Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elissanak

Eger- Egerszalók összekötő eleje, mondtam hogy 2kilóba fordulok:))
Hali!

Cseréld le a régi indexeid ledes indexekre,
ha nem akarsz állandóan izzót cserélni !

http://kepesmotor.hu/elektroni...
Hello!
Ha bárkinek szüksége lenne segítségre csak dobjon egy E-mailt.
Szívesen foglalkozom ilyen tervezésekkel, akár van elképzelése az illetőnek a motorjáról, akár nincs, csak a típus-színek-minták (hullám, íves, szögletes fényezés)
Pár kép, ami saját ízlés szerint készült:
'04 GSX-R 600-750 'KenBlock, csak a szám már saját (13)
'04 GSX-R 600-750 'Camouflage...
'04 GSX-R 600-750, vagy épp Caterpillar-os
'RSV4 Icon
'R6 JapanRedBulL
Nincs mit! Szívesen segítek.
Istenkirály vagy Nagyon nagyon köszönöm szuperül sikelült.... csorog a nyálam. Köszönöm
Lefelejtettem azt ahol csak a fejidom van lecserélve , mert látom olyat is kértél. Üdv!
Volt egy kis időm , szóval csináltam egy kis átalakítást egy XX-en. Az első kép amiből kiindultam a második a végeredmény a harmadik meg egy összehasonlítás. A Változások: amit kértél a fejidom le lett cserélve egy 2004-es Honda CBR 1000 RR fejidomára. A hátsó lengőkar a kerékkel és az első kerék szintén egy 2004-es Honda CBR 1000 RR-ről származik de az első futómű maradt az XX-é. A faridom egy Honda VTR SP2-esé. Az oldalidom, a váz, a tank és az erőforrás szintén maradt az XX-é. A festésre nem jutott időm de ebből sokkal többet lehetne kihozni , de majd ha lesz időm megcsinálom. Remélem tudtam segíteni. Ha bármit változtatnál írj és megpróbáljuk átalakítani! Üdv!
Üdv Lucian
sziasztok, Lenne egy nagy kérdésem, kérése, hogy tudna e valaki egy olyan projectben segiten aminek a következő lenne a célja...
fekete honda Cbr 11oo xx átalakitása. Kellene 1 kép ahol a fejidom le van cserélve 1 cbr 1ooorr -éra 2oo4 es modellre gondoltam de ha van kedved próbálkozhatsz más motor tipussal de a honda márkának örülnék . És egy olyan kép ahol szimte minden levan cserélve kivéve a tank. Előre is köszönöm. ödv ucina
Halihó!

Ha kell egy jó index, katt ide:

http://youtu.be/7WpW5-96-uw
Köszönöm a segítséget.
Szia Nix!
Én a GeorgeDesign-al csináltattam. Meg vagyok elégedve velük. Mindent meg tudnak csinálni, amit szeretnél, és viszonylag olcsón. A fotogalériámban meg is nézheted amit csináltak nekem. Megadom a weboldalukat is:
www.motormatricak.hu
Üdv!
Sziasztok!
Keresek egy olyan ügyes kezű embert aki MotorMatrica készítéssel foglalkozik. Gondolok itt arra, hogy megadok egy mintát és Ő elkészíti az alapanyagtól - > a végtermékig. Nem nagy dologra gondolok csak egy nevet kellene megcsinálni ill. kivágni. Ha valaki ebben tud nekem segíteni az kérem írjon.
Előre is köszönöm.
Üdv.: Nix
gabessz
ne állj neki flakonossal festeni, mert azok a legszarabb festékek, és rengeteg kell belőlük. Egyszer én is próbálkoztam, felesleges pénzkidobás. Vidd el egy festéshez értő csókához , biztos meg tudtok egyezni, vmi korrekt árban.
Sziasztok.
Ha valaki meg tudná szerkeszteni progival ezt a mitot , úgy ahogy bejelölgettem akkor azért nagyon hálás lennék.
Ha ez segít akkor még le is írom mi aza mire gondoltam. Fekete lenne a motor alapszíne, és ahhoz igazodva lennének más-más színűek a Lucky Explorer színei. Ami a képen most fekete az fehér lenne , és ami fehér az fekete.
Ha valaki ezt meg tudná nekem csinálni akkor enne mit adjak a festőnek.
Előre is köszönöm, bárkinek , aki vesződik vele, én sajna hót hülye vagyok a photoshop-hoz.
hali a motoromat szeretném festeni de salynos nincs kompresszorom szerintetek fújós festékkel is lehet jó festést csinálni?vagy nem érdemes vele foglalkozni .
ha valaki csinált már ilyet adhatna tanácsokat mert én még sosem csináltam.
Igaz nem motor de VT.
Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani hogyan lehetne felcserélni a piros színt a fehérrel photoshopban? A narancssárgát át tudtam színezni pirosra. De többet nem tudtam.
te meg azt nem tom mi a francnak ilyen faszságokat
Helló!
Akinek van STUNT logója az küldje el az email címemre(adatlapomon) vagy valami linket!
Előre is köszönöm!

Üdv: Imi.
hello
ötleteket várnék, hogy milyen szinre varázsoljam a mocit...
bármilyen ötletnek örülök:D köszönöm elöre is
üdv,mindenkinek. vettem egy derbi sendát , segítsen valaki légyszi,hogyan lehetne növelni a végs.. ét, állítólag a fogaskerekekkel is lehet játszani,de azt mondják nem véletlenül vannak úgy a fogas k.... ahogy. köszi
Sziasztok,csak azt szeretném megkérdezni hogy milyen programmal tudtok ilyen fasza látványterveket csinálni,(gondolom van ezer progi,de melyiket ajánlanátok)?Photoshop..
Ja és előre is köszönöm a választ.
Kijelölésen jobb egér katt... ==- Szabad alakítás==- Sarok pontnál meg elforgatod! Erre gondoltál?