Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak szólok 2 hold földel(ami akkor sem volt nagy) már mindenki annak számított
Meghurcolták és kifosztották azokat az embereket akik önálló életre képesek voltak, hogy a javaikból fenntartsák az önkényuralmi rendszert az kiszolgálóit és az életképteleneket.
Az igazság az, hogy ez a folyamat most is létezik csak az eszközök mások
Jo nagy faszok vagytok, csak ki ne verodjetek, volt az a vicc vonal azt kene mar eroltetni nem ezt az osztalyharcosdit. Most ugyis a liberalizmust eroltetik. Rajottem mar mi az a lmbq: legyel mar buzi qurva eletbe
Az én dédszüleimtől is mindent elvettek a senkiháziak. A kárpótlás annyi volt az unokák tudtak a jegyen szőnyeget venni a házba.
Lenne olyan akinek száraz maradna a szeme amikor fütyül a szél a te talpad alatt. Pont pipibe állsz bele?!
Már értem... Kulák volt az öreg, neked akkor a véredben van ezért vagy munkás sanyargató, ingatlan és liszt halmozó!
Az lehet, de attól még fogja a nép vinni a kardot
Hala egnek nem. De semmi sem tart orokke.
Foleg a nagy suly alatt.
Miért? Tőled vette, és tudod hogy szétesik alatta?
Elobb fogsz a kanape romjai kozt hörögni hogy help me.
nyugi, ha eljön az idő neked is jut kard a bordák közé
Hogy mi? "dolgozó"?
Ja, egyre kevesebb kesztetest erzek a hasonlo szabadsagharcosok alkalmazasara, szoval felolem lehet taplalekmegvonas miatt elhalalozni a harcosoknak.
az összes gaz kapitalista ezt gondolja

ne magadnak higgy, hanem nekem a dolgozó nép szabadságharcosának
Ez mekkora hülyeség
Én fenntartom azt, hogy nem feltétlenül hiszek el mindent, így azt sem, hogy te valóban olyan vagy, mint amilyennek láttatni akarod magadat a többiekkel és ők ezt be is veszik.
Persze lehet, hogy igaz, itt van az én nagyságom, hogy a lehetőséget meghagyom mind a kettőnek.
én mindig győzök, ha mégsem akkor is
ezért jó hülyének lenni
Abban a pillanatban, hogy magyarázkodni kezdesz, abban a pillanatban ők "győztek".
Ezt akarod?
hát mozgasson téged a szél
Bár drótkötél kell, nehogy elszakadjon alattad
direkt nem idéztem, mert nem ez volt a lényeg
a szélmozgás a lényeg
Sőt, ott kezdődik
te sem idézel helyesen "fütyül"
De akkor sem értem, hogy miért engem kellene fellógatni aki embereknek ad munkát egy halom adót befizet mind az önkormányzatoknak ahol az érdekeltségei vannak meg ugye a magyar államnak. ebből következve értékes tagja a gazdaságnak és a társadalomnak
És egy olyan akarja fellógatni akinek az összes adóbefizetése 7800 ft/hó. Az is csak azért mert enélkül nem kapna semmiféle orvosi ellátást. Gyakorlatilag semmi értéket nem teremtett az életében azt a pénzt amit megkeresett legfeljebb csak kihugyozta mert felmutatni nem tud belőle. Ha a 20 éves fia nem egy talpraesett gyerek lenne aki megáll a saját lábán meg nem pótolná a családi kasszát akkor lehet megélhetési problémák is lennének De hát akasszunk fel engem mert én vagyok a geci kicsit a nyilas idők jutnak erről eszembe, meg Hortobágy. Szerencsére még nem éltem azokban az időkben Amikor olyanoknak adtak fegyvert és hatalmat a kezükbe akik soha semmit el nem értek és az volt a dolguk, hogy üldözzék azokat akik meg igen. A nagypapám viszont élt már ezekben az időkben 54-ben államosították minden vagyonát. Sok földet és lakóépületet. 3 gyerekkel 6-8 éves gyerekekről beszélünk (közöttük édesapámmal) a feleségével(néhai nagymamámmal 1 bőröndött vihettek magukkal. Gyalog indultak neki kecskemétről nagykőrösre (dédanyámhoz) mert annyi pénzt sem hagytak náluk, hogy buszra szállhattak volna, na ez volt a TE FAJTÁD INI
így már értem De helyesen így van, hogy "munkásököl vasököl, oda csap ahova köll."
Bár ini baromi rég nem dolgozik már csak heverészik a kanapéján Tehát ő már nem munkásököl
hát ezt a világot éljük
Akkor én ezek szerint öngyilkosságot követtem el amikor töröltem magam az FB-ről?
Ezek szerint mégis van élet a halál után
Á, az nem divat már manapság. A mai forradalmi generáció úgy büntet, és irt ki örökre az emlékezetéből - hogy töröl a féccbukjából!