Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Haliho valaki megtundá nekem csinálni ugy ezt a xelvis hogy a váza bordó az idomok meg gyöngyházfehérek legyenek? kösszke
bár dicsérte munkáját slash.....
slash-nek csinálta a csávó és nem is fűzte szét aszsem ugy volt kettő 20

zehermester hohhóó ecsettel lekenné ötezerért
és ki is fűzi meg vissza? mert úgyamúgy sztem sok érte

zeher biztos lepingálja anyagárba
kúúúúl
jajj hát ha tetszik akkor megoldom

20ért lefesti egy csákó
Na itt van a látványterv.
én tudom hogy kell
mennyé be a boltba aztán vegyél
ha valakinek van egy kis ideje meg tudja hogyan kell akkor szeretnék narancssárga /fekete felniket

( ameliyk kép szimpatikusabb )
Fiúk,lányok az van,hogy most már nem photoshoppolok.
Üdv!

Clam Aprilia Factoryt gyöngyház metál fehér színben, kis optikával ki tudnál hozni?
És ahol szögletes ott kerek, ahol 135 ló, ott 180 és ahol hátsó ülés, ott Pam Anderson...

Jó lesz , köszönöm !
Ahol most fehér ott Lime zöld, ahol most piros ott fekete (vagy fordítva) az elválasztó csík fehér. Mégiscsak egy Kawáról beszélünk, nem?
Több mint jó... reszkess - hamarosan élőben is meg kell oldanod ! és oda már nem lesz elég a fotoshop
Próba 1
Szia,
ismét én zaklatlak

tegnap vettünk egy Kawát, amit (különböző okok miatt ) fényezni kell... bele tudnál masszírozni egy olyat, hogy ami most PIROS, azt valami sötétkék árnyalattal váltod ki ?

Kösz !
Sziasztok!
Télire tervezem a GSR em két felnijét matt aranyra szintereztetni,de nem tudom,nem e csinálok nagy hülyeséget,lehet ordénárén fog kinézni. Tudnátok nekem segiteni,hogy láthassam hogyan is nézne ki? Erről lenne szó,és előre is köszönöm
Honda Dio "ScotHonda"-sítva.
Kösikösikösziiiii ! Viszem is a fényezőhöz... csak előbb leverem a fáról
A Dió "ScotHonda"-sítva.
A versenymotorban 800-as van, de az okosok szerint 1000-es alatt nem számít motornak

Ha már tuning...vagy a viper blokk
Ööö... 800-ast, nem ?