Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi. Majd eldöntöm melyik variáció lesz. Miért kérdezted hogy van e Debrecenbe alpinestars? Ott laksz valahol a közelbe? Motorod mi van most?
A Volvo jelet kicsit benéztem Már annyi gsxr-et csináltam,hogy kezd megtetszeni még lehet,hogy gsxr-em lesz
És ráraknád arra ami bal oldalról van a kép? Gondolom már ki van a tököd
Fú nem sajnos én amúgy is nyíregyi vagyok. Volt itt egy autószalon ahol volt motoros részleg is és ott volt alpinestars cucc de felszámolták a céget. A csizmámat már én is pestről rendeltem. Köszi a képet amúgy Bár az a "hím" jel ott amit a tankra rajzoltam (oda raktad a suzuki jelet) az egy volvo embléma akart lenni
Mortis nem tudod esetleg hol árulnak Debrecenben Alpinestar cuccokat?
Ja és alulra meg fehér írással suzuki meg amit gondolsz oda
Clam. Tudnál nekem még egy verziót csinálni?
Van elképzelésem de nem tudom azzal a programmal megcsinálni...
Köszönöm szépen Clam
A zöld kicsit világosabb lett,mint kérted.
Szevasztok! Clam, megcsinálnád a képeket úgy, hogy az egyiken fekete legyen a mocim, a másikon meg olyan zöld, mint a tank? Köszönöm
Mortis!
Itt egy oldal motormatricák motívumok mindenre olcsónhttp://www.decalshop.hu/termek...
ötletet is találhatsz elég sokat;)
Köszönöm!
Akkor gyújtsd fel fater
tele van z750-nel,nem fér oda...
Ezt én mondjuk kibasznám a kukába Gabikám
szia
ezzel mit kezdenél?bocs,most csak ilyen képeim vannak kéznél
ha nem jó,holnap újra...
Köszi Clam faxa! Ha esetleg unatkozol szívesen vennék még pár ötletet, mert az igazság az hogy szerintem a festés jóra sikerült csak kéne rá egy pár jól elhelyezett matrica! Csak nem akarom hogy csicsás legyen, így is elég feltűnő
kösz
pont így gondoltam. Feketére fogom festeni
miért nem rakja fel a képeimet áhhhhhhhhhhhhhh
ez kimaradt bocsi...
Ismerem
Tudom Csak hátha ide néz aztán leveri rajtam a port
Bencce a tulaja. RS125-be írogatott régebben.