Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyszer voltam( covid előtt nem sokkal) a dokinál, vagyis a védőnőnél laptopot műteni lehetett kb du3 óra aztán a körzeti meg az aszistens épp valami kódokat vitt be a rendszerbe, kórházak osztályainak a kódjaival meg szakrendelő kódjaival baszakodtak pc+ nagy paksaméta papír
szóval tuti akad meló délutánbis még ha nem is mindig és nem olyan folyamatosan mint a gyárban a szalag mellett
na a kovidba értek a leg kevesebbet a körzetik 😂 Ha már kovid topik a téma. De jó ez a viccekben is az egész körzeti orvosi rendszer amúgy is egy vicc 😂
Telefonon mondták meg mi a bajod, tehát még kézrátétel sem volt(fetrengős)
ne gyulladjon ki nálatok semmi pajtikám.(ujjával nemet mutató) Én sem éreztem 47 évig semmi szükségét nekik, most vihette volna a házat a tűz. (szemeit körbeforgató) Így csak a pajta lett oda néhány milla kiesett na bumm(kezeit széttáró) Senki nem sérült, ráadásul a pajta is mindjárt elkészül(meghajlós)
hagyjuk már ibolykát abból van a másik fizetés, hogy néhány öregasszonyhoz kijár inekciót beadni 😆
Bár nektek a haknikból van inkább bevétel, hogy viszed 5 helyre az országba szakrendelni.
Milyen orvos alapvetően egyébként?
nekem nem volt lehetőségem a soproni egyetemet elvégezni munka mellett. 5 év nappali képzés. (kezeit széttáró)
Nem is hiszem, hogy tudtam volna(gondolkodós) még azóta is matekra járnék(fetrengős) Bár az erdővédelem mellett az ó testamentum is egy vékony füzetecske 😅 Előnyöm annyi lett volna, hogy az agrármérnökivel jó néhány tantárgyat megúsztam volna kreditátvitellel.
Én a gatén végeztem. Nálam a soproni erdőmérnök többet tud(kezeit széttáró) Tervezhet erdőt én nem(kezeit széttáró) Én erdőgazda lehetek a saját erdőmbe és szakirányító a műveleti feladatokhoz amit az erdőmérnök ír elő. Ez egy szinttel lentebb van a soprnonban végzetteknél. Az a szakma csúcsa(kezeit széttáró) baszott nehéz is szóródik az első évfolyam 70%-ban a matek gyomlálja a népet(kezeit széttáró)
😂
Sokaktól hallottam már ezt. El is fogadom. Viszont azok az emberek visítanak a legjobban ha "problémájuk" akad, akik hasonló véleménnyel vannak a tűzoltókról, mint itt egyesek. Ez tény.
De szólásszabadság van, szabad véleménynyilvánítás. 🤘
Hát azt bonyolult lenne elmagyarázni 😁
Rendelés 12ig van,akkor mi is a gond a fél 12vel?
Mindjart gyün a "ki kell vagni az autobol" duma,de baze,a tizmillio flexkezelo orszaga vagyunk,nem nagy etvasz. 😆
Amúgy a covidba kellett volna vinni ezt a témát - vagy oda se ☹️
De, Legalábbis az én tapasztalatom szerint, de a tűzoltóink ezt biztos vitatni fogják 😁
Mondjuk azt elhiszem hogy neked ez is kemény volt 😅
Mé,nem így van? 🤔 😂
Csak a rendelés van 12 ig. hívásra háromig kimegy. Olyankor vannak a kulteruletiek meg a nem mobil nyuggerek. utána központi ügyelet
Ne nevettess már avval a szaros bukta cukrozó papíroddal, most néztem meg a ponthatárokat 2018ban 280 pont a Soproni,, műegyetem 380 orvosi 430 felett
Nem,mert nem számít mit gondolsz.De mondjuk az tény hogy nekünk nem okoz problémát ha a munkaidő vége elött fél órával riasztás van .
Ez nem szerencse kérdése(kezeit széttáró) Egyszerűen nincs rá szükség jól van ez így(kezeit széttáró) Hidd el egyáltalán nem hiányzik senkinek(fetrengős)
azért járj utána erdőmérnöki szaknak. A soproni erdészeti egyetem régen faipari is az egyik legkeményebb leg nehezebben elvégezhető.
5 szakma van az országban amit nem lehet csak nappali képzésen végezni. Ügyvéd lehetsz estin vagy távoktatáson is és még alapfokú nyelvvizsga sem szükséges. 😆 Erdőmérnöknek a beugró kb. 2000 lágyszárú ismerete termőhely szerint természetesen a tudományos névvel együtt 😅
Én ismerem Itt az összes háziorvost kb a harmada beleszarós. Úgy látszik nektek ilyen a szerencsétek ilyeneket fogtok ki 😁
... de az is lehet, hogy ők viszonyulnak így a hülyékhez 😂 pl. amit a hugyköveddel leműveltél.. 😅
hát körzetihez pajtás nincs rá szükség(kezeit széttáró) Te is tudnád csinálni villanyszerelőként. (kezeit széttáró)
tanúsíthatom, hogy Ők kellenek(meghajlós) a körzeti orvossal ellentétben, mert rájuk nem sok szükség van(kezeit széttáró)
Mert szerinted mihez kell diploma, az erdészethez?téged is csak azért írattak oda, mert máshova nem vettek fel 😁 téged gyógyítson 6 általánosos orvos 😅
nem provokált(kezeit széttáró) Csak elmondta a tapasztalatait. Én qrva messze lakok tőle de itt pont ugyanaz a helyzet mint ott. Szerintem ez nem véletlen az egész országban ez a helyzet kivéve nálad nem, de hát azt értjük miért 😅
Ha azt írnám, hogy mi szükség tűzoltókra, hiszen csak ülnek bent, hizlalják a seggüket és alig vonulnak, akkor azt te is provokációnak vennéd...