Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok nemrég vettem egy 2000es évjáratú R6-ot szezon előtt le cserélem az olajat, de nem vagyok biztos benne melyik tipusú lenne a legjobb neki... Motul 5100 10W-40-et ajánlottak hozzá, de utánanéztem ez egy rész-szintetikus olaj. Mivel magas fordulatú motorrol beszélünk nem lenne jobb neki egy full szintetikus motorolaj? Légyszives segítsetek nekem, illetve véleményekre is kiváncsi vagyok, kinek mi jött be?!
Keresünk egy Yamaha R6 (2003-2005) motort gyorsváltó tesztelésre!
Legyen tied egy HealTech QuickShifter easy féláron!
Ennyiért sosem lesz lehetőséged gyorsváltóhoz jutni... :)

Az első jelentkezőé a lehetőség, aki egy héten belül be tudja hozni hozzánk a motorját, hogy beszereljük!
nekem is van ez a hang.. kb 25 ezer kilométer óta hallgatom és nem jön elő jobban de nem is múlik...
Van. 70/6321-829
Nem akarok beleugatni, de miért nem vesztek gyárit yuasa aksit pár ezerrel drágább mint az a szar varta!
Én is így jártam szintén Vartával. Fél évet volt használva, és menet közben egyszer csak megadta magát. Azóta noname van benne.
sziasztok r6 maradékok eladók
Igen aksi gond lett! Cellahibás/zárlatos lett egyik napról a másikra a fél éves Varta aksim. Úgy hogy 2 nappal ezelőtt még probléma mentesen gyönyörűen indított....Tegnap elővettem a motort hogy kerülök vele és csak a reteszelést hallottam :D ma megyek az új aksiért :D
Amit elfelejtettél odaadni amikor megvettem a motort!
Sziasztok.
Nincs valakinek elfekvőben 02-es r6-ra való első fékolajtartálya?

Továbbá előjött egy hiba, ciripel a motor. Mások is mondták már hogy volt ilyen problémájuk, nem is nagyon foglalkoztatott, de egyre jobban csinálja Ezt pontosan mi okozza?
Elvileg az aksi lemerültségénél szokott reteszelni, bár gondolom ha már kivetted, akkor fel is lett töltve! Várom majd a fejleményt, h mi volt a gixer
Sziasztok! Elővettem a drágaságot ebben a szép időben és olyat produkál hogy nem indít csak reteszel! Semmi baja nem volt mikor elraktam( Szobában volt tárolva) Mit tudok megnézni....nem lett babrálva csak annyi hogy kivettem az aksit tölteni!
Háj! R6 (03-05) gyári hátsódobtól megszabadulnék 12000pénzért,gyári plexitől 4000pénzért...
Hi!

Érdemes felnézni facebookon a tesztmotor.hu vagy Pala55 oldalára:

Jó üzlet! wink hangulatjel Palatinus Attila Stuntrider mondja:
"Kinek van 2003-2005-ös Yamaha R6-osa?
Gyorsváltó teszthez kellene a HealTech Electronics-nak pár napra. Természetesen a gyorsváltó benne marad a tulajdonos motorjába cserébe a segítségért!"
Közben beszéltem a yamaha szervizzel van náluk gyári fagyálló 2700 Ft körül van literje.
Miért nem érnek semmit?
és mindenképp DRÁGÁBB árfekvés...
Olcsók kb semmit nem érnek ...
Mind1 mit raksz bele csak "ALU barát" legyen.
Sziasztok.
Esetleg valaki tud ajánlani Yamaha r6 2005-ös motorhoz fagyálló hűtőfolyadékot. Tapasztalatok, vélemények érdekelnének.
asddsa! bankov@freemail.hu-ra külj pár képet ott megbeszéljük! Köszi!
Ez igaz... !
mivel nem mertetek meg hezagot.igy lehetetlen barmit is kijelenteni. Hezag ellenorzes aztan vegnyomas meres es ha nincs vegnyomas de jo a hezag akkor lehet bontani vaaagy belenezni kameraval. Hatha.
Mondj egy árat. Egybe szeretném eladni.
Én értelek,de jelen esetben (még) van szelep hézag csak kevés...! Amikor felmelegszik a motor egy adott hőmérséklet felé tágul minden és ekkor tünik el a maradék szelephézag is . Ezt tartja valószínűnek a szervízben a szerelő vagyis ÁLLÍTJA,hogy ez a baj...! Lehet vele járni DE NEM AJÁNLATOS mert nagy kárt okozhatunk vele...! Áprilisban kiderül amikor viszem lapkáztatni a gépet...! 32.000 km van a vasban és ha nem volt még cserélve a lapka már tuti nincsenek olyan vastagok mint kellene...! Ja és az enyém is 99-es évjárat,hátha...
Először Én is így hittem , de nem így van ...hidegen fog kitámasztani és nem indul be , ha elfogy a szelephézag...a szelep és a henger anyagából adódó különböző tágulás miatt... valami ilyesmi az oka....
ezt az utat már végigjártam két motornál is ...hidegen nem indult...melegen viszont elsőre ...