Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért az sincs teljesen rendben, hogy egy 300 LE-s autó tud csendes lenni, egy nyelezett 600-as sportmotort meg kb. 3 km-ről lehet hallani. A zaj is környezet szennyezés... én is baxtatnám ezeket a killer nélküli barmokat.
Sajnos csak nálatok. Ide egyenlőre nem hozzák, és akkor is tuti drágább lesz mint az Energica Ego
Azért is vettem, mert kellett egy strapabíró motor a Honda alkatrészek után rohangálásban
Lassan jön a lightning strike. Kíváncsi vagyok hogy megy és az ára sem lesz túl eltulozva.
Annak nem bája van, hanem baja.....
Én mondjuk szívesen váltanék villanymotorra.
Energica Ego nagyon tetszik.
Két bajom van csak vele. Fele akkora a hatótávja mint a Hondámnak, és ehhez mérten háromszor annyiba kerül.
Kicsivel nagyobb hatótávval és alacsonyabb árral már cserélném is le.
Bár szeretem a motorom hangját, de amikor állatkodni kell akkor egyből elárulja az embert hogy húzom neki, szóval nem ártana ha nem üvöltene ilyenkor (full gyári)
Másik ami nekem nagyon bejött a villanymotoroknál a kurva nagy széles tartományban leadott nyomaték, emellett pedig a precíz nagyon finom nyomaték kezelés.

Oké van egy fajta bája a soha nem tökéletes belsőégésnek is, erre a célra megtartom az MZ-met
Annak ellenére hogy Németország 60 millió rendör/házmester országa itt is vannak ügyeskedök, törvény-szabályszegök...

Èn ezért szoktam megmosolyogni, mikor különben egy-két elektromos motorkerékpár cikkje alatt kommentben olvasom, hogy nekem soha nem lesz elektromos motorom én mindig benzinessel fogok járni...szerintem a történelemben rengeteg példa van arra, hogy törvényesen vagy törvénytelenül, de belekényszeritik a társadalmat abba a mederbe amibe akarják. Pl csak maga a magántulajdon szentsége a TSZ-esités idején hova lett, a világ háboru után a 90%-nyi magántulajdon 90-re 10% alatti lett...
Itt is ugyan ez lesz a lecke... elöször csalogató kedvezmények, aztán tiltások, és kényszeritések...vagy elállsz töle "végleg".

Ez van különben mikor a deviencia átveszi a hatalmat a józan ész felett...
Németeknél hogy állatkodnának? 90%-nak BMW túra motorja van, a maradékon is TÜV papíros minden kipufogó. Gyorshajtást keményen büntetik, ráadásul az itteni fórumozóktól tudom hogy ott a közlekedési morál is maga a mennyország a magyarhoz képest, szóval valami nem stimmel akkor ezzel
Csadorban kell motorozni, akkor nem basztatnak
Te is látod, hogy nem a sportpuff a lényeg, csak azzal kezdődött. Mi tud 80 db alatt lenni komolyan, csak egy elektromos. A mostani kifejlet még csak jósolható volt, mikor elkezdték méregetni, meg baszogatni őket. Az más kérdés, hogy ha a lányaikat késelik, meg répelik, az miatt nincs náluk törvény módosítás. Az azért vicces, hogy minden gond lesz idővel, csak az igazán nagy gond nem számít.
Ó dehogynem!
Ott a Hring példának. Nem is közút, kifejezetten versenypálya 34 éve... aztán mégis azoknak a lakóknak nagyobb szavuk, akik odaköltöztek! Vicc...
Ha senki nem állatkodna sportkipufogóval, semmi baj nem lenne....
Megérett a német társadalom a teljes apokalipszisre, csadoros banyák riogatják a bundes policájt, az meg az elöregedő társadalom nyomására a motorok hangjában keresi az ellent... tiszta agyrém
Nagyon rossz vicc lenne, de úgy néz ki, hogy nem az. A Hegylakók is írt egy cikket a múlt héten, amiben ezt meghivatkozták. :-O
https://hegylakok.hu/2020/05/a...
Osztrákoknál nem tiltják, mert jó bevételforrás az út mellett mikrofonnal ellenőrzött és lekapcsolt, hangos kipufogós mocik.
Remélem csak vicc:
https://www.focus.de/auto/moto...

A lényeg, lehet vége a hétvégi motorzásnak (Németországban egyenlöre). Túl hangosak! :)
(google fordítani is tud)
Azt mondja a cigány trampli.
-szájmaszkot kéne venni
-azt minek? Végre szabadságharc van
anyóssal mondva valahogy viccesebb
Van ahol kötelező, például Észak-Koreában ha a főnök viccet mond, én ki nem hagynám..
Ezen én is vidultam.. amúgy meg kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezze meg fogorvosát, gyógyszerészét
Hol?!
"végre szabadságharc van"
Nem kötelező mindig vigyorogni, mint aki valami szr szert szívott fel !
Mosolyogj a világra és az visszamosolyog rád...
https://www.facebook.com/watch...