Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szövegértelmezéssel semmi bajom.
Net van, ellenőriztem. http://vanenet.hu/
Kicsit fáradok, mert ketten felváltva bombáztok a faszságaitokkal - de ezt betudom annak, hogy így ketten épp kiadtok egyet mint két kicsi Lego
Hatás szünet?
Nincs .net?
Kifogytál?
Feladtad?
Tudtam, hogy szellemileg nem vagy toppon, de szövegértelmezéssel is vannak gondjaid?
Kiengedtek vagy kiszöktél?
Áááá, most már vágom, miért írta ezt neked Atis: "Nektek is fel kellett olvasni amit kiadtak? "
Nem tud olvasni a csapat!
Értettem én, de nem használjuk
Amióta megtanultunk helyesen beszélni
Samesz? az szleng... a kis barátod meg a "tán"-t nem értette, az meg népies. Két tűz közt rátok férne egy kis olvasás!
Samesz? Az cigány nyelv?
Karambol sem lesz,mert Lovas kocsival kenik...biztonságos kis hely lehet
Már csak beszélni kellene megtanulni....
Ahol egy sor ház van, ott nem is lesz több.
És ne is legyen.
Szólj már a sameszodnak, akadjon le rólam... vele nem volt semmi bajom.
Amúgy mikor mentél be a tűzbe utoljára? Ha már állandóan ezzel a hős faszsággal nyomulsz itt? A mi városunkban is van tűzoltóság, de a környéken 3 éve nem volt tűz...
Nektek is fel kellett olvasni amit kiadtak?
Igaz!
Bohóc...
Te beszélsz,hanem primitív hozzászólásokat teszel! Nem csodálom hogy intézetbe adtak..
Hagyjad már!
Van kín szórakozni.
Bohóc
Mivel a nevemet le merted írni (pedig nem vagy méltó még erre se), így érintett lettem és reagálhatok. Nálatok a tanyán ezt nem ismerik?
Na mond el...tán megértik
Ez csak egy sima alfa idomítás, semmi indulat Beszélgetni próbálok vele, de valamiért ideges... lehet, hagyom kicsit
Szerinted te érdekelsz ennyire? Egy olyan primitív ember aki ilyet mer tenni ,az nem ember! Mocskolsz egy szakmát ami elismert...ismeretlen embereket a szádra veszel te patkány? Normális vagy te?
Nekem írj te homár...szedd már össze magad te szerencsétlen szarházi!
Az F.Jani is te vagy? mert neki írtam... vagy csak épp össze vagytok gabalyodva?
Engem még az óvodás bohócok is szórakoztatnak.
Na látjátok srácok, engem vén fejjel ez vonzott a motorozáshoz: a motoros társadalom összetartása, egymás tisztelete, szeretete, barátsága!

Hát ezen még dolgoznod kel... próbáld legközelebb, persze csak ha 200 alá ment a vérnyomásod addig marad az oboa szak
Nem engedtem meg hogy tegezz !!!
Meg diktálni akar a kis ratyi....beszarok...

Ott van...most kértem bocsánatot....olvasgasd te balfasz
Hogy apád kiskorodban a elverte a szádat a faszával,erről én nem tehetek...főleg nem a Tűzoltók!
Anyádnak kellett volna jeleznie a gyámügyön ,de az meg kurválkodni volt...erről sem tehetek!
Valami ilyesmit mondtál nem? Beszéljünk a gyerekeidről is? Játszunk ilyet? Te ne határozzál nekem kis csicskajancsi...én téged szívatlak mert egy kis buzi vagy ,te meg olyan embereket veszel a szádra ,akik nem tehetnek erről. Bár ez is téged minősít Ha velem van bajod NEKEM írd !
Szerencsétlenség...