Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olajcsöpögtető TZR 250hez nincs véletlenül vkinek eredeti Yamaha? Elvileg jó a 125ösé is.
Még mindig nincs senkinek fesszabályzója? XT600-é is jó.(47X-A2)
Rendben küldök mailt.
gilera@vipmail.hu
igen,megvan,nicasilos,sérülésmentes.sőtvan polcon 2 db 1gyűrűs vertex dugóm is tzr-hez teljesen véletlenül..
Adj emailt talán megalkudunk.
Arról a környékről vettem.Győr mellett.Találtál hengert?
Van valakinek 3XV-hez fesszabályzója?
Mosonmagyaróvár környékén?ma délutánra megnézem a hengereket.üdv
Úgy 2 hete vettem.Nem a legjobb állapotú de egy kis pénzel meg idövel viszonylag jó gépet lehet kihozni belöle.
most vetted vagy veled beszéltem hogy eladnád?
Az a motor az.Fekete,rendszámos nem fordított telós,meg kösz hogy megnézed a hengert.
Néztem képeket a 125-ös tartályáról szerintem ugyan olyan mint az enyém.Kösz a tippet.
Nekem alja/oldala repedt(gondolom odacsapták és csuszott)kétkonponensü ragasztó megfogta,aztán kapott müanyag lökháritó festéket.
amugy neharagiudj nem egy fekete 3ma01-ed van(rendszámos,sima telós)
van hengerem elvileg,megnézem .talán az egyedüli az országban.
A tartályt már ragasztották csak nem jól.Ujra megrepedt,meg úgy tűnik mindha már megfáradt volna a repedéseknél a műanyag.Nem szivesen raknám vissza a motorra.
A jobbos henger a kekszes.
Csak tudnám miről beszéltek!
Hova csöpögtet ez olajat?
Olajtartály(nekem is repedt volt,megragasztottam) szerintem ránézésre 125é jó hozzá(92évj körültöl)de nembiztos nincs semmibaj a hüvelyeztetéssel csak elég huzos(30e körül/henger+ugye a dugó hozzá..)
jobbos vagy balos henger kell?
Az olajtartály repedt egy két helyen. Amúgy más baja nincs, a külsőt leszámítva.
Felhívtam pár bontót de ahogy mondod nem nagyon van hozzá alkatrész.Sejtettem hogy hüvelyezés lesz a vége.A power nem sérült.
Nekem a power eset be (ugy vettem)henger ritka hozzá(meg másis...kb 3hónapig tartott még találtam hozzá .Megkell perselyeztetni az a legegyszerübb.
A dugattyú adott neki, már ami maradt belőle.
Csak nem széteset a powerszelep(azom még van ha kell+1lendkerék) és adott a hengernek?
Hello.Nem ismertek véletlenül olyan személyt akinek van 3ma-hoz alkatrésze?Henger+olajtartály.
Figy! kellene nekem segítség az indításhoz. hogyan lehet gyorsan hatékonyan indulni?
van vmi herkentyű az olajcsöpögtető alatt, az mire jó, de nem pumpa... segítsetek most kéne. csummantás