Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi szépen örök hála öröm és bodottág XD:D
Köszönöm, ez is jó lesz! Azt a képet csak azért akartam mert pályaidomos meg pont az a cimbim pályaidoma, de ez is jó lesz, ezzel is tudunk menni a festőhöz. Vendégem vagy egy sörre
Szia.Remélem nem gond,hogy nem azt a képet csináltam meg amit feltettél.
dehogy van harag a vezetésemmel semmi gond nincs , viszont abban igazad van h kell a rutin, de akkor is......
Köszönöm...fasza
Kszönöm! köszönöm! köszönöm!na most űbernagyabaj merthogy mind a két verzió kurvára tetszik
Tudom a megoldást az eggyik oldala,narancs lesz a másik meg fehér,szombaton a narancs oldalával állok meg a fagyizónál,vasárnap a fehér,azt nyalok és élvezek
Az ördög meg lol
komoly ötlet:elöbb tanulj meg vezetni
na azé remélem nincs harag
csááóósztok, én most kocsituningolásban szeretném kérni a segítségeteket. ha minden jól megy, a héten haza lesz hozva verdám, szóval szeretném ha segítenétek kicsit feltuningolni.
1. kép: ilyesmiféle sárgára kéne színezni
2.-3. kép: ebből kéne valami szép, és komoly tuningtervet csinálni,+ feketére sötétített ablakok, valami jó kis sportkémény és felni. Komoly ötleteket várok !
Segítségeteket előre is köszönöm !
Üdv.: Madi008 !
Szia Clam!

Még 1 szivességet kérnék, ez nehezebb lesz. A zx10-rt kellene megcsinálni úgy mint a motogp-s motor. Előre is köszi a fáradozást!
Én nem festetném át.Ez a motor,úgy szép ahogy most van
Csucsu, miért akarod átváltozatni a szinét a mocidnak? Olyan gyönyörű nari! :D A Suano dob hogy muzsikál egyébként?
Hát Clam, ez nem semmi. Jobb mint amit én linkeltem. Tényleg grat! nagyon jó kreatív vagy!
De nem szeretném ugyanazt a szettet feltenni amit mindenki megvehet az e-bay-en 10 dollárért.
Wow, találtam is: Vmi ilyesmire gondolok:
Szia Clam!
Nagyon szép a munkád, tényleg rohadtul jól néz ki! Tudnál esetleg nekem is csinálni egy hasonló dizájntervet? Nagyon megköszönném! íme egy kép, amire ha lesz időd esetleg kreálhatnál valamit a két szép szememért :) Az elképzelésem ez lenne: Hasonló mint Tutisé, csak citromsárgával és fehérrel mondjuk, de bármire nyitott lennék :)
Ne haragudj az utólsó képért,de nem hagyhatam ki.
Pedig erre csak egy narancs hasidom kellene, zsírul néz ki ebben a színben Monster levonó szeettet meg e-bay-en lehet kapni 10dollárért
Szevasztok

Vinném airbrusholni a bringámat. Szeretném megnézni hogy nézne ki feketében, full monster energy design-al. Nagyon megköszönném ha veleki megcsinálná nekem.
Már régóta át szeretném fényezni ezt a kályhaezüst színt a yamahán,én Uv narancsra fújnám de mindenki lebeszél róla a másik verzió a fehér megtennétek nekem hogy ami ezüst abból fehéret csináltok rajta,vagy uv narancsot nagyon megköszönném
Sajna most csak olyan oldalsó képem van amin és is rajta vagyok engem ne próbáljatok fehéríteni úgyis sötét maradok
Hello hello!
Valaki legyen szives csinálja már meg a malagutimat red bullosra...
mellékelek képet előre is köszi szépen :D
Ezaz! Ez lesz a motorom festése, örök hálám!
Köszönöm szépen! Nagyon fasza lett!