Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi-semmi. Minden rendben van így! 🤐
😛 😁
Ha nem lenne 480 a benzin mi kerülne harmad annyiba?
Mert gazdag pestiek mind cég autóval jár 😁 ott ez a fizu része...meg veszik fel a kurvanagy fizetéseket 😅
...mert nem én vagyok a prezident.
Nem is Téged akar meggyőzni az igazáról, szerintem. Én viszont amikor a pénztárnál állok, szinte mindig fizet valaki előttem, mellettem ( másik pénztárnál), aki számlát kér, piaci áron fizet. Erre felé egyáltalán nem ritka eset.
Hogy mit mond a MOL ember, az nekem nem egy hiteles forrás. Az azt szajkózza, amit utasításba kap. Én alig tudok itt a környékemben olyat, aki cégesre tankol, valahogy mind megoldja - sőt, mikor kérik tőlem a forgalmit, és mondom a szitut, úgy néznek, mint az ufóra 😁
Itt a SM üzenőfalon is van idióta, aki leállt balhézni a kutas gyerekkel, mert az szóvá tette, hogy nem OK a forgalmi a verdához- sajna ilyenek is köztünk járnak ☹️
Gondolom, mióta hideg van már Te sem motorral jársz benzint hordani a bömbibe. 😄
Azért nem minden vállalkozó tankol az asszony forgalmijával. Sőtt. Ha hallgatsz híreket a mol vezére mondta, hogy kb 60% piaci áron vásárol. De az tény, hogy minden vállalkozó az ügyféllel fizetteti meg a többlet költségét. Ha meg mégsem tudja, lehúzza a rolót. 🙁
Minden járművem céges, kivéve a motort - abba meg nem mostanában tankoltam... 😁
Egyébként nyugodtan beszüntethetnék már a faxba a 480-ast. A célját nem érte el, mert mindennek elszaladt az ára mégis a benzinre hivatkozva, pedig sokan csalnak vele - de milyen jó is rinyálni, hogy "azé ment fel az ár, mert drága az üanyag" közben meg az asszony Corsájára tankolja a Transitot ☹️
Persze tudtam, hogy nem rám értetted. Már csak azért sem, mert ismersz már jól, hogy én úgyis mondom.... 😁
De azok az ismerőseid és nem ismerőseid is akik elfogadják ezt a "kis kedvességet" megfizetik máshol 3x-os áron.
Ja és halkan mondom, Te is... 😕
Nyilván nem rád gondoltam a 480-al - miután írtad, hogy cégesre tankolsz - de azért modhatod, ha úgy gondolod 😅
Ismerettségi körömben viszon van pár vér-DK-s... szoktam is baszogatni, "mivan, elfogadod Orbán alamizsnáját?" meg "ha nem értesz egyet a fidesz politikával, mé nem tankolsz teli árban?" - ezekre általában nem tudnak mit mondani 😁
Jósolni én sem akarok. De amikor elindult durván felfelé az ára pár hónapja, azt jósolták, hogy 1000ig meg sem áll. És most 700 alatt van. Nyár elején benzint is tankoltunk az osztrákoknál és olaszban 2,20-2,10ért. Most osztrákiában 1,70.
Nem ez lett felhánytorgatva annak a vén buzeráns bogyónak? Rezsicsökkentett áram-gáz, olcsó benzin, stb?
Hát már bevásároltam :-) Olcsóbb nem hiszem, hogy lesz.
Vagy akkor mondhatom? 🤔
Én nem 480-ért tankolok... 😂
Na jó, de te könnyen vagy, neked a cég fizeti... úgy nekem is mind1 lenne, mennyi 😁 Ma jött meg a gyerekem osztrákiábú, ott is 1,8 a dízel.
érdekes, azok pofáznak a legjobban - hogy kurva fidesz így meg úgy - akik 480-ért tankolnak 🤔
Az embargó időpontjáról már nyár óta lehet tudni. Ennek ellenére folyamatosan csökken a dízel ára. Nem hiszem, hogy ez annyira megzavarná a piacot. De ha lesz is pillanatnyi drágulás, szerintem normalizálódni fog rövid időn belül. Én piaci áron tankolok. Másfél hónapja tankoltam 869-ért is. Tegnap előtt, 695-ért.
Köszi! :-)
Hát amíg el nem fogy! 😁 de biztos, hogy években mérhető...
Holnaptól életbe lép az embargó az oroszok ellen és kicsit betároltam.Most 700 forint átszámolva nálunk a dízel de emelkedni fog.
Srácok,tudja valaki meddig tárolható a prémium dízel?
Köcc, ha ósün közelébe leszek, megnézem! Kár, hogy nem tudtam hamarabb, mert egy hete voltam a kecskemétiben... de legalább le volt értékelve a literes Várda keserű likőr, szóval vettem azt 😁
A múltkor kérdezted, hogy hol lehet ilyet kapni. Most láttam az auchanban.
Jó itvágyat hozzá! 😁