Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Clam félére gondoltam,de azért köszi
Köszi!
Csak a saját magam szórakoztatása miatt...Clam, egyébként mit használsz GIMP vagy Photoshop?
Clam, ki tudnád tolni nekem a hátsó keréken a zöld részt, a képen jelzett peremig?
Esetleg az egészet feketében is meg tudnád csinálni?

Előre is köszi
Szeretném felpolíroztatni a felnimet a képen láthatóhoz hasonlóan....
Naggggyon komoly ez a fórum!
Clam, neked aztán nem sok gondod lesz sörre a nyáron, ha ezeknek az embereknek csak a fele hív meg egyre egyre...
Szia Clam tudnál dobni a kawámra egy ilyen japán zászlós fényt?Köszi.
nem tudom...erre gondoltál?
Nem tudsz nagyobb képet?kis felbontású képpel nehéz dolgozni és nem is olyan látványos...
Pereckirály remélem ilyet még nem kértél,ha igen SRy
Srácok lenne egy olyan kérdésem(kérésem) itt egy kép és hogy a motor fejidomján lévő légbeömlő részt kitudnátok vágni és valahogy vízszintesre kihozni?Sablonnak kéne a dolog...?!
Nagyon kezdő vagyok...ezt 20 perc alatt dobtam össze...(én is látom a hibákat)
Kedves pereckirály,én úgy szintén nem akarok bunkó lenni!Egyáltalán nem akarom majmolni az ötleted,Abszolút semmi közöm a te linkjeidhez,neten láttam narancs,és a fehér árnyalatos designet,és neharagudj ha nekemis megtetszett(izlések és pofonok)Másik ennyierővel te is szeded vhonnan az ötleteket és honnan máshonnan ha nem netről...ezek után ha találsz magadnak vmit,zároltasd az oldalt más rá ne találjon mert a végén még egyforma motorotok lesz,ami azért záros időn belül bekövetkezik mert ha vkinek megtetszik,és megtudja oldani akkor neki is lesz!Amúgy megnyugtatlak FEHÉR LESZ!De Ismétlem nem tőled vettem az ötletet,csak megkértem a kollégát h szemléltesse nekem azt amit láttam!De szólj majd az új zxr kollégáknak nehogy merjenek venni ilyen festésben! Üdv. PEACE
ez nagyon jó kép lett
A Kawasaki feliratra gondoltam.
Kedves PUPÁK! nem akarok bunkó lenni! de inkább legyen fehér hamár mindenképpen majmolni akarod az ötletem! én arra költöm a pénzem hogy edibbé varázsoljam a gépem!(lehetőségeimhez mérten)
lehetnének az emberek kreatívabbak.....belinkelek az egyik kawa topicba gp stile idomokat megjelennek az igények....belinkelem a motorom...narancsot akarnak.... beirom a kawa topicba hogy japán jeleket lehjet teszek a vasra megjelennek a jelek?
ha az első lámpára gondolsz azt elkúrtam
Azért van egy különbség a két képen
Időzíteni tudni kell
Neked is köszönöm