Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezekben CDI van, nem TCI mint a jamiban
Ezt a gyertyát ajánlja az NGK 0.9mm-es hézaggal a jamiba..én nem tenném bele mert egyetlen manualban sem szerepel.
"Az úgy korrekt Gyulám ha kép is van róla"......gondoltam és keresni kezdtem egyet, de nem találtam.
Csak ezt:
Látom a linkelést nem engedi.
Na jóvan, nem okoskodok itt mert tisztességtelen úgy, hogy ezeket (is) már régóta tudom. (nincs ott az R mint Resistance egyikben sem, az NGK meg már csak tudja hogy mit ajánljon 2019-ben)
http://accessngk.com/part_find...

http://accessngk.com/part_find...
Jelentősen csökkenti a gyertyánál a másodlagos feszültséget amit a tci "visszakap" egyszóval jó hatással van arra, hogy az még sokáig működjön
13-án este hazajövök Temesvárról és 14-én reggel elindulok Nagykárolyba.
Videót nem is fogsz, nem emlékszem hogy tettem volna fel.
Mielőtt bármit is csinálsz, lökdösd meg párszor előre-hátra a gépetnegyedik vagy ötödik fokozatban. Így megmozdul a hajtásláncon keresztül a generátor tengelye és így a szabadonfutó is.
Könnyen lehet hogy az állástól csak letapadtak a szabadonfutó görgői. (előfordul)
A "hozzáférhetőség" az előzmény gombra kattintva látható.
Mint például?
hát elszomorítalak széthúzós lesz
ok
Azt tudom h minek a hibája a hozzáfèrhetősègre lennèk kiváncsi mert egy mocsok videót se találok.. Mert ebből nem jövök rá...
Az a szabadonfutó hibája,nálam a Yaminál,meg a Kawánál is csinálja télen,amikor a hideg olajtól letapadnak a görgők,és nem zár össze.Azt nem tudom az 1000,nél hol van,600/500-on jobb oldalon van,ott hozzáférhető.
Udv mindenkinek egy kis segitsègre lenne szüksègem ... Adott egy fzr1000 3gm meg lett gyűrüzve hengerfej felújitva lapkázva stb. Összerakás után az öninditó csak kürüsztöl pedig ahoz nem volt nyulva csak a hengerek voltak lehuzva... Gondolom a megnövekedett kompresszió hozta elő ezt a problèmát... A kèrdèsem az lenne h tudok a legegyszerübben eljutni ahoz a fogaskerèkhez a blokkban?? Anyi munkám ès energiám van már ebben a motorban h lassan nem fogom bírni es már a hideg is kiráz attol a gondolattol is h ujra ki kell vegyem a motort a vázbol...
14 este Nagykároly
15 - 16 Szováta
17 Felsőgirda
18 mindenki otthon csicsikál
Nincs èrtelme visszajönni Károlyba mert utolsó szállásról mindenkinek közelebb van a hazaút.
De tőlem jöhettek
Ez jó kèrdès
Fábinak előzmény
17.-én este már visszaérkezünk Nagykárolyba?
Amúgy sziasztok,rég voltam erre,de most már leszek.