Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet érdekel
Jó volt az a buli mikor lesz megint?
Hali, igen még régi meló és az 1000-es is meg van.
Család is jól van, remélem ti is jól vagytok itt a fórumon
Jól van, már úgy is ideje lenne összefutni
Nem, haveré ő elvégezte kölcsön kértem. Vannak benne érdekes dolgok. Régebben pár éve be akartam iratkozni csak kicsit sok volt a tandíj úgy emlékszem...
Mi is elvagyunk. Beállt egy kis változás az életünkben,de azt majd személyesen elmesélem.
Meg vagyunk,ti jól vagytok?Ugyan ott melózunk még! Meg vannak,már alig várom, hogy legyen egy kis időm előhozni őket!
Mi újság veletek? Meló a régi? Motorok megvannak még?
Hát akik ritkán járnak erre.
Ki az?
És persze a többieknek is.
Sziasztok eltűnt emberek!
Legalább most már tudja mitől pufog a motor.
Azt ne mond hogy beiratkoztál
Sziasztok
Nagyon régen jártam itt nálatok, sajnos ez az én lustasâgom, valahogy meg mindig nem szerettem meg a telóról irkálâst, meg több helyre nem szeretek lenni, mert lusta vagyok követni, remélem jól van mindenki, látom vannak új friss emberek.
Suliba jársz?
Annyi biztos hogy nem. Nem tudtam volna bevállalni.
Vagy 28300?
Nekem 84 körül volt ha jól rémlik
Az első fizetésekből vettem. Lehet hogy 23800 volt.
Én is 28000-körüli árra emlékszem.86-87 táján a mecseki szénbányák hirdetett állást,vájár-segédvájár munkakörbe.De már az országos lapokban hirdették,úgy látszik a kemény munka már akkor sem volt vonzó,pedig 30000-ezer forintos fizetést kínáltak,és plusz egy havi pénzt adtak belépéskor.Erre gyorsan számolni kezdtem:abból meg tudom venni a 250-es ETZ-t,és azzal járhatok haza Pécsről,Szegedre.Na jó,de mi lesz télen?Fagyban nem volt kedvem motorozni,így nem lettem vájár.
Én a Corvin-ba meg a Skálába jártam megnézni őket, a kis verhovina 2200ft volt és 20ft-zsebpénzeimet elkezdtem ra félrerakni. Sose jött rá össze mindig volt valami akkor jött olcsóbb újdonság.
Sanya, ez mikor volt? Hogyan lehetett ilyen olcsó? Sztem nem jól emléxel Én 86-ban vettem, hetekig jártam be a járműboltba, megjött-e, és szinte 500-asonkét szedtem össze az árát. 23500 Ft volt (ez valahogy bevésődött, az imént említett okból ) aztán 1x bementem, láttam, ott áll 2 a boltban, hurrá, hozom a pénzt. Erre eladó mondja, ez 27000, mert tárcsafékes, addig még nem is látott olyat, meg én se - ez volt a 2 első a városunkban. Nagyapámék pótolták ki a lóvémat
Haza toltam a boltból, pedig volt vagy 3 km, és közben egyfolytában vigyorogtam biztos nem is néztek hülyének