Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért van előtte a híd, az levesz belőle kb 1 voltot
A LED moduloktól függően 20W méterenként maximálisan. Lehetne 24W is, én olyant még csak hirdetésben láttam még, így mond neki.
De érdemes MINDEN LED-et kicsit alul hajtani pár százalékkal, rendkívül meghálálja.
Én a labortáppal meg egy fénymérővel elkezdtem kimérni a csökkent áram hatására a fényáramot, azt gondolom 10%-al kevesebb áram még nem okoz - láthatólag szinte semmi, fénymérővel mérve is roppant kevés változás - nagy problémát.
Egy orosz zsidónak engedélyezték a kivándorlást Izraelbe. A moszkvai repülőtéren vámellenőrzéskor a csomagok között a vámosok találtak egy Lenin szobrot, és megkérdezték:
-Ez mi?
-"Ez mi?" téves kérdés. Az elvtársnak azt kellett volna kérdeznie: Ki ő?
Ő itt Lenin elvtárs. Ő rakta le a szocializmus alapjait, és megteremtette az orosz nép jövőjét, jólétét. Magammal viszem, mint a hős napok emlékét.
Az orosz vámtiszt kicsit megszégyenülten további ellenőrzés nélkül továbbengedte az illetőt.
A Tel Aviv-i repülőtéren a vámtiszt szintén megkérdezi barátunkat: Mi ez?
-"Mi ez?" téves kérdés uram. Azt kellene kérdeznie: "Ki ez?"
Ez Lenin, egy rohadék szemét, aki miatt nekem, mint zsidónak el kellett hagynom Oroszországot. Magammal viszem mellszobrát, hogy minden nap átkozni tudjam.
-Elnézést kérek uram, tovább mehet.
Izraelben az új házába érve, a mellszobrot az asztalra tette. Kivándorlását megünneplendő, vacsorára hívta barátait, rokonait.Az egyik barátja megkérdezte:
-Ő kicsoda?
-Drága barátom, "Ő kicsoda" téves kérdés. Azt kellett volna kérdezned "Ez mi?"
Ez tíz kiló színarany, amit vám és adó nélkül sikerült magammal hozni.

Tanulság:
A politika az, ha a hallgatóságtól függően ugyanazt a maszlagot különböző módon adod elő. A végeredmény mindenféleképp jó lesz...
Ha jól emlékszem egy 80w táp hajtja mindet ilyen 3500 volt 2-3 éve
Egy 2ah akkuval rengeteg időt megy
Mennyi áramot fogyaszt, mekkora táp kell neki?
Igazából stúdió lámpának készültek középen meg a zöld háttér világítással
De ha kint kell szerelni akkor kiviszem
Egyik oldalon a + van kivágva másikon a - így egyszerűen lehet forrasztani
Folyamatos kinti melóhoz érdemes lenne egy plexi lapot elé tenni
Ha nem felejtem el csinálok holnap
Ezek egesz jok.Dragabban van jobb is. Lidl akcio. A szogletes lapos valami 9 rugo volt, de az van mar.
Fotót mellékelj. Én is csináltam a konyhába a pult alá . Király. Meg a monitor mögé a keretre .
Én vettem 2x 5 méter LED szalagot felragasztottam egy kb 25x20 centis alu lapra és az a fasza lámpa
Elé tettem egy nagyobb graec hidat hogy vegyen vissza a feszültségből egy kicsit még ne kelljen szárítani az akku -+ sarukkal
5 ezerből megvolt a 2 lámpa és fasza szórt nappali fényt ad nincs éles árnyék mint amikor 1 LED világít csak
Nem volt pénz tehertaxira.
Ravasz, nagyon ravasz!
Imadom a paneleket! ;-)
Par eve az aldiban/ lidlben 10 euroert olyen szuper LED-es lampakat arultak amivel messzemenokig eledett lehetett barki. Mivel èn szinte csak a mèlygaràzsban tudok szerelni( ott is illegalisan) fontos hogy jo fenyforrasim legyenek... ez egy proba volt hogy azokat kivàltsam. Nem jött be. Viszont 2 hete vettem olyat ami lenyleg szuper. Szerintem jol lathato a kulonbseg...
nem a legolcsóbbat kell venni.....
Ujra tölhetö LED làmpa... forràsorszàg...
Még most is az vagyok,csak akkora saz arcom,hogy nem fér rá a fényképre.
Te ennyire g...ci voltál??
Elment felette az idő, megöregedtek a szerzők??
Nem, azzal van a baj, hogy van.
Egyébként a polacsek egy olyan hülye zsidó, hogy úgy hamisította az érettségijét, hogy előbb történt a hamis érettségi "megszerzése", hogy asszem 3 évvel később magyarosította a nevét polacsekről sasra.
(A gyengébbeknek: 3 évvel korábban már sas néven érettségizett, miközben még polacsek volt...)
Az iskolaév első napján egy amerikai középiskolában a tanárnő új diákot mutat be: Sakiro Suzukit Japánból.
Kezdődik az óra: "Lássuk, ki tud többet Amerika történelméből." Mondja a tanárnő. "Ki mondta: 'Szabadság vagy halál!'"
Síri csönd az osztályban, csak Suzuki jelentkezik: " Patrick Henry 1775 Philadelphiában."
"Kiváló Suzuki, és ki mondta: 'Az állam a nemzettel egyenlő, ezért a nemzet nem halhat meg."
Suzuki feláll: "Abraham Lincoln 1863 Washington." A tanárnő végigméri az osztályt és így szól: "Szégyellem magam miattatok, Suzuki Japánból jött és jobban ismeri Amerika történelmét, mint ti!"
Hátulról egy csendes hang: "Nyald ki a seggem, büdös Japó!"
"Ki volt az?" kérdi a tanárnő. Suzuki jelentkezik és mondja: "McArthur tábornok 1942 Guadalcanal-nál, és Lee Iacocca 1982 a Chrysler cég közgyűlésén."
Az osztályban teljes a csend, egy hang hátulról: "Elhányom magam!" A tanárnő kiabál: "Ki volt az!" Suzuki azonnal válaszol: "idősebb George Bush, Tanaka japán miniszterelnöknek a munkaebéd alatt, Tokió 1991."
Az egyik diák feláll és unottan odaveti: "Szopjál le!" A tanárnő hisztérikusan: "Elég! Ez most ki volt?" Suzuki rezzenéstelen arccal: "Bill Clinton Monica Lewinsky-nak, 1997 Washington, Fehér Ház, Ovális Iroda."
Még egy diák feláll és elordítja magát: "Ez a Suzuki egy nagy rakás szar!" Suzuki ismét nyugodt hangon: "Valentino Rossi 2002 Brazil Motoros Nagydíj."
Az osztályon eluralkodik a káosz, a tanárnő elájul, nyílik az ajtó és belép az igazgató: "Én még ilyen szétcseszett kuplerájt életemben nem láttam!!" Suzuki: "Medgyessy Péter, László Csaba pénzügyminiszternek a költségvetés benyújtásakor, Budapest 2003."
Sas kabaré színvonalával nem az a baj hogy nem értjük, hanem az hogy szar