Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A néhány FZR-es, akire céloztam, egy kivételével "pesti", szóval akár el is mehetnének... de sztem egyik se az a prájdozós fajta 😁 na jó, tudom, hogy parádé, de akkor sem.
Én ki szoktam nézni a hasonló rendezvényekre, ha a környéken van - de többszáz km-t nyilván nem megyek érte.
Erről van szó. De itt leginkább álldogál a veterán tűzoltó, nem stuntozik.
Most nézem, lesz okt. 16-án is... és lesz tűzoltó autó is. A sónak folytatódnia kell! 😁
http://youtu.be/Q2fzhtuZbdY;ab_channel=L%C3%A1nglovagok
Parkoló parádé, persze. '80-as '90-es évek tematikával. Mindegy, megpróbálok összerántani pár FZR-t. Aztán csak száraz idő kell.
Vettél Krisztának új kocsit? 😀
Pesti Pride.. De lehet, hogy parkoló parádé 😂
Hát... addig legyél szegény ember, amíg én Coming out olok 😁
Már nekem sincs,tavaly elment az ötszáz.Most nyáron a Kawa is elment,a traktor BMW maradt,meg ez a nyamvadt kínai elektromos robesz.
Mi az a PP?
Szerintem az Ádámnak sincs.
Ami a prideot illeti:
Mindenki ezt mondja, amíg nem coming outolt. 😆
A 4-5 aktív tag közül csak nekem nincs Jahamám és nem veszek részt semmiféle prideon. 😁
Szevasztok! Az aktív tagok közül ki tart/használ FZR-t? A következő PP-n ellephetnénk a motoros részleget. 😉
Majd képet kérünk róla. 🙂
Az 1000 exup, nem kifejezetten pályázós motor. Ha pályázni szeretnél inkább kisebb, könnyebb motort vegyél. Néha el lehet vele bohóckodni, főleg ha csak az van. De szerintem pályázásra venni egyet, nem túl jó döntés.
15 m3 ? Az marha sok elbontottál egy házat? 😁
https://konteneressittszallitas.net/
Én is megvagyok. Új(ra) munkahelyem van, mellette maszekban nyomom a műanyaghegesztést.
A télen megveszem az egyik ismerősöm 1000 Exup pályázós hobbimotorját. Van hozzá másfél motornyi alkatrészem ami nem kelt el, és most már nem is fog. 😁
Előbb szerezz nekem sitt elszállítót... Budáról, kb. 15 m3, felrakással.
Utána megcsinálom az autót Photoshop-al 😁
Nem tudtok jó fényezőt olcsón? 😁
Sokszor ránézek a fórumra,de nem írok mert nincs mit 😁
Reggel láttam mikor beírtad, kíváncsi voltam, hogy estig reagál-e valaki.
Lassan bunkert kell építeni,de még megvagyunk! 😉
Életben van még valaki? 🤔
még csak csalni sem tudok ezzel, mert gondoltam rá, de mivel a teljes havi benzinkártyás tankolást átlagolják, csomót törtem a fejem, de sehogy nem jövök ki jól. Ha motorforglamival olcsóbban tankolok, az is csak a céges-melóba-melóból-melóügyben átlagot is csökkenti, szóval a végén alig a privátból. :/
Amúgy eger fölött voltunk MAKOT-ozni :) Kellemes kis móka minden évben, és idén már a nettó túrázósok felé is nyitott, nem csak a kalandmotorra.
https://www.tiktok.com/@endura...
:D :D :D Nálunk is megszopattak a benzinkerettel, hogy már csak a melóbamenés és hazaút meg a közte maradt céges, azon kívüli km-t levonják. -.- Eddig 75 volt a keret. azt nem értem, hogy nem mindegy ha fix keret van havonta, hogy kétszáz vagy ötezer forint egy liter... És arra is van tippem, hogy ha visszamegy a benzin ahogy halad, akkor visszaállítják-e :D Fasszopók