Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi :-)
1-2 tizedet simán csalhat a multimétered is
Nem feltétlen. A Puntom is 14.4-14.5V-tal tölt fogyasztó nélkül és 2017 óta van benne a mostani akksija.
Sziasztok.Vettem a Ducatóra új akkut.Gyári volt benne,15 éves.A töltés 14,5-14,6 ra is felmegy.Ez már gond???
Nem tudom, hány ilyen LDO lehet benne (3.3V és talán 5V a másik, ami ott van mellette, de lehet 9V-os is), de ha ilyesmire gyanakszol, esetleg a kondenzátorok vannak megpuffadva, a komplett csapatot le lehet cserélni olcsó pénzér.
Hát ebből a videóba nem értettem semmit nem beszélt olvasni meg nem tudom mert kicsi a monitorom telefonon nézem
Meg valami idegen nyelven van 😁
Az ősember sem figyelt ezekre a dolgokra mikor az erdőben egy koszos éles kővel vágta fel a mamutot... ki is halt az emberiség - ja nem is 😁
Nekem is az van, amit akkor vettem. (csak ez nagyobb mint a tiéd) Működik ez is, csak játék közben ha átnyomom "game" módba (azaz kontrasztosabban és nagyobb fényerővel megy) akkor néha hajlamos kikapcsolni 5-10 percre. Esélyes hogy ez a baja:
http://youtu.be/tQVnBMDsqio
Most bizonytalanná tettél. Lehet hogy mégsem ívelt lesz. (állát vakargató)
Persze lehet hogy a széntüzelésű gépház belsejét is cserélni kéne. (2010 körüli a technika)
A fehér korlát a rendelő főbejáraté. (még hogy a bmw-sek bunkók) 🙀
Mar megint a "nemet premium autos"... :D
Itt a kórház és a rendelő körül valóban nehéz parkolóhelyet találni, van hogy 300-500 méterrel arrébb talál az ember.
Persze aki szerencsés.....
Oké, nem mosod meg, azaz nem mosod bele közvetlen a mosogatóba. De ugyanúgy kidobod a pultra egy pörkölthöz felkockázni vagy szeletekre vágni, ha vágódeszkán csinálod, utána azt mosod bele a mosogatóba. Nem úszod meg a konyha "megfertőzését" sem így, sem úgy.
nekem egy msi gtx1060 6GB az kb 3 éves a pc 4K 60hz, a playstation 5be meg ez :D A Playstation 5 GPU az AMD csúcskategóriás játékkonzolos grafikus megoldása, amelyet 2020. november 12-én indítottak el. A 7 nm-es folyamatra épülő, Oberon grafikus processzorra épülő CXD90044GB változatban az eszköz nem támogatja a DirectX-et. Az Oberon grafikus processzor egy nagy chip, 308 mm²-es membránfelülettel és 10 600 millió tranzisztorral. 2304 árnyékoló egységgel, 144 textúra leképező egységgel és 64 ROP-val rendelkezik. Az AMD 16 GB GDDR6 memóriát tartalmaz, amely 256 bites memóriainterfészen keresztül csatlakozik. A GPU 2233 MHz-es frekvencián, a memória 1750 MHz-en működik (effektív 14 Gbps).
Teljesítményfelvétele maximum 180 W.
Egyébként igaza van,ha nincs látható szennyeződés,akkor én sem mosom meg.A főzés hőkezelés úgyis megöl minden élő organizmust.A másik dolog,biztonsági okokból(mérgezés!) a háztartási vegyszerek kifejezetten gyengék,a reklámmal ellentétben közel sem pusztítják el a bacik 99.9%-át.A konzervgyárban is ipari lúgot használtak,amikor a kezelő srác bontotta fel a hordót,mindenkit elzavart a környékből.Héten dolgoztam a csontózóban,javítani kellett a lánckesztyű mosót,abba olyan vegyszert töltenek,hypo szaga volt,de sárga mint a sósav.Sajna bele nyúlnom a tartályba,utána gyorsan lemostam,de így is szétmarta a kezem.https://alfi.hu/BiztonsagiAdat...
És milyen vga tudja ezt kiszolgálni? (mert az ém GF 1030-asom nem hinném)
Ez olyan, mint a "ne igyál tejet" duma. Persze, ha 30+os férfi vagy és fosat, ne igyál tejet - de ha szereted és semmi bajod tőle, miért is ne? Ugyanígy ha nem tartod tisztán a mosogatódat/konyhádat, akkor a nyers hús baktériumai ott fognak lebzselni... Nagy felismerés. (facepalm)
Benne vagyok !
elírtam 124es LG NanoCell 49NANO863NA 2.1 hdmi az 120hz tud ps5 gran turismo 7 tolom úgy pc assassin valhalát 4k hdr
https://www.arukereso.hu/led-t...
Pontos típus? Kép? (mert ez így csak menőzés) 😼
A fijúk a Transalpinára meg a Fogarasra szeretnének menni, de az tőled elég távol esik... hozzám majdnem közelebb van 😅
Nagyszeben környékén 2-3 éccaka, és bejárhatnánk ott az egészet.
nekem egy 142es lg 4k van 2.1hdmi pc ps5 rákötve 4kba mennek a játékok filmek 180e volt 1 éve
Amúgy mehetünk jövőre arra is egy karikát??????????.....
Szia.Érintettük csak egy részét.Mikor Szovátán,a gyilkos tónál,tordai sóbányánál stb jártunk a harmadik éjszaka megaludtunk a rázós út után Felsőgírdánál ahol meg is áztunk kicsit.Onnan hazafelé érintettük addig ahol szétváltunk.