Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jolvan! megadod a számodat h tudjalak hivni azért majd a váz miatt! mer ma vagy holnap el akarok menni a mociér! utána meg másnap hozzád! mert fater dolgozik estig aztán én csak most kaptam autos jogsit nem akarom nyakamba venni az országot !majd ő elvisz! az enyém 20\392-51-46 h tudd ki hiv
Elvileg igen csak kell a határozat a rendörségtöl hogy miért vette el..
akkor jo hamar oda lehet találni! én székesfehérvár! van egy kérdésem nemtom h tudsz e rá válaszolni! ha egy motornak a rendőr elvette a forgalmiját,akkor kpm-es müszaki kell és kapok uj forgalmit és ennyi?
Bp pontosan buda XI.ker M7 töl 2percre
amugy hol is laksz? hogy hova kéne mennem! én székesfehérvári vok! lehet gls-el v vmivel jobban megérné elküldeni vagy nemtom
hát ja
eredetvizsga meglesz eredeti vázzal, és akkor a müszakit meg megoldom! ugy a legegyszerübb!
Rendben oké!de jobbanjársz ha eredetvizsga+ müszakin áttolod aztán cserélsz vázat
nemérdekel!van eredetvizsgás ismerős, meg müszakis! ha már átlesz irva onnantol nincs tré
Én nemtudom hogytudod átépiteni(lehet-e)hivatalosan az én vázamra...csak szólok ...
igen van egy!megveszem!de előbb körbeérdeklődtem hogy van e hozzá váz!de mivel van ezért megtudom venni
Szia.Most veszed mégcsak a töröttet?
akkor sztem nekem kell! felhivom a gyereket hogy megvan a motor,ha megvan akkor elhozom meg tőled is elhozom a vázat!
Fogalmam sincs hogymegy ez az üresen a váz 10eFT lengőkart benne hagyom
de ha igy törött a motor kpm-nél meglehet oldani a vázcserét?vagy csak használjam ugy aztán kész?mennyibe adnád?
Ugyanaz, van 1KT som de csak alkatrészvámos.
szép halál :!Nem is figyeltemxd! amugy nem tudsz 2ma hoz vázat véletlen? vagy miaz 1kt ugyan az
Ha megvanmég akkor nagyon olcsó vagy rossz (2éves hozzázólás)
csá mennyibe osztogatod a géped?
Miért nincs itt RGV 250-es topic? :D
Alkatrésze van valakinek esetleg banánlengős RGV-hez?
Jah, és egy szaki megmondhatná nekem.. elvileg a VJ22 már nem banánlengős, az enyém mégis az, és az alvázszám is VJ22(A)...?
sziasztok ha 3xv-hez kell alkatrész 06703916470
Szeva názd meg ha komolyan gondolod!
www.hasznaltauto.hu/2165205_yamaha_tzr250_199
3
TZR-250 3XV

http://www.hasznaltauto.hu/2165205_yamaha_tzr250_
1993
Juj én a motorodba szerelmes lettem. Csak sajnos sose tudnám fenntartani
Ha elment volna az nsr, még meg is vettem volna. De: 1, nem ment el
2, fater nem csipázza a 2T -t
halli mi lett a baja a gépnek amikor Bratyód eltette?
mennyire törött szét mert én is nézegetem már jóideje!
le kelleni csipni csak nem akarok ráfaragni vele!
légyszi vállaszolj
Neeeeeeeeeeem, félreértettél!
Az enyém volt a motor, a Nagykőrösi megvette tőlem, és most árulja... :)
Na érted, már? :)
Menj rá az adatlapomra, és a képekhez, ott meglátod, hogyan nézett ki valaha... ;)
Üdv