Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Néztem köszi.
Megyünk robogóval.
1987. Idén viszem veterán vizsgára.
Én a helyedben a Prime3-at venném meg, a tesztek alapján nagyon jó, 4 évszakost csak ha fegyverrel kényszerítenének, meg a hóbordái is elég feleslegesek, ha amúgy is csak száraz úton használod.
Volt a totalcaron egy jó négyévszakos gumi teszt, keress rá. Én azt vennék.
jó lehet, de nem nekem
kis gáz meglódul, gáz kicsit vissza,beleharapok a villahídba, olyan a motorfék
megint erősödött az elméletem, hogy nekem 50-60 le és kb 600 ccm bőven elég, azt hiszem nem is forgattam 7e fölé
tök kényelmetlen, mondjuk a műtött könyököm miatt tuti, hogy hülyén is ülök rajta, hogy kicsit tehermentesítsem
a fék király, a futómű nekem kemény
a hangja király
többet nem kérem kölcsön, kb 75 km-t mentem vele, ez bőven elég volt... Pécs-Orfű-Pécs
azt hiszem elmarad a megbeszélt közös motorozás, illetve úgy, hogy én ezzel jövök
Segítsetek. Vagy ez: Hankook Ventus Prime3 K125 nyári
Vagy ez: Hankook H740 KINERGY 4S 4 évszakos
Árban forintra azonos. Nem akarok téli gumit,nem használjuk télen a kocsit csak száraz időben.
Csak azért kérdezem, mert nálam is egyszer csak leégett a panel, megrendeltem, de előtte azért beszéltem egy szerelővel és Ő javasolta, hogy azért a ventilátort nézzem meg, nincs-e megszorulva..és az volt a baj. Tehát ha kicseréltem volna csak a panelt akkor lett volna még egy leégett panelom, de volt itthon egy klón, abból kiműtöttem a ventilátort és azóta is jól üzemel.
Vége lett a kerti partinak. Jó volt amolyan nyugger buli. Jókat nevettünk,jól éreztük magunkat.Csak.......én voltam a sofőr.
Nem jó motor?
Szép motor.
Mikori gyártási évjárat???
Ej de szép ez a gép!
Laci én nem értek hozzá. A központi fűtést aki szerelte,Ő választotta ezt a típust. Azt mondta megbízható,jó teljesítményű. Hagyatkoztunk rá.
Én nem de a szerelő nézteés nem tudta megmondani. Rendelt egy új panelt,aztán holnap cseréli gariba.
Nem tudom,nekem nincs facebukom. Csak jött ez és mélységesen felháborított. Egyébként a vezetés részéről kb ez a hozzáállás.Le is vannak sz@rva kb.
Meg szép is
Megjárattam az öreget, azért ez még mindig egy kib..szott jó motor. Majd teszek fel vidit az indításról.
Mi kölcsön motorral ünnepeltünk.... hát nem kéne ...
Hogy te milyen sztahanovista vagy.
Mivel a munka ünnepe, én csiszolom a lépcsőt, festéshez. Ma kitart...
Kizártnak tartom hogy ezt a Tüke Busz akárkije adta volna ki. (ennyire senki sem hülye+ezt egy munkáltató nem fogja felvállalni, van épp elég baja enélkül is)
Azt viszont el tudom képzelni, hogy valaki csinált egy kamu oldalt a cég nevével és azzal lázít.
Én volt, hogy felajánlottam az egyik kollégának, hogy cseréljünk munkát 1 hónapra. Amelyikünk felsül a másik munkájával kapcsolatban nekiadja a másiknak a teljes havi fizetését és felmondd. Rögtön visszább vett az arcából.
(Már nem dolgozik nálunk)