Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez csak bikepicses de am jo feeling egy ien moci
Láttom már elkezdték a képen láthatót is amortizálni
hát igen! de viszont ha ujra kéne füzni a hátso kereket! akk vennék egy felnit meg előre találtam itt az aproba 10esért első felnit, akkor ujra lenne füzve a két kerék ien 17esre ugy azért nem lenne rossz! bár amire én használnám elég fölösleges
Szia(sztok)Az valszeg csak láttatlanba jó Te láttál képet rola?...A TDR ugy oldalidomal nem tetszik Az hogy kerék,kipuff stb rálett téve az oké (1kisebb vagyon )
am a 120 sztem jo ár lett vna! de én ugy tudtam h mc18as a moci akkor neharagudj! tévedtem! üdv
chevy igy sztem nm rossz a tdr
akkor te beszoptad mer nekem 120ba odadta vna
Szia(sztok)Hát igen sokan hiszik hogy jó árban van 1 250/2t,(NSR,RGV,TZR,TDR..stb)hát ez 200ért nem az papirtalan és még nemis látták
Neked nem mondták hogy csodák nincsennek
MC16-os és 200ezer forint.
ja..Nagyon bután nézzki csak oldal idommal tudom kiprobáltam
Szia.Nincs Kerék téma..gondolom cibálták neki aztán pár küllö megadta magát szettben a küllö 20on-x ezer...Papiros vázat találni szinte =a 0-val(én is kerestem 1 időben semmi eredmény pedig nagyon kerestem..)
Szia chevy! tdr 250hez nincsenek idomjaid? mert van a motor.hun egy 80ba(70be odadná) elmennék érte! de nincs rajta oldalidom,fejidom nem is kéne! meg vmi h a kereket kéne küllözni vagy mi! az sok pénz? ezekhez papiros vázat találni egyenlő a nullával nem? üdv
Csaó!

Ha nem vetted meg a csodagépet akkor küldd már el légyszives az adatait és az elérhetőségét a motornak, a zotyavfr@freemail.hu-ra.
RG500!
Pesti vagy? Valamikor összeugorhatnánk, és elmodok mindent, rendben?
Hivj, ha gondolod: 06302780337
egyenlőre meglátom milesz keddig meglátom! mert naon naon jo ár....! még eladásra is jó lenne
Ha téged nem érdekel légyszives küld el a paprmétereit és az elérhetőségét a zotyavfr@freemail.hu-ra.
Előre is köszönöm.
nem fontos annyira a fogyasztás! 7liter az semmi! 9et evett a 125ös apriliám! de azért ha 15öt eszik azért azon már elgondolkodnék
pesten van! és piros! és véletlen bukkantam rá
A piros fehéret szeretnéd megvenni? Kőrösön?
2 üteműnél miért a fogyasztás az elsődleges? Nekem 7körül stagnál akárhogy hajtom mármanenyire lehet utcán hajtani, a másik még nincs kész az szerintem többet eszik majd de nem véletlen :D
nem az ez volt amit kiraktam
3xv
Szia.Amit nagykörösön hirdettek az nem 1 barna volt (alulcsöves 1KTv 2MA)
Szai Csak nem azt akartad megvenni amit nagykörösön hirdettek!
mert azt megvettem!
de ha a görbevázast akkor ne bánkódj mert én is voltam megnézni és a blokkon kívül más nem volt jó!
Igaz hogy már tavaly decemberbe! de nem is voltak papirjai sem !
csak a csávó full huje és egy forgalmiról letépett tulajdoni lapot mutogatott de tőrzskönyv meg nem is volt!
Az nsr röl meg anyit h tipushibája h elreped a kipufogot elvállasztó hd és eltöri a gyürüket! már 3m nál találkoztam evvel a betegséggel!
egyszer tuddtam eggyet 70 000 ért evvel a hibával rendszámmal törzskönyvel csak mire elmentem érte elvitték :(
volt ollyan 125 ösöm amin 250 esnek az egyik hengere volt és azon is elvolt repedve, de ott megcsiszoltuk polírpapirral és utánna jó volt!
A Tzr nem érdekel jó pénzért?
mennyibe is árulod? gyári kerékkel