Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jolvan na..csak hátha nemtudtad
tudom jól h elado! csak pénzem nincs annyi! tudom h az a blokk van benne igy ismerem őket! kurva jo motorok!
Amit akartál a TZR250 na az a blokk van a TDRben is ,és eladó az enyém
hát utcára inkább! nemtom h feltétlen speedet e! ami neked van tdr 250 azis nagyon fasza gép! haveromnak volt! imádtam mikor odadta egy két napra! 1-2-3kerék:D meg seggriszálás végig utána meg posta:D! jo volt nagyon! amugy igy külsöre vagy a versenymotorok tetszenek vagy pedig a fighter gépek!
Szia.Pályázni veszed vagy utcára is?Speedet akarsz mindenképpen
akkor valahogy feltudjuk venni a kapcsolatot? msn vagy valami! lenne egy pályagép a 89es mc18! nemtudom hogy megvegyem e! mert egy tzr 250et akartam de azt elvitték! nemtudok semmit ezekről a mocikrol! mennyire szervizigényes, fogyasztás ieneket semmit sajnos! jo áron tudnék hozzájutni de nemtudom h meglehet e venni egy ilyen mocit! remélem te tudsz benne segiteni! üdv
Király gép. Nekm van 2 db is.
Sziasztok! nem tudtok valamit az nsr 250ről?
Miért kellen? tán szimeringes?
Egyébként mikor lett benne dugó cserélve?
Mit tudsz róla mondani még
a villa gyári v hogyhogy állítható?
Nekem nem volt vele még gondom szerencsére
igaz csak 200km mentem vele
azaz csepeg a benzin az agyik tulfojócsővőn
Majd az alvázszám megmondja vagy nem
rg500!
Nézd meg az adatlapom.. :) Az a 3xv amit nálam látsz az pontosan az, amit te megvettél.. :)
Ha valami kérdésed van, nyugodtan tedd fel, és el kell hogy kesertselek, nem SP-d van. :)
És egy jó tanács: Nézesd át a főtengelyszimeringeket, és figyled rendesen a váltóolajszintet, oks?
Üdv:
Hai
csáó. hát az az igasság h már igen csak de régen eladtam.de amúgy 160ért vitték el a hringre.de azóta is fáj a szivem egy ilyenre de majd egyszer h jobbak lesznek az anyagi körülményeim
Grat hozzá. A rugóelőfeszítésen kivül lehet állitani mást is a futómüvén?
Megvettem
A GÉPEM
II.TRÉZI
TZR 250(3XV)
elvileg R DE ebben álítható az első villa és a hátsó rugóstag (akkor lehet hogy van egy SP-M
Szia.Ebböl necsinálj problémát...
Szia! Ma akartam menni a motorért de mikor hivtam a gyereket hogy indulok eladta! az ideg szétvág! mert segget csináltam a számbol előtted és mert nem lesz motorom! a csapatunkba van még ien moci ugyh ha kell neki alkatrész szolok neked! üdv
oké rendben
Majd ha jössz megnézed a tárcsát aztán megokositjuk az árát
bocs nem kormány hanem idom meg a lámpa! csak az egyenes kormányon gondolkodtam közbe ! és elbambultam
a kormány az nem de a telot meggondolom! a tárcsára is akk kitalálhatnánk vmit mer a tárcsa meg a váz az szinte már 100% h kell
Két elsőtelo 15eFt(a kifliket adom ajándékba hozzá ) Tárcsám van de az nem 100%os(kicsit lüktetös)ha kell kitalálunk rá valamit.Vanmég 1utángyártott fejidomom+konzol és lámpa ha kell..
ja amugy megjött az sms! köszi
menynibe adod? meg kéne egy 320as első tárcsa mer az aztmondták nem 100%os
ment az SMS van elsőteleszkopom is,ha esetleg meghajlott...