Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem kár lenne megterhelni, a bő negyed tonnás vas meg tud billenni, a lestrapált kezeddel meg majd csak nézed... a betony is hideg már...
Na ,ma lezárult a táppénzem,doki megdicsért hogy milyen szépen meggyógyult a karom műtét nélkül,és nekem volt igazam hogy nem kértem a műtétet.Egy traumatológustól ez nem semmi.Holnap meló lenne,csak annyi szabadságom van hogy egyelőre most már azon leszek.Majd még az idén szeretnék egyet kerülni a BMW-vel is.
Nem,még nem,a robeszt már igen.
Mikor csináltuk 10 éve az Irinyit, glettelni az öreg Feri bácsi jött el (uvi Feri) ő nagyon sokat csinálta fiatalkorában. nekem nem megy annyira...
BMW-vel mentél azóta használod?
Köszönöm 😊Egyedül rakni nagy szívás de olyan árakat mondtak, hogy muszáj valahogy megcsinálni. 😁 Egyébként tetszik az építőipar tetőt is én cseréltem, nyílászárókat is... Glettelni meg szinezni jönnek szakemberek azt egyszerre kell gyorsan az egész felületet.
Apám tűzoltó őrmester volt még fiatal korában Vásárhelyen.
Igazolom, 11 hete vagyok itthon,de még mindig tornáztatom a karom,mert még nem az igazi.Jó,a motort azt már elbírom. 😄
Ez faszányosan néz ki! Tudsz te ha akarsz!👍
A "pályázós hobbimotor" alatt azt értsd hogy egy forgalomból kivont, átépített `92-es 3LH motorról van szó, amit pályán használtak, de én visszaállítom (amennyire lehetséges) eredeti állapotába és használni fogom utcai forgalomban. A pályázás sosem vonzott.
Gondoltam ilyesmire egyébként legfeljebb a legmagasabb tető léc deszkához lehetne de oda is szabtam be a nikecellt. Meg aztán állandóan fel le, méretet venni, vágni, beprobálni, beragsztózni helyére illeszteni...
Ne mondd már, hogy te nem másztál függőleges sziklafalon, mint tomkrúz! 😅
Mindig a legmagasabb ponthoz kell kötni, amit elérsz, és akkor nem tucc lezuhanni... esetedben a gerinc vége. A lemez alatt kidugsz egy kötöződrót hurkot, az is megtart. Jobb az ilyet komolyan venni, mert öreg csont má' nem úgy gyógyul ☹️
Köszi de nem igazán tudnám hova kötni...
Nemcsak hat méterről,én ülve estem hatalmasat.Motoron ülve. 😆
...amúgy van egy ilyesmi cuccom, hozzá 10 m műanyag kötél + fékező, ha mondtad volna, mire készülsz, felvittem volna neked szívesen (mikor mentem a gyerekhez) Mostanában nem tervezem felmászni semmire, utoljára a nyáron kellett, mikor a 14 m-es tuját kivettem.
https://shop8.onlinestoresoutl...
Akkor nem kell érettségi ha csatlakozol egy önkéntes egylethez. Nem hiszem hogy eljutok a vitéz titulusig azért évekig sokat kell tenni. 9,6m a legmagasabb nem kocsi létra amire felmehetnek.
Jól is teszed, hogy be vagy szarva, mert hat méterről már kurva nagyot lehet esni... kapaszkodj, különben 🤕
Akkor mostmár Pupu Vitéz leszel? 😃
Valami sulit el kellett végezni hozzá? Én arra a nagy létrára tuti nem mernék felmenni. Szigetelem a házat 6m magasra kell felmennem létrán de majd beszarok olyan tériszonyom van. 😁
Köszönöm.
Gratulálok, kevés munkát 🙂 👍️
Jövőhét vasárnaptól Vitézi Rend katasztrófa védelmi századába szolgálok önkéntes tűzoltóként. 😎
A "pályázós hobbimotor" miatt azt hittem, hogy egy forgalomból kivont, átépített motorról van szó.
Pályázni ?! A rosseb se !