Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudod, hogy a mostani árak ilyenek, és 1db Simson 2000-euróba kerül.
Azért én a cementett kihagyom, mert nem egészséges szerintem.
Kb. 12 éve nem eszem kenyeret és semmi hasonló liszt alapú cuccot, szóval a sírás elmarad. A kertem meg elég nagy még így is, szóval nem kell értem aggódnod.
Ez egy teljesen reális ár lenne, ha lenne 3 számlás, járműboltban vásárolt indítatlan szimója...de az is csak illúzió lenne nagy pénztárcás őrülteknek, de 3 felújított szimóért összesen nem adnék 600 ezret nemhogy darabjáért Az biztos, hogy hülye aki 6 kilót ad egy szimóért, de aki ennyit kér érte annak is érik egy beszélgetés csernussal..
"Én leginkább ezért csinálok (amit lehet) magam..." És én nem ezt csinálom már évek óta?
"itt ez van" - mindenütt ez van... Mivel nincs munkavállaló, aki mégis csinál valamit, bármennyit kérhet, tele lesz - pont ezt dumáltuk itt Fábival.
Továbbra is csak isméteni tudom: vicc, hogy a szaros kőműves vállalkozód többet keres, mint egy professzor... de ezt írhattam volna burkolóra, festőre, villanyszerelőre, vizesre... eszetlenbe fordult a világ
Én leginkább ezért csinálok (amit lehet) magam - pedig ki tudnánk fizetni
nóóóóóóórmááááális? Sztem igen Sosem az a hülye, aki sokért hirdet, hanem aki megveszi...
Valakinél messzire gurult a gyógyszer..
https://www.kepesmotor.hu/sims...
Igen,a szivecskés,rózsaszín zoknis motor!
ÓÓÓ ne az asszony motorja. Azt hitték búza vagyok a sok csillogó bizbasz miatt.
Úgy látszik a műszaki érzékük viszont nulla
Mit ártott neked az a szegény föld, hogy ennyire betonozod???
Majd vissza sirod még a földet, amikor a betont rágod kenyér helyett.
Bezzeg a szomszéd Babettáját nem hugyozzák,pedig az közelebb is van nekik.
Most voltam a szomszédban ahol a nem olcsó kerti kiülő készült (igény volt 2 IBC tartályra, én meg véletlenül pont ilyen helyen dolgozom) ott a 28m2 simán lehúzott egyrétegű beton (3 móricka által kevert) MUNKADÍJA volt 180e. (nálam az ugyanilyen 30m2 volt tavaly 160e ANYAGGAL EGYÜTT) Itt ez van.
Értem én hogy te miből indulsz ki, csakhogy itt nem erről van szó. (én drágállom nagyon, de a normális meló ennyiért megy)

Megjön készen a beton, aztán 4 óra van rá hogy bedolgozzák mert megköt és már kezelhetetlen. (ez ismerős lehet neked is)
Szóval meghozzák "szárazon" aztán adnak hozzá némi vizet és átkeverik, majd mehet a talicskába és terítik. (ez a képen az aknás garázsba ment egy rétegben tavalyelőtt, ez is vashálóval)

Az udvar betonja viszont úgy néz ki hogy 15 centi C20-as mixer beton vashálóval (vagy acélhajjal, mostanában azzal nyomják) alatta10-15 centi durva kavicsréteg (kulé, azaz nem tud felfagyni mert nem áll meg alatta a víz) a teteje térkő mintázva és a dilatációk utólag belevágva majd kitöltve.

A "3 móricka" nevű cég meg tizenéve már főleg ipari építkezéseken dolgozik vállalkozóként (pl. Hankook gyár, Vasmű, Papírgyár, stb.) valamint évente 4-5 családi házat építenek fel ez mellett. (12 éve dolgoznak nekünk és az ismeretségi körünknek, a viszony közel baráti mivel egyéb más területen is kapcsolatban vagyunk, mindig korrektül ment minden, persze miután megfordult itt néhány tróger is)
Jelenleg ismeretlennek semmilyen munkát sem vállalnak, mivel 2 évre előre tele vannak melóval. (persze hívhatok ide mindenféle "én majd megcsinálom olcsón szakembert" csak annyi velük a bajom hogy azok után utólag mindig nekem kellett befejeznem a sz&rul elvégzett munkát, volt itt belőlük elég, pl. akik elb&szták a ház hőszigetelését is)
Hozzánk jár szarni a szomszéd macskája. Nem hajlandó máshová szarni csak a mi kerítésünkön belül a fenyőfa tövébe.Azt mondják azért mert ott puha a föld,és el tudja kaparni. Akkor csinálunk sziklakertet,kíváncsi vagyok mit szól hozzá a kis geci.
Ne idegeskedj ezen, a macskáknak is lehet ízlése..
A macskák állandóan lehugyozzák a hátsó gumit.
A Yamival nem csinálták,de ezzel állandóan.Tennék be villanycsapdát,van légyfogó trafóm, de ha meghallja a gazdája a nyivákolást,(egy kövér nő),még feljelent állatkínzásért.
Tavaly nem sokat mentem vele,olaj,gumicsere,műszaki elvitte a pénzt,de Sirokon voltam vele,meg itt a környéken.Idén viszont mennék több helyre,júni 13-15 én lesz a bolyi motoros találkozó,oda el akarok menni.
"akkor sem itt aludtak a betonkeverő mellett, " ezt te írtad, és mivel volt betonkeverő, gondolom, azért vitték oda, hogy keverjék vele a betont...
...vagy csak kipakoltak mindent, hogy nagyobbnak látszék a meló? ez régi munkásember trükk
Szoktad használni? Mennyit mentél már vele mióta megvan?
Ábrus már tavaly jelezte hogy ez a kategória már nem olcsó,szerencsére most volt béremelés.
Az nem olcsó.
Eddig is betongyárból hozták a betont hozzám, szóval ezt nem tudom honnan vetted. 200m2 térkövet lerakni meg nem nagyon állnék neki egyedül, mivel az életben nem végeznék vele.