Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezzel az elektronikával vettem. A pure 2 stroke spirit-en néztem hogy gyárilag is ez való rá.
Persze hogy be van öntve viasszal, hogy a rázkódásnál ne menjen tönkre. Alap. Szét ne kapd, mert nem fogod tudni összerakni. Majd megrendelem a japóktól. Másik: a 40-es elektronikával vetted a moccát, vagy szerezted bele, Mert a tied a nyitott lesz akkor, és ha ez így van akkor nagy májer vagy!
Ha nincs rajta a doboz akkor is ugyanugy megy nekem, azt nem tudtam kiprobálni, hogy leszabályoz-e nélküle, de sztem. biztos. Amugy meg az egész be van öntve vmi mügyanta szerüségbe, ugyhogy nem tudom mennyire lehet szétkapni. Ja és az én motorom 92-es 3XV40 elektronikával.
Nem ajánlok könyvet, hanem kérem, h mondjatok ti!
Nézzétek: az olajcsöpögtető hibájából történt. Sazl gyorsan keressétek meg és tartsátok karban!
Na ajánlj 1 könyvet, remélem nem franciálul lesz megint, mint a fittülős tunying linked. Bukásnál arra ügyelj, hogyha már nem tudod megfogni a moccát, akkor gyorsan nézz körül, és úgy írányítsd az esésed, hogy ha vannak csajok, akik pont ott piknikeznek a réten, úgy csússz oda, hogy a pléden állj meg az elkészített vajaskenyér mellett, a szőke és a fekete hajú sunci közt, pont a lendületeddel kiütve a szőke focista barátjukat. Ja és ha lehet Dainese cuccban essél, mert az a buláknak bejön. Piros-fekete bőr. + Schubert sisak, a nyerő. Ha kell occsóé. akkor majd szójj. Eredeti mongól cucc.
Mi van topikkal? NEM ír senki semmit. Amúhy attrakciókról valami jó könyvet tudtok mondani. Hol lehet versenyezni tanulni, meg hogyan kellene elkezdeni. Bukásnál mire kell ügyelni?
Jah és az a kis csap az olajcsöpögtetőtől jobbra de a berugóval nem egyvonalban, az mire való?
OMV-re? hát csúnyán átvertek. Nem elég hogy büdös, és útközben hagyom el az alkatrészeket a motorról, bár így egyre könnyebb lesz, és gyorsabban karcolok, de még emellett kínai búcsús cucc is. Látszik rajta a gondoskodás. Előtte érlelődőtt 5 évet egy Skodában utánna valamelyik suffni polcán még 2-t és átöntötték egy újszerű dobozba, amin látszik a gányolás, és úgy kapom én. És akitől veszem elvárja hogy 1 rossz szót se szoljak rá, mert vérig sértődik. Szóval maradjon négyszemközt ok? Nem akarok megint összebalhézni az Úrral, nagy Ú-val írtam!
Jaja. ez így van. Hmass! mesélj inkább a gokart bajnokságról! Hogyan lettél első? És a Suszter Mihályt meg a Hegyi Démont, alias M. Scumachert és D. Hill-t hogyan utasítottad magad mögé?
Miért álltál át OMV-re? Amúgy az olajcsöpögtetővel kell babrálni! Nekem az eddig bejött.
Amúgy nekem is tettek a mocámra az óra slévizavé egy dobozkát, de ha kiiktatom nincs különbség semmi, de lehet csak azért, mert 160 fölé még nem mentem véle!
Amúgy meg castrolt használtam és 10 literes fogyasztás mellett 550-600kmenként nyelt le 1 liter olajat. Az 1:60-hoz kb. Most áttértem OMV olajra, és most, igaz hideg az aszfalt és túrásabbra fogom a tempót 7 litert eszik 100-on, és már kb 600km-nél tartok 3/4 liter olajjal. Ami meg olyan 1:56-os keverés. Na most ez így jó? legalább nem sül be a dugó
u.i: remélem jól számoltam.
Kösz az infót. Hát nemtudom. Az a baj hogy nem vagyok pesti, és elég necces lehet ez a lemásolós mókulás. De különbözik a 91-92; 93-94; 95+ M-Max doboz. nekem 91-eshez kellene. 1 dolgot eljátszanál nekem? 1 kört menj lécci a doboz nélkül és kapcsolj fel 6. ig. Kíváncsi vagyok hogy ugyanúgy húz-e a motor mint előtte, csak annyival másabb hogy 180-ál tovább engedi, vagy kilövi azt is hogy kettestől egyre kevesebb erőt ad át a hátsó kerékre. Esetleg érezhetően gyengébbnek tűnik a doboz nélkül mint vele. Ha megtennéd ezt, akkor tök sokat segítenél. kösz!
