Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ismerős jól tudta. Gyümölcsöst telepítéskor eleve törzsvédő hálóval el kell látni és körbe kell keríteni az ültetvényt.
A vadász azért ugatott mert körbe kellett sétálnia(kezeit széttáró)
Inikém hagyjad már a szentlelket mert eret vág amilyen érzékeny 😅
Loptál és kész(kezeit széttáró) Egy tolvaj geci vagy. A halaidat zabáltatod a lopott kukoricával, amiket kifox és megeszel no komment(kezeit széttáró)
érdekességképp
ha elveszel mástól 3 cső kukoricát az lopás és rossz
de ha kizabálnak az őzek 500 csövet az természetes, legalábbis a vadásztársaság szerint mert nem fizettek vadkárt
de amikor ismerős bekerítette a barackost akkor ugattak a vadászok hogy ez így nem jó mert a vadak nem tudnak közlekedni meg nekik is kerülni kell
szóvak ha a vad eszi meg akkor nem lopás, így én sem loptam mert a vad halaknak vittem a kukoricát
hát kalapot én nem fogok neked emelni 😆 Legfeljebb sajnálni(kezeit széttáró) Tudod kit szoktak sajnálni? 😅
szóval akkor végig szoptad a katonaságot(gondolkodós) mégsem szívtál katonaként fele annyit sem hagyjuk már sanya 😆
Vannak itt olyanok akik úgy gondolják, hogy alkalmazni valakit már önmagában lopás, mert hát a geci vállalkozó(fetrengős)
Azt mond inkább meg te becsületesség csimborasszója mi legyen akkor a reggeli gombászkodásommal?
szerintem neked egyiket sem és ezzel nem megbántani akarlak, hanem így gondolom(puszit küldő)
nem engedi be a portás zárás előtt néhány perccel azt még fel is jelenti Őket 😂
De a feleségéhez aki egyébként 20 órát dolgoziok egy héten, hozzá ne jöjjenek a rendelés vége előtt 1 órával mert az már ugye nem illik 😂
Beszarás a csávó(fetrengős) Ti mért nem csináljátok így?
Amikor oltjátok mamlasz házát de még a munka felénél sem tartotok lángol még rendesen a budi.
Fogjátok szépen elzárjátok a vizet, behuzzátok a létrát, feltekeritek a slagot.
Mamlasz meg üvöltve:
- maguk mit csinálnak, lángol az egész házam nem látják?
- de látjuk(kezeit széttáró)
-akkor miért nem oltják miért pakolna össze?
- mert 16 kor lejár a műszakunk(kezeit széttáró)
-maguk normálisak??? Porig fog égni a házam!!!!
-Úgy tűnik(kezeit széttáró)
- különben is még csak 15 óra van!!!!!!
-Hát amíg visszaérünk a laktanyába levesszük a védőruhát lezuhanyozunk addigra pont 16 óra lesz(óranézegetős)
-és én most akkor mit csináljak???
- azt kérem én nem tudom legfeljebb annyit tudok tanácsolni, hogy a következő házát nem műszakváltás előtt gyújtsa fel, mert akkor bejelentkezni nem illik(kezeit széttáró)
Hát igen, a szamojédhoz nem megvenni kellett volna a dipót hanem művelődni, de hát van akinek pénzt van akinek tehetséget adott az Úr. 🤔
Marha, ahol voltam ott mindenki csákányozott mert az volt a dolgunk, műszaki alakulat ahol fizetést is kaptunk igaz a sittesek is ott voltak (Mellettem egy 15 évre ítélt gyilkos feküdt akit a katonaság letöltésére engedtek ki, de volt minden, erőszaktevő, zsebes meg ilyenek), de mindenki ugyanazt csinálta, az meg, hogy a lopás számodra normális akkor remélem az alkalmazottaidtól sem veszed zokon sőt bíztatod őket. 🤘
nem tudom mi az a szamojéd qrvára nem is érdekel, (kezeit széttáró) igen te nem szoptál katonaként magad írtad, hogy végigcsákányoztad a kopasz korodat, mert fasz voltál alkalmazkodni a jóhoz 😅 sanya neked az még egy év volt a másik féléved lehetett kicsit könnyebb 😅
Amit te leírtál magadról az olyan mint ha mélyen vallásos lennél 😅 Te egy igazi jól alkalmazott vagy akit végletekig ki lehet használni(meghajlós) Jól jár veled aki téged alkalmaz(meghajlós)
Nemsoká megyek gombászni, de nem az én erdőmbe mert ott nagy őzláb, piruló őzláb, tinta gomba, pöffeteg, fenyőtinoru van de most csiperkére vadászom(kezeit széttáró)
De az írásaid után elbizonytalanodtam(kezeit széttáró) Itt minden magánerdő, tehát valakié(kezeit széttáró) Simán bemenjek más erdejébe
és vigyek belőle gombát de hát az meg ugye lopás, vagy keressem ki a takarnet rendszerből az erdő tulajdonosát és kérjek tőle engedélyt? Akkor a másik dilema meg az, hogy szombaton milyen korán illik zavarni(fetrengős)
Eddig az első, kínos statisztika. 😁 A Pipi féle írás még a szociban is gáz lett volna, de ahogy írod akoriban még megmagyarázható viszont a magáncéges korszak óta már nem, ha kevés a fizetés el lehet menni és nem lopni kell. Ezért írtam a cigókat példaként, azokról azt mondjuk a vérében van, na az itteni polémia után ki mondhatja azt, hogy a magyarnak nem?
