Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

namégegyszer
tudom, hogy tré munka, de ennyire futotta. Remélem azért valamire jó lesz.
Clam segíts légyszi! ÚJ motor....új festés ötlet elött állok...! Megtudnád csinálni, hogy a fekete narancssárga mocin legyen a tech3as festés! És hogy ami a tech3on sárga az fehér lenne...? Légyszike
Biztos,hogy nem lenne jó. Ez a motor így jó,ahogy van.
értem az jó, én Pesti vagyok és fehérvárra kell mennem érte kb. ennyiért. akkor nagyon köszönöm az ajánlatot, de úgy már nem éri meg mert nekem plussz egy tank benyó lenne.
én nem tudom megcsinálni de ha clam erre jár biztos megcsinálja
Komáromban. 1 Tank benzinért szoktam csinálni.
clam vagy nyom191 , megtudná valamelyiktek azt csinálni, h leszeditek a matricákat a gépről?

szertném ha kicsit másképp lenne matricázva, de pont azmiatt, mert nincs semmi baja a festésnek meg egyáltalán a matricák sincsenek sehol feljőve, nemmerek belefogni, nemvagyok biztos abban, h jólenne a végeredmény.

kösz szépen előre is
Nagyon köszi, de már lebeszéltem egy sráccal. Te hol laksz egyébként? és mennyi lenne az a pici pénz?
Persze, h megoldható. Hát nem izzót hanem SMD ledeket...
ez az enyémbe is megoldható ? csak izzót cseréltél ?
Ha kell én kicserélem neked olcsón bármilyen van benne...
Az enyémben cseréltem. Első kép amilyen volt, a második amilyen lett...
Sziasztok!
A segítségetekre lenne szükségem,mégpedig olyan ügyben,hogy szeretnék tetoválást csináltatni,a hátamra,jobban mondva a lapockámra,és mivel naon nemvok jó képszerkesztésben,ezért kellene nekem segítsetek.
Van ugye a 2 bukó ami szemben áll 1mással,bele kellene vh "élethűen" varázsolni a no fear,és a berik szemet.
A bukó márkája,típusa színe teljesen mnd1(egyelőre),azért azt választottam mert kb ilyen állásban szeretném majd h legyen.
A szemek pedig sztem alapból jó helyzetben vannak.
Tehát vh össze kellen hozni őket,majd lehet a bukóra is kerülne vmi minta,v ilyesmi.
Előre is köcce a segítségeteket!

http://s1.trabinevelde.hu/lato..." target="_blank" rel="nofollow" title="http://s1.trabinevelde.hu/lato...">Ez egy jó virtual tuning!
valaki tudna nekem adni 1-2 webcímet ahol tudok tankpadot venni?!

kösz előre is
Hát nagyon is nyom a latba a te véleményed is. A helyzet az, h megvettem a vasat és vannak az idomon karcok sérülése így újra lesz fényezve, de akkor marad a piros. Hozzáteszem ezt ingyen megoldják nekem azaz csak a festék árát kell majd kifizetnem, mert egy korábbi jótéteményemet ezzel honorálják. Ha már viszont ilyen rendesen felajánlotta Peppe1000 a segítségét akkor ezután tényleg "megbolondítani" vele valami kék csíkokkal ahogy ő is szépnek gondolná.
Még egyszer köszi a tanácsot
ha a véleményem meghalgatod akkor én is hagynám pirosan, amíg nincs sérülés a fényezésen ez így szép, fekete arany is szép csak az mondjuk egy RSV-n, ez a motor azért nem az a szögletes formavilág, esetleg rakatni rá valami szép feket csíkokat, airbrushal pepe biztos megcsinálná
Semmi baj így is lett elképzelésem arról, h milyen lenne feketén arany vázzal, köszönöm szépen a fáradozásod.
sajnos azt már nem tudom megcsinálni, nemtudom hogy kell, ezt is úgy csináltam hogy kivágtam az idomot az fekete fehérré konvertáltam és lehúztam a világosságot
Köszönöm, szépen a segítséget!
Így már látom kb. miről van szó, viszont, h Apraszaki társunk véleményére is figyeljek meg tudnád úgy csinálni, h maradna piros és olyan kék a felnik mint a ruhámba lévő kék?
reko72:
Ha "mindenáron" egyedi motort szeretnél, inkább javaslok neked valami szolidabb airbrush-t a motorodra, a ruhád színeivel... , baráti, galambász áron.

Ha gondolod irj egy mailt, és megbeszéljük:

airbrushfehervar@gmail.com
Szerintem hagyd pirosban, cimbora!