Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OFF
Egy Papp Lacit nem ismersz véletlen? Sok éve eljött már Vésztőről, de ott gyerekeskedett, kb. 6-7 évvel idősebb nálad, szóval más korosztály, de hátha épp a szomszédod volt Vésztő nem egy nyújork
Még mindig szép ez a motor.
Nekem 1985-ben nagy álmom volt hogy YAMAHA FZ-750 motorom legyen, erre apám azt mondta, hogy az ebben az országban neked olyan nem lesz.
Erre 30-év mulva csak sikerült vennem,és ismét nekem volt igazam.
Szép
Nem véletlenül tetszettek ezek már 30 éve is
Paprika Jancsi meg mosogat
Süt a nap és esik az eső.
2x2 méter..bokáig ért a víz az apartmanban..mert tusoltunk..a laminált kicsit felpúposodott itt, ott de ráhúztuk a szőnyeget. Szóval medence burkolatnak igazoltan nem jó
"A hálóban 1x felborult egy virágváza, és elárasztott 2*2 m-t." Akkor az kemény menet lehetett!
Arra gondoltam, arra a laminált izére...
Ami a kertí lomtárolóba volt kidobva maradék, az nálunk is bírta persze a szobai is. A hálóban 1x felborult egy virágváza, és elárasztott 2*2 m-t. Az addig nem látszó illesztések szélei mind feljebb kunkorodtak pár tizedet, ahogy az éle vizet szívott. Persze nem tragikus, de tapogatva észrevenni.
Ez egy olcsó lap volt, vagy 10 éves, egy drága kűfődi manapság biztos jobb már (és vannak külön nedves helyre valók)... igazából fel sem merült, abban a helyiségben mindig is kő volt....

ui: baxxátok meg, hogy csak most szóltok, ha ezzel a laminált izével csináltam volna, már kész lenne, így meg van még min. 2 nap vele
Ez régen valóban így volt. (bár Laci fa szalagparkettáról beszél ami valóban nem bírja a nedvességet, én meg a laminált padlóról)
Nálam le van rakva kb. 3 m2 laminált padló, aminek a szabáskori maradványai már két évet kint töltöttek szó szerint a szabadban, most a télen konkrétan le volt dobva a kertben a fűbe és állt rajta a hó.
Letörölve SEMMI baja sincs, olyan mint új korában.
Anyáméknál a konyhában szintén ez van (mondjuk kimondottan fürdőszobába vagy konyhába való) teljesen jó, pedig anyám is vizesen mos fel.
Majd ha kész lesz... olyan lesz, mint a 80-as évek PC monitora, szürkeárnyalatos A padló ilyen, az ajtók középszürke, a lépcső alu színű, a fal fehér
Ügyes vagy,szép lesz. Mi is hasonló burkolatot választottunk.
Van hely bőven.
A bő vizet tényleg nem bírja
A Zasszony felmosás mániás, és mivel nem volt sorkatona, mindig nedves marad utána a helyiség Ezt fa szalagparketta nem bírná hosszabb ideig. Azonos színű fugával lesz kikenve.
Most még elcsukódik felette (épp) de az ajtó is le lesz véve, kicsit veszek le az aljából, meg le is lesz festve (már nem ződre )
Nem igazán, az a mellette levő helyiség. Inkább valahogy úgy tudnám körbeírni hogy az én "szobám".
Értem. Akkor ennek a mellékhelyiségnek a neve hamarosan : garázs.
Vagy esetleg egy autó. (78-as Camaro vagy ilyesmi)
Igen, pl. 4 motor.