😂
Az utobbi.
Az a rendszer erre épült. 56 előtt aki nem volt velük, az ellenük volt, 56 után (jobban mondva a megtorlás utáni konszolidációt követően) meg aki nem volt ellenük, az velük volt és a rendszer bűnrészessé tett mindenkit - te nem ugattál a polgári jogaidért, cserébe épp nem nézett oda a portás, amikor a franciakulcsot vitted haza és kilógott a zsebedből és kaptál beutalót Boglárra. Nem beszélve a közös ló hátáról, ugyebár. Aki ott szocializálódott, annak az "okosba' megoldás" a természetes és az alap, aki meg 100% becsületes, az balek és szent buzernyák.

Nem tudok egyetérteni, nem tudom a magamévá tenni azt, amit pl. Pipi írt. De megértem, miért írta. Neked meg ebből a szemszögből jár részemről egy diszkrét kalapemelés.
Amolyan igazi szamojéd írás ez, ha tényleg ilyen vagy az elég gáz........ja, és szerintem fele annyit nem szívtam mint te, kopaszként volt rá példa, de nem többször mint másoknak, gumiként és öregként már nem igazán.
Az biztos hogy már saját maga belezavarodik.
Mondjuk?Most akkor 12ig rendel vagy csak mondjuk 12ig?Találjuk már ki!Értem én,de mégis úgy tűnik hogy nálad kő keményen kettős mérce van.Te oda mehetsz zárás elött 15 perccel,de a betegnek nem illik 11után oda menni. Nem forgatok én ki semmit,szembesítelek azzal amit te magad írsz.
Ott volt a mondatban hogy "mondjuk" tehát ez egy példa volt... amúgy érted hogy miről beszélek, vagy arra recskázol, hogy minden szót kiforgatsz?
szerintem vérré szívatták(gondolkodós) na nálunk is kapott volna rendesen 😅 A legjobb szolgálata is a cselló lett volna, az ilyen szent buzernyákokat szopattuk rendesen. Ezek egyszerűen nem voltak életrevalók(kezeit széttáró)
ja mikor látok egy befényképezett áruházi blokkot tekszaszból 0,8 % taxával akkor azon el sem kell gondolkozni, hogy csaljak e vele vagy sem(kezeit széttáró)
igen kezded kapisgálni (kezeit széttáró) A jó lopás ha te lopsz a rossz az ha téged lopnak meg, ez az élet rendje és ez mindig nézőpont kérdése, hogy valami jó e vagy nem(fetrengős)
szerintem valami szektás a sanya(kezeit széttáró) Ilyen talpig becsületes makulátlan ember csak a születés után van kb. fél évig aztán elkutyul még a csecsemő is 😅
igazi idióta(fetrengős) Saját magát hazuttolja folyamatosan 😅
én simán megyek. (kezeit széttáró) Mondjuk a körzetit nem zavarom össze lehet már fel sem ismerném olyan rég nem láttam(fetrengős)
valami honlapon egyszer megtaláltam juditkát na nem mintha nagyon kutakodni akartam volna onnan rémlik ez persze lehet rosszul emléxem régen volt már meg annyira nem is érdekes(kezeit széttáró)