Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Imádom a formát
Ma kis túra. Gumikat kell venni rá remélem még kapok ebben a méretben....
Értem, meggyőztél. Tehát a szöcske mégsem az evolúció terméke. 🙂
🙂 Először én is csodálkoztam azt hittem hogy oda született de nem. Egyik égö takaró hiányzik hátul ott befért aztán elindult a fény felé... Gondolom.
Kifejlődőtt. Evolúció. Ideális hullámhosszúságú fény (a halogén fényszóróból), optimális hőmérséklet, speciális gázok jelenléte. Igaz, hogy az élet kialakulásához még vízre is szükség lett volna. Az nem jött össze. Csak a szöcske.
Hogy a fenébe tudott egy ekkora állat bejutni oda? Általában a fényszóró le van szigetelve még az izzó körül is, hogy még a pára se juthasson be.
Vagy olyan gyorsan mentél, hogy amikor találkozott a fényszóró burkolatával szegény jószág, sérülés nélkül átdiffundált rajta. 🤔
Vidékre mentünk pár napra indulás előtt ránéztem minimum felett kicsivel. Venni nem akartam valahol másmilyet mert volt otthon bontott maradék csak motorkerékpár bedobtam a csomiba hátha kell az úton. Annyira nem eszi egyébként 5000 km kb 1 liter nem is látszott fogyás a pálcán kb 350 km-t mentünk. Csóri szöcske meg valahogy bekerült a lámpába kiszedtem de már nem élt...
Merre jársz, hogy nincs a közeledben egy benzinkút, vagy valami olyan bolt ahol lehet olajat venni? Ha meg annyira fogy belőle, hogy nem bír ki pár napot, vagy pár 100 km-t károsodás nélkül, akkor az nem kicsit eszi. Egy hétköznapi autóban van bőven annyi olaj, hogy ha a fele elfogy akkor sem lesz semmi gond.
Neeeem. 😊 Autó kicsit eszi míg nem veszek másikat lehet után kéne tölteni 10-40 van mindkettőben csak más márka.
Miután leeresztetted a motorból? 😁 Azt már legfeljebb csak fekete autóba, fehéren nagyon megláccik 😅
Motorkerékpár olajat autóba bele lehet önteni ugye?
Pár éve vettem anyámnak Auchan ban. Aztán lehet már nem gyártják... Majd megkérdem megvan e kell e neki ha nem neked adom. Elküldöm postán üresen úgy olcsóbb. 😁 Aztán majd raksz bele valami csapvizet az se drága. 😁
Olyan sok helyen nem lehet, mert én még nem láttam ilyet... bár én falun lakok, nem a Városban 😅 itt még a Teszkónak is csak egy bejárata van 😂
Köszi,de nekem egyelőre a sör is megteszi.
Nem drága. Szerintem van tecsóban és ósünben is. Víz van benne. Pár éve mi is gyártottunk ilyen flakont. 😁
De faxa, lehet ilyet venni? meglepném a Zasszonyt! 😅 ha nem drága, akár még 2 db is kell 😁
Ha nem szabad meginni akkor létezik ilyen is ez állítható. 😁
Csak tréning eszköz,nem isszuk meg. 😂
Akkor működik az ársapka mindenre jól van. 😁
Lényeg a sör most már nagy baj nem lehet. 😁
Per pillanat ennyit tud a karom,de ez már határeset.
Hát igen jobb lenne doboz nélkül nincs az a doboz ami jól néz ki sport motoron 😁 Ez van, pakolni kell valahova.
Nem semmi, kitartás.
Tornáztatom,még a gyógytornász is jön,de ez még sokáig tart.A képen látszik,amilyen fekete volt a karom,az szerintem mind le is halt.Most meg kell újulni az izmaimnak.
Ha telepakolja,meg az ülésre is megy cucc,és ráül,majd lejjebb megy.