Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem nem könnyebb takarítani és egy "koszosabb" helyiségben a fuga is folyton koszos lesz, amit végképp szopás takarítani. Mondjuk ha jól gondolom itt a fuga is sötét lesz amin nem igazán látszik az elszíneződés.
Miért betonozod újra, vagyis miért viszed a padlószintet az udvarral egy magasságba? Olyan dolgok lesznek ebben a helyiségben amiknek a ki-be mozgatása indokolja?
Az az ajtó így már nem fog becsukódni. Vagy a kép csalóka?
Mondjuk úgy, hogy a költségeket ez nem befolyásolja. (egyébként csak ez az egy helyiség lesz ilyen, a másik három nem az)
Lesz bent egy klíma is.
Ez előszoba, cipős tér, (persze nem sáros cipős, az egy fokkal kintebb van ) meg aztán a követ nemesebb anyagnak tartjuk, mint azt a műanyaggal összeragasztott hulladékból készült fűrészport Meg ez drágább is, nagyobb xopás is letenni, viszont takarítani könnyebb.
Biztos nem vesződtem volna melléképületnél dupla, közte hőszigetelt betonnal, de te tudod...
De miért nem laminált padló? Nó perc lerakni és melegebb is mint a járólap. Én itt borítom le majd vele a járólapot mindenhol.
Nekem is le kellett vennem a 2 m-es radiátort, hiányzott is a napokban, mikor 4 fok volt hajnalra. Talán jön már a meleg... festeni is xar volt ilyen hidegben, mert lassan száradt csukodt ablakkal, nyitottal meg megfagytam
Itt lesz most a szint.
Hát, pedig állt már rajta a boxer 2x is.
Nekem is van még némi tennivaló - ez már majdnem a fele de ez csak a lerakás... még körbe kell szegélyezni, takarítani, fugázni. Ráadásul a neheze jön, a zegzugok, sok lapot kell szabni
Jóvanna, nem emlékeztem, hogy ennyivel magasabb, olyan ritkán hívsz meg...
Azt láttam már máshol, de nálunk még ugyanakkora a sövény mint 2011-ben.
Mivel nem jelenik meg az előzménykép így ideteszem.
Nem vágom, nem vágom.....
Igen ez az első helyiség és gyanolyan szinten lesz mint az udvar, mint az az előzmény képen is látszik. 17 centivel van a jelenlegi szint kiszedve a tervezett padlószinttől.
A kazán alatt látszik igazán, hogy mennyivel volt magasabb a helyiség padlószintje a küszöbtől.
Nem egyedül, segített az ásó, a lapát és talicska is.
A kazán azért maradt még ott, mert a nejem fázós és most még nincs igazán meleg. Állítólag a jövő héttől már jobb idő lesz, akkor leveszem onnan és kidobom a talicskányi földet ami alatta van.
Alulra megy 6 cm beton, rá 5cm xps, majd megint 6cm beton, ezért kellett ennyire kiszedni. Nem mixer jön, hanem teherautóval hozzák a megkevert betont, azt keverik át vízzel és dolgozzák be.
Gugli mapset nézegettétek mostanában? Frissült a műhold kép (már 2016 utáni állapot), de ha tovább nagyítod, átvált utca nézetbe, az viszont még mindig 2013 - nálunk.
A CIA-hoz kellett volna mennem, ők online nézik, és jobb felbontásban
Ez az első helyiség? Akkor ez most alacsonyabb lesz, mint az udvar, vagy eddig volt magasabb? Vagy visszabetonozot ugyanilyen szintre? Nem vágom...
Nem semmi, az egészet egyedül termelted ki? Ide lehet mixert kellene hívni nagyon sok fog bele menni... Hát azzal a kazánszigetekkel mi lesz?
Ez egy diplomatikus bejelentést volt.
Azt hittem régészeti ásatást végzel.
Az "ott b&ssza meg a k. anyja" mondattal a munkafolyamat befejezettnek van nyilvánítva.
Az idővel nem szabad foglalkozni, az csak idegesit és röviditi az életedett.
Lényeg az hogy minden meg legyen amit akarsz, az idő meg úgyis elmúlik, ha nem méred akkor is.
Most este beraktam a légszűrőt,gázolajszűrőt,és a pollenszűrőt. Jól beszoptam a légszűrővel,és a gázolajszűrővel. majd 1,5 órán át cseréltem őket. Máskor pár perc alatt kész lett de ma összefogtak ellenek. Nem baj,kész és ez a lényeg. Az olajcserének neki sem álltam.
ez ismerős.. Elvittem a leömlőt egy gépműhelybe, mert javítani kell az exupnál. Kérdi a srác: De most kellene rögtön mert mennél vele mi? Á..mondom egy két nap belefér, ahogy a munkád engedi, nem sürgős..Ez egy hete volt, a haver aki ajánlotta a srácot meg röhögve mondta minap. "Basszus még egyszer ne mond azt, hogy nem sürgős, mert hetek múlva kapod csak meg" és igaza lesz..
Ma arra ébredtem, hogy túlságosan okos vagyok a tanács adáshoz, ezért a szólás szabadságát meg hagyom a butáknak.