnezettel.
Egysze belemerul egy kemenyebb gettos elmenybe es peklapattal kapja a kepebe a valosagot ledobben hogy a vilag nem csak a world peace-bol all meg gazdag hipszterekbol meno ruhakban homartasival az oldalukon.
Egyszer egy usakos tripjukon beszartak egy kulvarosi atutazo motelben mert ketes erkolcsu fekak jarkaltak, holtt szerintem csak atlag rednekek atutazoban.
Záporszerűen szakad megint az eső, amennyi ma lejött már lenne vagy fél méteres ! Még szerencse, hogy nem kell a havat, vagy a hóra hányni!
Már ha lenne...agya...
Annyit is ér....