Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah, meló, meg szar idő.
Nekem az egyest néha nehezen veszi az R4-gyel. Egyébként meg csattan az 1-2. Nem hülyeség ami az erededeti manuálban volt amikor váltsunk fel témakörben...
az apró esztétikai karcok nekem is megvannak
Mivel én Pesten mozgok, ezért nem érzem nagyon problémásnak a távolságot.
a váltón néha nekem is hangos, sőt néha még a váltás sem jön össze
pénteken hring?
Áprilisban pereceltem 30-nál, néhány műanyag megpattant a motoron, meg pár esztétikai sérülés amik szintén cserések (pl. a generátorfedélen volt egy körömnyi területen karc). Kisplexi helyett nagyott tetettem fel, önrész miatt midegy volt.

Felőlem kipróbálhatod, én meg a váltódat akarom kipróbálni... Szerintem az enyém túl hangos. (Bár most a nyári olajjal nem olyan vészes mint tavaly ősszel. )
A gond a tér-idő kontinuum egy pontján találkozással lesz...
170-180 körül már remeg az egész első idom...
mennyibe fájt?
kipróbálhatom?
Plexi: 160-nál már remeg. Nem zavaró, csak furcsa volt előszőr.
Hasznos? Hm. Kisplexi a vállaimra verte a szelet, ezzel már "csak" a bukóra kapom. (198cm vagyok... ). Szóval nekem bejött.
sziasztok,

rég voltam errefelé
egy kollégam javaslatára kiálltam a nyeregből és kíváncsian figyeltem a sisakom hangját (schubert S1) és megdöbbenve tapasztaltam hogy milyen halk lett...
nagy plexi
erről van valakinek tapasztalata? mennyibe kerül? jobb lesz-e vagy rosszabb?
176 centi vagyok egyébként...
Valószínű, valami nem frankó az első lökésgátlóiddal...
sziasztok!

lenne egy kérdésem, nektek fel szokott ütni a teleszkóp, ha példáúl egy mélyebb csatornafedélre, v. mélyedésbe mentek kis sebességnél? mert sajnos nekem igen

T
egy(+1) kérdés... ahogy nézegettem 7000 km-nél kellene szervízelni a masinát? mibe kerül kb. a szervíz?
danke
van... dobj egy mailt a vipmailesre és küldöm :)
hehe... majd csinálok fényképet trophyról aztán felrakom a profilhoz... amúgy én úgy kaptam ajándékba rokonomtól a mocit (na jó... úgy imádkozam el tőlük)
Van yahoo-s vagy gmail-es címed? A vipmail visszadobja oversize miatt (pedig feldaraboltam 3 részre...).


Mintha 1000 éve lett volna a tegnapi nap.
lehet még nincs elég este... küldjed a cuccot pls. majd :]
Oooh. ES.
"Apóséra" majdnem rátettem a kezem, csak a földije gyorsabb volt.
hehe... hát firefox-ban azért az nem úgy megy ám... :) mindenesetre adatlap kitöltögetve... motort még nem mertem beleírni mert csak folyamatban van
Ha beléptél, a fehér mező jobb felső sarkánál van egy "adataim" fül. Ott.
Nem fikázni akartalak, csak itt szokás.
eskü. nem spamelni, floodolni akarok, de nem találom, hogy hol tudom a profilom beállítani...
másfél órája ... hogy repül az idő ha az ember dolgozik :)
1. köszi... mindjárt le profi(lo)zol :)
2. raid@vipmail.hu
3. kitöltöm ígérem, de csak fél órája regisztráltam :]

Köszi
1. Profil. :)
2. E-mail cím. Este átküldöm.
hali... fz 6 n-hez az a szervízkönyv pdf-ben megbugázható? :]
Sziasztok!

Lánc fújás, tisztítás: én 3-5.000 km-enként bizony kimosom a láncot. Brigeciol, nagy nyomású mosó, féktisztító. Viszont ezek után kompresszorral teljesen leszárítom, majd egy nagyon alapos befújás következik. 27.500 km van a motorban, illetve a láncban, de még nincs kopásnyom, pedig a 4. hátsó gumimat koptatom.
Viszont van egy tuti tippem spray ügyben: AGIP-ot ne!
Használtam már Motult, különböző Castrolokat, különösebb gondom nem volt velük, de ez az Agip csak a láncra nem tapad, a motor többi alkatrészére annál inkább.
Az első módszerem nem kell megfogadni, de a másodiktól mindenkit óvok.
Nem jó teljesen kimosni a láncot, ez tiszta, brigiciollal sem érdemes nekimenni. Petrólum (mosóbenzin?) so-so. Mindenesetre én is csak a szemek oldalára ill "aljára" kiülő mocskot szoktam/akarom leszedni. Mivel már régen tisztítottam, a teflon vastag trutymó réteget alkotva van a szemeken.

A felnit viszont nem benzinnel tisztítom, az elvileg nem jó a gummának, arra van a brigiciol: áttöltöttem egy pumpás flakonba, azzal végignyomom mind a két oldalról, ázik egy kicsit, aztán nagynyomásúval átfújom.
Ja félreértettem. A tisztítóbenzin bevált nálam a zsíreltávolításra.
Akkor ok.
A XV. kerben is forgalmaznak, ha az közelebb van Neked.