Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát igen szinte már minden vissza van véve tőle mégis dús a keverék.... A gyári beállításokkal még többet kapna.
Szűkítés nincs benne kompressziót nem olyan régen mértem akkor rendben volt.
Ha svájci akkor 1-4 127.5 a 2-3 meg 125, a britteknél, dánoknál spanyoloknál meg 125 meg 122.5 ugyanez
Érdekes mert a 3. ricnire írják mindenhol a tűt, ahogy látom nálad 2. van és így is dúsnak tűnt..
Svejci? Van torok szűkítés? Ha igen, talán az is szívathat... (itt most szó szerint )
Kompressziót mértél mostanában?
Gyári fúvóka, azt már megette a bioetanolos benzin az évtizedek alatt.
Az az érthetetlen számomra, hogy gyári fúvókák vannak benne a pilot csavar 3 helyett kettő és félre van betekerve, a súbertű így áll és mégis sokat kap. Úszó szint jó 11mm. Most még vissza tekertem a pilotot 2-re holnap megyek egy kört. Egy pipát megmértem az is jó. Talán gyújtás elektronika miatt?
Azt most hirtelen nem tudom de azt hiszem igen. A külsők. Belsők kisebbek.
Viszont megnéztem a benzin szintet tényleg járó motornál kell. Van egy szerviz furat a vázban ahol lehet nyitogatni a csavarokat hosszú csavarhúzó kell hozzá.
Igen. A belsők 127.5-en vannak?
Enyém svájci az is az, csak át van fúvókázva?
A karbira hol van ráírva a száma? BDST hanyas... Nem találtam sehol.
Én csak annyit mondok,hogy Fábiéknál dolgozó becsületes papírokkal rendelkező pár az talán ezerből kettő. De mi van a maradék 998 szarházi arrogáns flegma bunkóval,akik után csak a pusztulás,szemét marad? Sajnos itt a déli határszélen majdnem csak ezek maradtak,jönnek még mai napig is. Persze csak a zöldhatáron, persze fosztogatva amerre járnak hordába. Szerencsére elég jó a határsáv védelme,nem jutnak nagyon messze be hozzánk mert megfogják a zömét. Csak pár gondolatot osztottam meg veletek,nem is fűzném tovább.
Nekünk is van/volt 9 liter. A saját szőlőből lett főzve.Le lett bogyózva,be lett öntve egy hatalmas üstbe ami le volt takarva egy fa fedővel. Ott szépen elindult,és le lett főzve amikor itt volt az ideje. Azért is hagytuk meg a szőlőt,mert pálinkának elég,bornak kevés.
Milyen Mekk Elekek ezek, hogy ez eddig tart nekik? Mikor nálam elbaxták a kevert betont, és kiküldték a kemény xart, kivertem a balhét. Na, negyed óra múlva jött egy brigád, (munkával végeztek épp, és arra jöttek) hoztak egy vibrólécet, és 10 perc alatt elterítették, kb. 15 m2 volt...

Egyébként hányan vannak? Négyen? az 50/fő, 22 munkanappal az 1,1 MFt - ennyit nem kap egy sebész professzor... Gondolom, neked is ÁFÁ-s számlát fognak adni
Az mindegy. Minekjönide.
A szőlő? a legjobb az a kedvencem. Mindig van itthon Meg a körte. Szilvát már csak mézesnek iszom meg.
Voltak paki rambóid? És nem akartak sem halálra kövezni, sem lefejezni, és még molotov koktélt se kevertek neked..? Hidd el, nem is igazoi pakisztániak voltak azok..
Ok. De ha már a tényeknél maradunk, pakisztáni!
Arról nem is beszélve, hogy az általam leírt gondolatmenetet te valóban feltételeznéd rólam?
Elmagyarázom: olyan vagy mint a nejem.
Ha nem mondom előre felemelt mutatóujjal, hogy "VIGYÁZAT! most viccelni fogok!" akkor értetlenül néz, gondolkodik ezerrel, és ezután nekem hosszasan kell magyarázkodnom hogy ezt nem kell komolyan venni, ez csak vicc volt! (meg hogy mikor tanulom már meg hogy vannak akikkel nem lehet viccelni, mert nem látják át az összefüggést és próbálják értelmezni a hallottakat)

Természetesen tudom hogy nálatok két értelmes, tanult Szír volt akikkel semmi gond sem volt és nyilván nem volt kerítés az üzem körül, ahogy embertelen körülmények között sem voltak tartva hanem egyenrangú partnerként voltak kezelve.

Továbbá a bevándorlókkal sincs semmi különösebb problémám, mindössze arra gondoltam, hogy "továbbálltak németbe" hogy mivel milyen jó lenne ha az alkalmazottakat nem lasszóval kéne összefogdosni (mint ahogy te is panaszkodtál tavaly hogy nincs normális képzett munkaerő) hanem ahogy sokszáz évvel ezelőtt meg lehetett tartani a munkaerőt (itt szükségét érzem kifejteni hogy a rabszolgatartó időszakra gondolok, amikor ez elfogadott volt, bár tény hogy itt is némi ironikus túlzással éltem és a valóságban nem voltak ennyire szigorúak az elvárások) és ti nem alkalmaztátok ezt a fajta megoldást. (itt szükségét érzem kifejteni hogy természetesen valójában nem is feltételeztem rólatok hogy ilyen módszerek alkalmazása egyáltalán megfordulna a fejetekben a mai világban)

Szóval egyszerűsítve: EZT AMIT OTT LEÍRTAM NEM KELL KOMOLYAN VENNI, EZT ÉN VALÓJÁBAN NEM ÍGY GONDOLTAM, ELNÉZÉST KÉREK HOGY FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZTAM! (legközelebb biztosan nem fogom elkövetni ezt a hibát ha veled beszélek valamiről és szigorúan a száraz tényekre fogok szorítkozni)
Igen ez így kicsit más.
Én: Magdika, ahogy néztük mikor épült, úgy gondoltuk a nejemmel hogy simán lesz 800e körül, de most hogy így kész van simán lehetett 1,5M.
Magdi: 1,5? Bár megállt volna annyinál.
Kaptam ajándékba 7dl szőlő pálinkát, nem mertem még kinyitni se. Állítólag fasza.
Bazze mi van itt és még 1 csepp málna pálesz sem fogyott vagy mi volt az a fasza nedű eper talán :D