Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd amikor a talpad alatt fúj a szél megérted
Nem csodálom, hogy nem érted hisz akkor el sem mondtad volna soha milyen boltjaid vannak.
Innen ered a mondás, hogy cigány gyerekek potyognak az égből....
Nem erted ezt pipi! A munkasor az mindig munkaor marad! Voros okol vas okol, oda sulyt ahova koll
miért lennék én geci
A fajtád Munkaadó vagyok ini
miért leszünk mi fellogatva
Te úgy látszik nem csak testileg vagy fogyatékos hanem szellemileg is Vagy vasárnapra a nagy semmittevéstől be vagy baszva a lényegen nem változtat
akármennyi sort is írsz attól még geci maradsz, de mint írtam nem vagy egyedül, de nincs is evvel gond, de majd amikor a fajtád(is) fel lesz lógatva a villanyoszlopra akkor jusson eszedben hogy előre megmondtam
hát az rajtad marad akkor pajtás. Előkotortam a padlásról egy kockadiát nézegető gépet de nem jó a léptetője meg 2 ékszíjat kell hozzá venni. Van hozzá rengeteg dia. Bár összfegyvernem bemutatás meg mindenféle oktató filmek. Fater durranthatta az mhsz-től amikor lövészedző volt
hát ez a műválság elég érzékenyen érinti többek között ezt a szektort is. Miatta még mindég több mint fél millióan vannak munka nélkül Vityáék már azt harsogják, hogy pont annyian dolgoznak mint az állás előtt Ez a matek, meg úgy jönk ki, hogy akinek lejárt a munkanélküli 3 hónap segély az már nem tartozik az aktív munkakeresők közé Jó matek Aztán én lennék a geci, hogy minimalizálni kellett a kiadásaimat 0 bevétellel? Neked mitől lett volna jobb, ha én havonta elbukom kb. a házad piaci értékét?
Nagyjából fele így is oda lett Aztán azok dumálnak így akiknek kényelmesebb volt elmenni nyugis munkahelyre dolgozni, kockázat nélkül tudod amíg te a vasútnál vesztegetted az időd éhbérért addig én építgettem a vállalkozásaimat. Voltak sokkal szebb pillanatok is mint most van, most sok más vállalkozással mi is nehéz helyzetben vagyunk. Aztán ha irígy vagy arra amim van hát menyjél és válalkozzál te is Dob fel a házad árát(ha egyáltalán a tiétek) találj ki valami okosat azt kockáztass. Aztán vagy eső vagy sár Had ugassak én is, hogy az alkalmazottadnak a 180 ezer ft-ot érő havi munkáért miért nem fizetsz 700 ezret? Nem az alkalmazottak hordák össze amim van, hanem én dolgoztam érte keményen. Az alkalmazott eljött dolgozni a kialkudott bérért amit maradék nélkül megkapott, ahogy te is megkaptad a vasúttól a fizetésedet . Most tudom mindjárt jön, hogy te nem is vagy írígy Mégis te emlegeted, hogy kinek milye van Azt meg, hogy mire írod, hogy nem adsz te ott senkinek semmit hát azért sem értem, mert a boltban ücsörgő alkalmazottam is több pénzt visz haza mint amit te felketén összefusizol egész hónapban bejelentett munkahely hiányában
az eredmény hibátlan
egyszer segítettem a gyereknek valami általános iskolai szart, mert hiába agyaltak az anyjával nem jöttek rá a megoldásra
aztán másnap jön a gyerek hogy azt mondták neki tuti az apukád csinálta mert vagy 10 éve már nem így tanítják a levezetést
nem is gondoltam hogy az alap matematika is tud változni
ma már 120, bazi nagy az infláció
amikor legutóbb láttam nem volt rozsdás, olyan 15+ éve volt az utolsó vizit
nem adsz te ott senkinek semmit, összehordták neked a hajót meg az 5 házra valót és egy kicsike kis műválságnál már pakoltad őket az utcára
de nem vagy egyedi geci mert rengetegen ezt csinálták
- adjál támogatást a Telex-nek, mert ők képviselik a sajtószabadságot.
- utalj át Ini-nek 110 ezer forintot, és kapsz cserébe egy félig rozsdás, 40 éves diavetítőt.
hát most nem veszem a lapot sanya, mi bajod van az üzleteimmel meg az alkalmazotaimmal? Kinek kell miért és mit adnom?
Nincs, ott megkapod az órabéred, a szégyen meg a te dolgod.
Mielott mindenki felhordul, brutto keresetet lattal kint is, meg tudod nezni egy brutto netto rechnerben.
Pl https://www.brutto-netto-rechner.info/
Steuer 1 az egyedulallo, 3 a hazas, megyet kivallasztod, kinderfreibetrag amennyi gyerek van, vallast tartsd meg magadnak, mert dragan merik es maris meglatod mennyi az annyi
Azt hallottad hogy angliaban az idoeltolodas miatt mar 10 tol fertoz a virus?
Ááááá, azt annyira szégyellik, hogy nem is említik sehol és olyan titokban adják oda, hogy még az sem tud róla aki kapja.
A bolthálózatod? De legalább a dolgozóidnak adsz olyat nem?
Ezekben a hirdetesekben van szó +szegyenpenzrol ami tobb mint az oraberes?
mire is
jó lenne de nincs ilyen beosztásom