Ez a keverés nagyon függ a motor állapotátol,olajtol,csuklotol,és attol mennyire állitgatják a bowdent.Baráti társaságban 4ugyanolyan motor 4különbözö mennyiséget fogyaszt /km ert megy el 1literrel.
Én pont most számoltam az olajzást és az én tzrem k.1:35-öt kever, benzinböl meg 7-11-ig fogyasztgat. Ha pedig érdekel akkor nekem van az ora mögött "kis doboz" ami miatt nem szabályoz le 180-nál, megnézem mennyire lehet szétszedni és akkor legyárthatja vmi elektroszaki...
Igen 1/100rol indul (minden 2T..) ...és ha valaki elkezdi az "olajzót lekell venni" nemértek 1et vele
Hát mert a Honda el akarja tűntetni a 2 üteműeket. Amúgy meg most ott tart a technika hogy 1:200-hoz keverési arány. Ha még csinálnának hozzá 1 benzinbefecskendezőt, 1 katalizátort, szinte ugyanolyan tiszta lehetne mint a 4T. Csak valakinek az az érdeke hogy elfelejtsék őket.
Amúgy meg nem tudja valaki hogy a TZR-eknek mekkora a keverési arányuk? chevy? 1:100-hoz nem?
Xmass: a te olajcsöpögtetőd mennyi olajat enged át? 100 ból 1-et nem? vagy 40ből vagy hogyan? esetleg át sem engedi, vagy csak akkor amikor megengeded neki.
MVX...addig ér valamit ha gyári álapotu igen ritka ahogy mondod,(ha jolemléxem a mitogerinek van)amugyis kihaló a 2henger-2t(föleg ha 3henger )
nem vok rokona!hát egy 5-10db körüli flotta van magyarországon,alkatrész nehézkes de van 250 V3 amugy 45-50loerö körül vannak!igazábol az enyém kicsit más lesz és igy már ti is elfogadnátok!annyi különbséggel a képtől h az enyémbe marad a gyári blokk!de uj futomű felnik fékek lesznek rajta!röviden ennyi! jo kis járgány lesz!nem egy vérbeli 250 idegbeteg lesz mert ebbe még nem volt power,de azért lesz ereje!na jok legyetek!üdv
Ádam te a Bucinak valami rokonfajtája vagy?
Basszus. Én azt hittem az mvx valami crossmotor akar lenni. Meg ne sértődj már rajtunk. kimenőt kaptunk a zártosztályról. Hétfőn kell menni vissza. onnantól nem látsz minket.
A kérdésedre a válasz nem láttam/hallottam még róla, sztem 1 db van belőle Mo-n és azt pont te nézhetted ki. Elég régi lehet. 1 rakás zsozsó bele az alkatrész, és sztem mivel 86-87-es nem is az a leggyorsabb fajta. Hát így ennyi.
jolvan normálisan kérdeztem nem!nem ismerlek titeket nemtom h mi itt a szojárás...csak segitséget akartam...na mind1!KÖSZ
Amúgy fogalmam sincs milyen az az mvx. de tuti nem jó topicban kérdezed. De azért el ne menj!
Nem, az olajpuma az teljesen más. A konyhában a mosogató alatt van 1 vízcsöpögtető. Na az sem ugyanaz mint az vízpumpa.
az az olajpumpa? vagy vmi más?
Lee barátod a séf nálatok? ő tanított mindenre? Ha Zotya eladja neked a pörkülős a bükkben száguldozó koppány rally-ladákat kanyarban belső íven egykeréken előző motorját, sztem Lee-vel csináljatok neki ajándékban 1 menüt. pl: Teriyaki csirkeleves tésztával, Chiang Mai rák, valamint desszertként egy Thai csirkét brokkolival, mindezt WOK-ban sütve, és a fojtott TZR olajcsöpögtetőjével párolva. Szerintem. Lee-t üdvözlöm, pénteken megyek komlóra a BB pongó bugyiboltjára, benézek 1 tzazikire hozzátok! A yarddal meg addig is csínján!