Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez egy matt arany festés
CRX-ünk
Ha tud vki segiteni azt nagyon megköszönném!PLZ!
a pályaidomom:
Sziasztok!
A következő kéréssel fordulok hozzátok!Szeretném a motoromat átfesteni(a pályaidomot már megvettem)Egy gsxr k5 ről van szó de nagyon megtetszett egy gsxr k6-k7 es festés!ÁT tudnátok nekem variálni vhogy rá ezeket a mintákat?a köbvetkezők a képek:
Hajrá Gimp-esek
Helló Clam!
Ha megkérhetnélek a gépemre /kék/, felraknád a gyáriról az ezüst felnit, meg még grafit szürkében is a felnit , ha lehet, előre is kössz!
Szívesen
Uhh köszi szépen ezer hála és köszönet
Hali skacok nekem egy Robcsim van " Honda Lead '' és gondoltam pár matricával fel kellene dobni csak,elképzelésem sincs esetleg ti nem tudnátok valamit ajánlani esztétikailag valami dögöset? ;) kösz ha tudtok válaszolni
Na meg is van
helló srácok. A következő kérésemmel forulok hozzátok. A mitomat kéne kicsit optikázni h pofásabb legyen! Amit szeretnék változtatni az a hátsó váz nyulvány a felnik szine esteleg matrica szett. szin pedig maradjon esetleg. kiváncsi lennék mien lenne kawás zöldben meg narancs sárgában. elöre is köszönöm
Hopsz
Várjá megcsinálom, az nem sok idő.
yah de most nézem hogy az alsó fehér csík is eltünt nah de azért köszi így már jobban érezhető a végső kinézet
ezer köszönet majd ha egyszer összetalálkozunk meghívlak egy sörre am szerintem is szép lesz megérdemli a kicsikém
ej ez a program nekem teccikk...:D nemtudjatok honnan lehet leszedni a magyar valtozatot? mert igy eltudnek rajta igazodni valamennyire....
na az jolenne mert a runnernak a kerekeit szertnem olyara csinalni... lenne kis stilusvaltas:D
Hello!
Itt a próbálkozásom
Nem valami jó, de azért látszik hogy is nézne ki.
Ezzel a festéssel szép lesz
hello,
én megtudom majd csinálni, csak most nincs időm rá, mert vidéken leszek.
jövö héten írj rám
hello,
én úgytudom, hogy Kecskeméten csinálnak valami hasonlót vagy lehet hogy ugyanilyen az eljárás.
majd megkérdezem pontosan haveromat.
Helló valaki megtudná csinálni h vagy polírozott vagykrómra lenne fújva a felnim előre is kösz
sziasztok!
valaki nemtudja, h ki csinál ijen bevonatot az alkatrészekre, mint ami az rsv felnijén és vázán is van?
Csáá

Abban kérném segítségeteket hogy aki elég profi a PS-hez akkor az legyen oly kedves és ha van egy kis szabadideje akkor csinálja meg nekem azt hogy a képen a tank is fekete és a fejidom is fekete legyen ugyanúgy mint az oldalidom maradék része, minden lilát meg azt a fölső fehér csíkot elkéne tüntetni.. Az alsó részét már sikerült narancssárgává festenem meg egy kezdetleges felnicsíkot is tettem rá de tovább nem megy. Fontos lenne ugyanis ilyen lesz az RS-em új festése ... szerintem szééép

thx
üdv JAMAL