Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva
Nézd meg a jeladótekercsre az van e írva 2ja
Szevasz!nekem vannak 3xv-hez motyoim.06702682108
irj a mailcimemre (adatlapomon) és megbeszéljük.
és menyiért adod?
Szia(sztok)Az olyan idiotán van felfogatva én egyet elhagytam,1eltörött...9eFt most rendeltem majdnem a
Nekem van egy főtengelyem
Üdv
Valakinek TZR 250 3Xv hez szivatója nincs?
vagy 125 ös é is jó!mert az enyémet elsikerült hagyni!
MEg akármien alkatrész érdekel a 3xv tzr hez !
Akár komplett blokk is
köszi
szia,telefonszámod nemtaláltam de irtam egy mailt.üdv
lenne miből már ugranék is kocsiba....
Az egyik henger hiányzik, a másik levéve, de megvan . Maga a blokk bontatlan. Gyujtás, kuplung, vizpumpa stb. rajta van. Elérhetőségem adatlapomon .
szia,mi hiányzik belöle és adnál egy telszámot?üdv
Szia PUMPAPA ! Nekem van egy hiányos blokkom 25 e. ft.-ért , ha még aktuális a keresés.
Üdv.Valakinek TZR250 váz(1kt/2ma )vámpapiros átépiteni/faragni...5eFt
Üdv mindenkinek!
Nem kell valakinek a 1528-as hozzászóláson hírdetett 2db motor?
450-ért hírdettem, most odaadom a kettőt alkú nélkül 350-ért.
Mészizs
Légyszi add meg a mail címedet, aztán elmesélem a részleteket és küldök képeket is. Az adatlapomon megtalálod az enyémet.
A motorja szerintem nagyon jó. Olajat nem eszi, a 2.fokozatot nem dobja ki. A kettőt együtt lenne jó eladni, vagy a hármat együtt: XV400 Virago, Fzr600, Tzr250. Klimás Swift Sedan csere érdekel.Mészi
helló külön az fzr-t mennyiért adod? engem komolyan érdekelne ha jó a motorja.
Egy 3MA felülcsöves vázat keresek megvételre. Papír nem érdekes.
Csá! Igazából már kinőttem a Dj-ből, de küldhetnél valami infót, képet a pultról privátba, az adataimnál megtalálod. Aztán utánna az árról is beszélhetünk. Mészi
Szia! vane gy komplett dj pultom minőségét tekintve egy erős középkategóriás! tartozás fejébe hagyták nállam ha érdekel írj ráfizetést és szállítást megtudom oldani!
üdv:Roby
értem,köszi az infót,de kiindulva abból hogy a főtengely felújítás(2hajtókar és 3főtengelycsapágy) anyagára is már elég komoly összeg,így nekem magas az ár.azért köszönöm!
Igazából azért szeretném együtt, mert alkalom adtán a két gép egy papírral tud gurulni, barátságos biztosítással, 25kw alatt van papíron. Az első sárvédője hiányzik, képen látszik. Egyébbként 220ezerért vettem 1 éve a TZR-t és amióta nálam van egyszer használtam, amikor elvittem az eredetvizsgára. Ez kb.25km volt. Nekem a papírok kellettek, de ha megnézed a képeimet, akkor rájössz, hogy miért nem használom. A luxust választottam.
200-ért odaadom, de együtt lenne jó nekem.
külön a felülcsövesért mennyit szeretnél?együtt nagyon nehéz lesz eladni.
Üdv mindenkinek!
Eladnám vagy értelmes dologra cserélném: TZR250 felülcsöves, papíros, érvényes műszakis, zörgő főtengelyű, ami lassan cserére vár és FZR600 papír nélkül, kitűnő műszaki és esztétikai állapotú motoromat. Egyben mindkettőt és szeretnék 450ezret kapni.
Hétvégén eladásra került a moci, immár nem aktuális!

Üdv minenkinek: Bálint
sok műszaki jó állapot bárkinek nyugodtan ajánlom,megbizható,jó motor,300 000-ft ért válnék meg tőle!