Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia nekem van 3xv eladó felújítva gyönyörű állapotban friss műszakival új fényezés, hibátlan motor.
hívj 20/4627680
üdv,próbáld ma hívni! melózik,érdemes többször probálni.
Nem veszi fel a csákó a telóját esetleg emilt!
mien a gép?
rendben, köszi szépen!
rendszámos,pontos árat nemtudok,Ajka. itt a srác száma:703404675
De rendszámos? mennyibe kerül?
HOlvan
én tudok egy eladót nem is akármilyet.ha kell a telszám írj egy emailt.Ország legkomolyabb tzr-e tele rengeteg uj cuccal.-
Igen ugyanaz a blokk,motul-repsol van direkt 2T be való váltóolaj, 10w/40 de jó a 10w/30 is(2-3eFt körüli ár)
Sziasztok
Megtudná nekem mondani valaki hogy Yamara R1-z be (250ccm, 2T) milyen motorolaj kell?,de a 250 es tzr be való olaj tipusa is megtenné, mert ha jól tudom ugyanaz a blokk. előre is THX.
VAN VALAKINEK RENDSZÁMOS 3XV je aladó esetleg a nyár elején szeretnék asetleg eggyre benevezni!
Sziasztok ha kell valakinek 3xv-hez motyo csörögjön! 702682108
Hello.
Tudsz nekem abban segiteni hogy hol találok méretezést rezon.csöhöz? Még Debrecenben jémotoron beszéltün róla asszem, csak rövid a memoriám.
nem
Fordulatszám függvényében is szabályoz,nem csak gázállás
A gázadással és a fordulattal is növekszik a szállított olaj mennyisége, mert ha huzod a gázt nagyobbakat tud pumpálni és ahogy nö a fordulat egyre gyorsabban pumpál, sőt az én tzremnél az YPVS motor is összeköttetésben van az olajpumpával és az is szabályozza a keverést.
a csiga a gázadással pumpál,egyenes arányban,igy ha visszaengedett kázkarral motorfékezel ugyanúgy alapjárati olajat kap ,,,szerintem?,,,
én keverékkel használom,de nem magam kötöttem le,hanem így vettem
vissza fogom kötni,mivel ezek elég egyszerű csigás szivattyúk,de előtte letesztelem és kitakarítom,nekem semmi nincs ledugózva,egyszerűen üres az olajtartály és 1:30-1:35ös keveréket mixelek 95-98as benyából és motul710 olajból
ilyenkor tudtommal pl dombon lefele sokkal jobban árt a motorfék,mert csak alapjárati olajmennyiséget kap az üzemanyaggal
Szia.A sor2(1kt-2ma)a legigénytelenebb tipus(és a legmegbizhatobb is..szerintem) én semelyikröl nem kötöttem le(meg vagy 10egyéb motorrol sem)
ha keverékkel használom az milyen legyen és miből? Ez esetben le kell kötnöm az olajtartályt?ha igen hogyan?Ledugózva?TE h használod?
jobb a pumpás,biztonságosabb meg a keverés
sor2 1987-es szerinted melyk olajzás a biztonságosabb ? ill a jobb?Előre is köszi!
Na itt ezzekel kapcsolatban kapsz több választ,részemröl:olajpumpa müxik,castrolt/motult használok.Milyen TZR? Sor2/V2/RC?
Sziasztok !Sgitségeteket kérem!Vettem egy tzr250-est!sok mindent nem tudok meg rola !Fő gondom h mivel használjam!keverékkel vagy külön olajjal!?Biztonságos az ilyen idöss mocinál?Bármelyk módszer is milyen legyen az olaj ami megfizethető?Ti hogy használjátok?mi vállt be?felújjitás óta ezer km -ert ment!menyyit megy el feújjitás után,haszeretem húzni a gázt?
Piaggio Zip '01
Olajpumpára gondolsz ?
Toby - Neked milyen robogód van?