Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Clam. Lenne egy kérdésem. Olvastam hogy gimp-el csinálod a képeket. (nagyony jók) azzal a programmal lehet nagyitani képpontokat, képrészeket? vagy kicsinyiteni? pl.: a tankot keskenyiteni, vagy szélesiteni nagyitani... érted, hogy értem? ha tudnál segiteni, hogy azt hol lehet hogy kell az megköszönném.
ÖrÖk hÁlÁm , kibaszott jÓ lett a piros kÉpes!csÁÓÓÓÓÓ
Motor matricák készítését vállalok!( Egyedi igények szerint is) Viszonylag Olcsón !érdeklődni lehet emailen és msn-en is egyaránt.
email: gabee1204@freemail.hu
msn: ugyan az
Köszi szépen ez komly lett , köszi ,ezer hála, még 1 kérdés,kérdésem van , hogy küldök egy képet azt nemtudnád így megcsinálni csak ezekkel a matricákkal... thx...KIRÁLY VAGY EMBER !:) és még egy másik kép amin monsteres matrcia van megint .... EZER KÖSZÖNÖNET! nemsokára összeáll a kép :P
Üdv Clam!
Először is gratulálok az eddigi műalkotásaidhoz , másodjára meg én is kérnék tőled egy színtervet a mellékelt robogóra, ha nem esik nehezedre. Az alapszín maradna csak érdekelne hogyan lehetne kissé megváltoztatni meg egyáltalán hogyan mutatna. Nem vagyok ilyesmiben járatos ezért fordulok hozzád. Ha még kérhetek ne legyen túl vad, köszönöm előre is ha időt tudnál rá szakítani.
Hello Calm, nézegettem ezt a topicot, és megkell vallljam elég teheséges srác vagy bazdd:) Elhiszem h televaN a tököd a sok barommal (mint pl jelen esetben én) aki azzal fáraszt hogy tudnál -e valamit csinálni a motorra ?:)Hát ezért írtam énis neked, de nem azért merth kötelező vagy valami ,csak HA esetleg megszáll az ihlet,megtudnád csinálni a mocimat íy képileg:)

gondoltam : e MONSTERES matricázásra, meg egy valami általad kitalált combora:) előre isköszi , örök hálám , ha nemakarod megcsinálni, akkor is csak annyit hogy grat. komolyan nyomod ember:)
Örök hálám Nagy Mester! Köszi szépen!
Szia!Elmondanád pontosan mire gondolsz,mert szerintem ez a motor így is elég egyedi.
Helló Clam!
Tudnál nekem vmi egyedit varázsolni a vasra?!
Látom tudod te is milyen gépet kell venni!
Üdwözletema művészeknek!
Lenne egy "kis" kérésem felétek:
Szeretném ha valaki meg csinálná az első és a hátsó sárvédőt fehérre, bár tudom így h a háttér is fehér....na mind1 ha esetleg kicsit sötétebb fehér ( xD ) az is tökéletes lenne!
Előre is Köszönöm!
CLAM mester erre a mocsokra nem tudol valami faszát
Nah gratula, majd remélem össze futunk valami találkozón
Gondolom vagy 1000 dizájnt találtál már ki rá
Ha minden össze jön akkor márciusban vagy áprilisban lesz meg
Baba lett! Köszike! Mikor lesz meg 6os?
Hahó megint zaklatlak Clam Ahogy látom te vagy ennek a topicnak a sztárja Nem szeretlek zaklatni a hülyeségeimmel, de megint elakadtam! Nem tom annyira használni a gimpet...szóval a képen a monster logo mögé háttérnek tudnál carbont csinálni? Szóval remélem érted...
Szia azért kérdeztem mert tavaszal,ha minden össze jön akkor egy 600rr-em lesz és alpinestar ruházatott szeretnék.Egyébként 35km-re lakom Debrecentől és most egy cbr125 van.
clam kéne valami fasza dizájn a gépemre de csak a tankidomra, ezen a szin alapon valami akármi bármi, zsir legyen meg lehet KTM felirat is vagy LC4 620 rádbizom ha van kedved, majd megiszunk valamit