Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hivatalos szervízintervallum 10e. Ált. csak olajcsere, de 20-30-40-nél már egyre több ellenőrzést kell végezni. Aztán újra kezdődik a ciklus.
Ez a 10e úgy értendő, hogy 10e, vagy évi egy olajcsere. Mondjuk ált. a szervízekben azt fogják mondani, hogy 5000 km-enként tanácsolt az olajcsere (olajcsere a legnagyobb normál biznisz), de ez jó minőségű olajjal nem olyan fontos, ha csak nem pörgeted szét.
Eddigi tapasztalatok alapján nekem van hideg időre egy olaj benne (10w40 félszinti), meg van egy nyárra (10w50 fullszinti).
majors köszi, ez a moteches cucc amit TeeJay linkelt (aszem)

hány km-s szervíz van a 7000-es helyett vagy ez hogy működik?
Köszi
Ez olyan 5000 körüli fordulatszámot jelent.
Fordulatszám?
én úgy érzem nem ezeknél a sebességeknél váltok
Ja, látom.
BigOne-os a másik fórumon. Nézd meg az ottani segítség topikot.
ki azaz oszitrek?
Oszitrek miatt mondod? Nem előszőr segített, jó arcnak tűnik így a drótvégéről.
köszi, majd igyál meg valamit!
Elkéstél vele...
pont egyszerre
ez egy emlékeztető
Na, megvan.
1 - 2 30km/h
2 - 3 45
3 - 4 60
4 - 5 75
5 - 6 90
Elég lineáris, de ha megnézed az áttételezést, az is kb az.
Ez még az eredeti (amerikai) manual, ebben még 7000 km (4000 mi) a szervízintervallum.
A Nagyvas oldalon is ezt a tipust árulják!
Otthon van, este felteszem (lehet, jó volna, ha szólnál, mert szita van a fejemben...
Nem tudnád mégegyszer beírni?
szuper, köszi már van 3 minta... mondjuk remélem egyszerűen összejön
Itt egy 3. típus. link
Valaki gyártott már engine guardot (bukókeret) FZ6-ra? Érdekelne pár méret, akár fullos műszaki rajz... hátha van köztünk valami gépész ember neten nézegettem Givit meg Yamahát mindkettő más "konstrukció" , de ha van valakinek egyedi lopirájtos leírása az is érdekelne akár :)
Pár hónapja feltettem ide: elő volt írva, milyen sebességnél tanácsolják a következő fokozatba kapcsolást. Mindkét irányba.
Mi volt az eredeti manuálban?
majd mész az enyémmel és meglátod olyan-e. asszem repsol van benne... hű vaze, még a szervízkönyvet ki kell vinnem a szervízbe
http://www.kuruc.info/reszlete...
mindenkinek ajánlom elolvasára!