Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ááááááááááá látom Köszi szépen
Bocsi hogy nem válaszoltam csak nem volt net Ha még nem találad volna meg az áttestszőséget akkor itt egy kép
Vazze már össze-vissza írok. Áttetszőség kéne nekem.
Megvan! Már csak a halványítás kéne, azt hol találom?
kattints rá jobb klikkel és ott kitudod választani. Ott lesz ez is
Ezzel körbevágod aztán CTRL+C -vel kijelölöd. Utána a másik képre CTRL+V-el beiileszted és CTRL+T-vel tudod mozgatni. Remélem így már érthető
Olyanom nincs is
Na feladom ez nem megy. Azért köszi!
Ő az a bizonyos zászló
Ja várjá elolvastam lasszó helyet zászlót néztem
Akkor vak vagyok mert nekem olyan zsokszög zászlóm nincs
Photoshop CS3 -at használok
Húha ez nekem magas Ez melyik program?
Hát megkeresed a kiválasztott matricát azt 'sokszög lasszó' eszközzel körbejelölöd és kivágod. Átviszed a másik képre ott beilleszted. Utána a varázspálcával kijelölöd a felesleges részeket és DELETE -tel törlöd. Utána CTRL-T -vel elhelyezed a képen és rögzíted. A végén meg az áttetszőséget leveszed 75-85 %-ra hogy beleolvadjon a környezetbe. Ha pontosan akarod kicsinyíteni akkor SHIFT-el csináld
Hello!
Így gondoltad?
Csaó Clam!

ismét segítség kellene!
A Hannsprees színeket (fehér alap, fekete plusz zöldes csíkok) kellene rátenni a másik motorra.. THX előre is!
Te figyu matricákat mivel varázsolod rá vagy hogy? Mert photoshopom van de nem értek hozzá
nagyon profi lett:D köszönöm
Szia Mitos Chris!

Nah én is elkészültem az én tervemmel bár látom megelőztek Én egy Kevin Schwantz replikát probáltam meg összehozni. Nézd meg hogy sikerült
A felnit milyenre szeretnéd? Fekete,fehér vagy milyen? A matricázáshoz nem igazán értek azt nem tudom megcsinálni.
igazábol valami pirso avgy annak árnyalata maradna az idom szin. de a hátsó villát felniket kéne festeni illetve a mocot matricázni a pelexitre is kéne valami mer matt fekete
Hello!
Mond, hogy mégis mire gondoltál, mert csak van valami elképzelésed. Aztán megpróbálom megvalósítani :D
Helló

Köszönöm a fáradozásod jók letttek sőt az utolsó eléggé elgondolkodtató:P
Hello!
Csináltam 1-2 variációt ha nem baj.